Ko man darit? esmu izmisumâ!

Aizsāka Edgars Liepins 

Edgars Liepins
Ko man darit? esmu izmisumâ!
08.08.2006 13:06
nu ir tada problema, ka man 13 gados vel nav bijis sex. zinu tas ir recigi ka man vel nav bijis sex. katru dienu vismay tris reizes masturbeju, tik forsa sajuta:) bet es gribu sex, varbut kada var piedavat. viemreiz pec tusa meginaju ar klases sexy meiteni pargulet, bet si ateicas, pec tam draugi reca ka es tik varu dabut vecmodigas padauzas. ko man darit?
bestija
Re: Ko man darit? esmu izmisumâ!
08.08.2006 13:13
khm.. 13 gadi.. kadc sex var but 13 gados, bernu ?!nu ko lai saka es laikam savos 13 biju nevainiga vecmodiga mulke tada gadijuma...
Re: Ko man darit? esmu izmisumâ!
08.08.2006 13:15
Liepin tev jamaina draugi.
emm
Re: Ko man darit? esmu izmisumâ!
08.08.2006 15:48
??? un tie draugi arî 13 g.v. bûtu bijuði tie lielie seksotâji?!! Zinu, ko tev darît - palasies kâdu gudru grâmatiòu par seksa tçmu un nâkamreiz, kad kâds no draugiem par tevi smejas, apvaicâjies, lai viòi pastâsta, piemçram, kas apliecina to, ka sieviete ir uzbudinâta!! varu derçt, ka ne tuvu nezinâs...
Re: Ko man darit? esmu izmisumâ!
08.08.2006 15:52
kad paugsies, tad paskaties uz tiem 13 gadiigiem "pieaugusiem", kuri visu saprot un par citiem smejas, ka nav bijis sex...
ieviòa...
Re: Ko man darit? esmu izmisumâ!
08.08.2006 16:01
Kâds var bût sex 13 gados?manuprât,tas nav normâli.Sex ir pieauguðu un kaut mazliet nobraieduðu cilvçku padarîðana!Sviests...varu teikt godîgi,man sex pirmo rezi bija 20 gados,un jûtos lepna par to
Re: Ko man darit? esmu izmisumâ!
08.08.2006 16:13
100 % safabriceejums. Autors laikam kjer kaifu, piesaarnjojot forumu ar bezteemu !

____________________________
Si vis pacem, para bellum
Diena
Re: Ko man darit? esmu izmisumâ!
08.08.2006 17:49
Labâk sâc gatavoties skolai! Ej un atkârto alfabçtu un reizrçíinu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 1?
Ziņa: