viriesi atzistieties ..

Aizsāka bestija 

bestija
viriesi atzistieties ..
08.08.2006 12:00
kurs tad ir tas viens vienigais veids ,lidzeklis, kuru sieviete pielietojot, (gulta) var panakt pilnigi visu (dzive)?! mana izpratne katram nepieciesama sava pieeja, bet te nesen sanaca saruna, kas apliecinaja pretejo .. nu tatad, kadas publika ir jusu domas, kas tas ir par veidu , vai pastav vienots ?
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 12:21
Atslaabsti, katram pieeja ir sava. Var buut vienkaarshi labs seks vai seks ar kaadiem fetisha elementiem ka man vareetu ljoti patikt un caur to vareetu tikt izveidotas ljoti labas attieciibas starp mani un sievieti bet nevar buut runa par to ka taadaa veidaa mani vareetu pilniigi kontroleet.
Taa kaa kopumaa es neticu taadai iespeejai. Varbuut vieniigi kaadu gariigi un seksuaali atpalikushu elementu taa var meeghinaat iespaidot.
ieviòa...
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 12:31
mans vîrietis ìîpst no orâlâ sex,viòð ie debesîs!
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 12:43
nu oralais sex jau laikam patik visiem... es domaju, ka visi ir sajusma...
ieviòa...
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 12:49
Tâ laikam arî ir!Bet galvenais to darît ir pareizi un skaiti,jo tad,ja to dara ne tâ,tad tas nemaz nav patîkami!
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 12:51
Visi ne, es domaju to kam tas jataisa. :)
ieviòa...
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 12:51
Kâ Tu to domâ???
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 12:55
Cik vîrieðu, tik pieejas!
ieviòa..
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 12:56
Arî fakts!Bet visi koûmâ jau viòi vienâdi..
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 12:58
Cik klatesosiem patik ka jums uztaisa oralo. Jee visi.
Cik klatesosiem patik taisit to kadam. Hmm, nav vairs visi.
bestija
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 13:10
nu godigi sakot nav nekadu pretenziju pret oralo sex, ja mans virietis no ta ir kaifa, tad ari man tas sagada prieku.ta ka rezume -laikam ,ka patik atrasties abas lomas..
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 13:18
tavam virietim ir kaifs tev patik ka vinam ir kaifs bet ja godigi nedomaju ka tev patik to veikt stadot preti ka tev to veic.
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 13:20
Nesaprotu, kâpçc visi tik ïoti fano par orâlo sex!
Eksistç taèu vçl citi seksa veidi, daudz un daþâdas pozas un kas labi sanâk ar vienu, var nesanâkt ar citu. Tâ kâ it nemaz nepiekrîtu, ka vîrietim vajag tikai "pasûkât" viòa draudziòu un viòð bûs gatavs darît visu!
bestija
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 13:38
nu tad jasak prasit.,kas tad tur ir tads ,lai nepatiktu? jasak, martinj.,prasit,kas tu savu kermeni uzskati par pretigu, ja sievietei butu nepatika to darit ? vai vel labak.kapec tu to esi atlavis darit sievietei domajot, zinot ,ka vinjai tas nepatik.. ? par sewi waru pateikt vienu -nemedzu darit lietas,kas man pasai nepatik ne sexa,ne dzive...
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 13:46
Busi mani parpratusi.

Ka piemeru liksu sevi. Man patik ka man to dara un manai draudzenei patik ka to dara. Bet man personigi nepatik vinai to darit, bet zinu ka tas vinai patik tapec to vinai veicu. Tas nenozime ka vinai tur kautkas nav kartiba, vienkarsi tas proces ko kadam citam veicu ir ...
ieviòa...
Re: viriesi atzistieties ..
08.08.2006 13:51
Es nesaprotu,kas tur tâds ir!Tieði tâ,ja nepatîk,tad tas nav jâdara,es arî daru to,jo man tas neliekas nekas briesmîgs.Man puisis ir teicis,ja man tas nepatîk,ok,varu nedarît,bet man tas neriebj,tâdçl to daru,tâpat ir otrâdi.Viòam patîk to man darît,un tâpçc arî dara.Sâkumâ pat bija tâ,ka man nevisai patika,ka viò''s man to dara,jo jutos neçri,bet viòð gribçja to darît,jo viòð ïoti uzbudinâs man to darot!Bet nju,ir ok,man tas patîk un viòam ar
klo
Re: viriesi atzistieties ..
09.08.2006 21:58
Martin
Re: viriesi atzistieties ..
09.08.2006 22:05
Man piemçram patîk skatîties, kâ sieva sevi pati apmierina, uzbudinos no domas vien........
Re: viriesi atzistieties ..
09.08.2006 22:07
...uzsçduðies visi uz orâlo..:))...kâds sasniegums - pimpi mutç paòçma...vai saitîti mçlei pârgrieza, lai var dziïâk mçli izbâzt...:))...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 17?
Ziņa: