FITLINE ANTIREKLÂMA

Aizsāka goða 

goða
FITLINE ANTIREKLÂMA
10.08.2006 10:30
Nedzeriet to draòíi!!!!!!!!!!!! No viòa rodas tâda atkarîba ka pçc tam bez tâ jûties totâls idiots..
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
10.08.2006 10:37
Ispeejams, bet taa ir tava pieredze jeb tu to esi dzirdeejis?
goða
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
10.08.2006 10:49
mana pieredze!!! es neklausos ko viena tante teica.
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
10.08.2006 12:38
Nu tad pastaasti siikaak. Ko lietoji, cik ilgi un kas notika.
goða
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
10.08.2006 14:12
Lietoju Basic, Activaizer un to balto pulveri ko vakara dzer + zivju eïïu un ðûnu atjaunotâju = to visu 3 mçneðus. Kâ atmetu, nav totâli vairs spçka, pat papeldçt nevar.. murgs kaut kâds. Enerìijas nemaz, totâls spçku izsîkums! Nudien, cilvçki, pirms sâkiet ðito draòíi dzert, apdomâjiet labi! maksâ tas prieks bargu naudu, bet tolka nekâda.. kâ narkotikas. Uz to brîdi super, a pçc tam ko? :((
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
10.08.2006 14:21
Jaa, buus tev jaapiekriit, tu esi atvilcis peec pilnas programmas. Lietoju es vitamiinus un veel dazhas uztura piedevas jau vairaak kaa 3 gadus. Ne Fitline. Un jaasaka ka ir liidziigi jo atteikshanaas no vinjiem man atnjem speeku un veseliibu. Tachu jaapiebilst ka es vinjus tieshi taapeec arii saaku lietot ka man nebija ne speeka ne veseliibas. Taa kaa es netaisos paartraukt vinju lietoshanu. Man tas maksaa ne vairaak kaa 15 Ls meenesii.
Bet jautaajums, kaapeec tad tu no vinjiem atsakies. Fitlainaa visiem labs bizness un nevajadzeetu buut probleemaam nopirkt kaaroto pulveriiti lai vareetu turpinaat kalpot paniikushajai cilveecei par vaduguni.
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
10.08.2006 14:29
Tâpat arî atteikðanâs no veselîgas pârtikas, pârejot uz to, "ko çd visi", manai veselîbai lika ciest. Tagad grieþos atpakaï un jûtos labi:)
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
10.08.2006 14:40
Hm. Ja kaadu briidi energjijai trinkaasi kofeiinu patiprinaati jebkaadaa veidaa ar jau rumpis pieradiis un bez taa jutiisies vaargs. taa kaa vai nu gaidi, kad atjeegsies, vai turpini dzert to aktivaizeri.
Re: FITLINE ANTIREKLĀMA
10.08.2006 17:06
Laikam jau labāk ''atlauzties''..:-))
Tontõns
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
10.08.2006 21:14
Tapçc vienâdu uzturu (jebkas tas bûtu) nedrîkst nepârtraukti lietot. Tas ir jâmaina, lai nepierastu íermenis (tjipa) un saòemtu arî citas labas lietas.
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
10.08.2006 23:23
A mosh tur heroiins klaat? :)))
Re: FITLINE ANTIREKLĀMA
10.08.2006 23:46
...nē magoņu sula...
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
11.08.2006 00:24
...nekâ...cannabias indica...:)
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
11.08.2006 09:20
nu vot... Tapec labak piedtureties augliem un labai partikai.

Tas baltais pulveris kas bija - kreatins ?
goða
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
11.08.2006 10:03
Nç, Restorate tas baltais bij ;)
ivciks
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
11.08.2006 10:08
nja interesanti, ka viniem ir sintetiski tie produkti, ka var teikt ka tas ir dabigs un labs produkts ,ja vini satur E vielas u.t.t labi pec Eiropas standartiem tas ir bet veselibai tas neder gan.. es pats esmu izvelejies kur nav neviena sintetika un nav nekadu problemu
Aseksuaalaa
Re: FITLINE ANTIREKLÂMA
11.08.2006 14:00
He, he, Visionam tas pats efekts.

Secinaajums - ja gribi staigaat, maacies un treneejies pats, bet nekjeries pie krukja. Peec tam bez krukja nepaiesi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 1?
Ziņa: