smçíçðanas atmeðâna

Aizsāka 12*12 

12*12
smçíçðanas atmeðâna
19.09.2006 16:46
Vai kâdas zin, kâds ir tas Nico-Stop ko reklamç HansaPost - aerosols smçíçðanas atmeðanai??? Vai efektîgs?
plants no cita PC
Re: smçíçðanas atmeðâna
19.09.2006 17:02
Par nico-stop nezinu, bet man teica, ka visvieglâk atmest ceturdien 14 datumâ. Aiz ko tâ nezinu. 14 septembris diemþçl pagâja, tagad jâgaida 14 decembris, kas arî iekrît ceturdienâ.
Re: smçíçðanas atmeðâna
19.09.2006 22:54
Es nezinu par tiem aerosoliem, bet ar nicorette es reâls piemçrs - nesmçíçju kopð maija beigâm, lietoju tos plâksterus nu apmçram 3 nedçïas, varbût biku vairâk. Smçíçðanas stâþs - kâdi 12 gadi bûs, paka dienâ.
irka
Re: smçíçðanas atmeðâna
20.09.2006 07:19
cik maksa tadi plaksteri?un cik daudz iziet?
Re: smçíçðanas atmeðâna
20.09.2006 08:07
Plâksteri maksâ Ls10 (apmçram) 7 gab. Iziet dienaktî 1, peldçties, duðoties slapinâties drîkst. Mans viedoklis - der tad, kad ir motivâcija (kaut mazâkâ). Noòem abstinences simptomus (pa sienâm râpoðanu, roku trîcçðanu - nu kas tur parasti ir pie atmeðanas), jo pierasto nikotînu organisms saòem. Bet ar pieradumu tipa no rîta iedzert kapiju un uzpîpçt - ar to jâtiek galâ paðam.
Tie ir daþâdi veidi, jâsâk ar stiprâkajiem, un, paskaitot vai plâkstera miligrami sakrît ar to kas dienâ tiek reâli nosmçíçts - atkarîbâ no tâ var vçl gremot koþïenes un tml. Kad kâdu brîdi sâk likties ka staigâ pârpîpçjies - tad plâkstera deva jâsamazina.

Kâre uzpîpçt uznâk, bet ilgst kâdas minûtes 3 maksimâli - ja to pârdzîvo, var dzîvot mierîgi.
Â, un vçl visiem apkârtçjiem ar jâpastâsta, lai bûtu atbalstîtâju komanda,
12*12
Re: smçíçðanas atmeðâna
20.09.2006 13:34
Ko gribi teikt - ne reizi neesi ''norâvusies''???

Tu pirki tos stiprâkos plâksterus - 15 mg/16 h?
Viedais
Re: smçíçðanas atmeðâna
20.09.2006 13:41
Ko tur ar tiem plâksteriem. Paòem brîvu ailaidies no visiem, teiksim pie ezera. 2 - 3 dienâ pamocîsies. Pçc tam nekâdas mokas un apzinâtas vçlçðanas smçíçt nav. Lai gan norauties ïoti viegi. Es neticu tam, ka bez stipras apòemðanas ar plâkstereiem, vai citâm hui... âm var palîdzçt. Tu taèu nevçlies vairs ðo muïíîgo nodarbi un viss.
Re: smçíçðanas atmeðâna
20.09.2006 14:28
es jau teicu, ka motivâciju vajag. bez tâs ar visiem plâxteriem var dragât uz nebçdu. Plâksteri tikai atvieglo to padarîðanu.
btw es arî domâju ka tâs ir pupu mizas, kamçr nesatiku reâlus cilvçkus, kas ar plâxteri bija atmetuði pirms pusgada. Un noticçju, ka var. pirms tam bija vairâki neveixmîgi mçìinâjumi atmest "atlaiþoties pie ezera", bet tas abstinences sindroms nav patîkams, a sevi mocît negribâs.

12*12 - jâ, 15, un kâdas 3 dienas liku svaigu uz nakti (jo pîpçjot uzòçmu nikotînu vairâk nekâ 15). un nç - neesmu norâvusies, draugi/paziòas mierîgi pîpç manâ klâtbûtnç, a man negribâs. Sâkumâ uznâca tâdas reizes - kâ jau raxtîju, bet tâs tieðâm ilgst tikai brîdi un ir pârcieðamas.
Re: smçíçðanas atmeðâna
20.09.2006 16:04
Motivcija nozîmç zinâðanas,vai dzîvs piemçr ,kâ aiziet tuvs cilvçks-smçíçtâjs.
Motivâcija ir jâdod bçrnîbâ,skolâ darbâ,sabiedrîbâ.
Bet mums jau varoòus un vadoòus ar smçíi rokâ râda no bçrnîbas.
Uz ielâm tagad sçþ 10 -14 gadîgir un atklâti smçíç. Neviens to neredz.Kâpçc Vecrîgâ stâv novçroðanas kameras un dreifç municipâïi nav saprotams.
Cigarete satur veselu kaitîgu vielu paleti:
-cancorogçnâs vielas(darvas produkti),
-zilskâbe,
-râdioaktîvas polonijs,ko satur tabakas lapas,
-paaugstinâta gïotâdu lokâlâ sakarðana,
-CO2,
-nikotîns.
Lai aprakstîtu katru ðo vielu ir jânolasa vesela lekcija.
Nikotîns izsauc pieraðanu. Kaut gan Zviedri viòu nav ienesuði atkarîbu veidojoðo vielu klasifikatorâ.Trûkst viena pazîme-eiforija.
Jâ,Nikorete ir izeja no bezizejas.
Re: smçíçðanas atmeðâna
20.09.2006 16:40
Mazdakteris1 - motivâcijas ir daþâdas, un tas nav vienîgais. Ar tâm zinâðanâm tâ ir kâ ir, jo kad strâdâju onkocentrâ, ïoti daudzi ârsti smçíçja.
Ince-mince
Re: smçíçðanas atmeðâna
20.09.2006 17:09
Hansapostâ reklamçtais- ne velna neder. Netçrçjiet naudu.
12*12
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 09:52
Ince-mince Wrote:
-------------------------------------------------------
> Hansapostâ reklamçtais- ne velna neder. Netçrçjiet
> naudu - Nu re, beidzot kâds zinoðs par konkrçto jautâjumu - PALDIES!!!!!

Tâ jau domâju - skaista reklâma, bet, ja nu ...? Cerîba mirst pçdçjâ.

Vienîgi - redzçju kâdu laiku atpakaï (bet atkal reklâma) - kaut kâda viela (ðíiet tâs bija tbl) - kâ aizkûpini cigareti un ievelc dûmu - tâ sliktums klât. Un tâ katru reizi, kâ vçlies uzsmçíçt.... Vo - viegli - iedzer tbl, kâdu laiku tâ darbojas, tu nepîpç, bet kad gribi uzpîpçt, tad ir slikti! Nekâda motivâcija, gribasspçks vai tml lietas nav nepiecieðams - organisms pats spïaus ârâ to nikotînu!!!! Vienkârði vai ne? Bet tas jau laikam tikai pasakâ......
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 09:57
heh, es akal dzirdçju ka mûsçjie piedalâs pretsmçíçðanas vakcînas izstrâdç :)
No pieredzes
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 10:37
Tabletes Tabex. Saka, ka citiem palîdz, taèu man nepalîdzçja. Atmetu tikuntâ. Nekas cits nepalîdz tik ïoti kâ motivâcija. Un smçíetâjas stâþs man bija nopietns - kâ 10 gadi pilnîgi droði, pat vairâk. Tagad - uz kreòíiem sagribâs uzpîpçt, un ir pat gadîjies pa ðo laiku (vairâk par pusgadu nepîpçju) uzpîpçt 2 cig. un konstatçt, ka tas ir pretîgi, un galîgi nepatîk. Tâ, ka atmest var, pat tâds cilvçks, kuram patîk smçíet (es tâda biju)
12*12
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 11:27
No pieredzes () kâ tad Tu atmeti - no sâkuma pamçìinâji tbl (starp citu, tâs ir nopçrkamas mûsu aptiekâs?Kâdâ cenâ? Kâ jâlieto?) un pçc tam, kas Tev palîdzçja pielikt punktu smçíçðanai?
No pieredzes
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 12:06
Tabletes var nopirkt aptiekâ. Maksâ kâdus Ls 4, liekas,iepakojumâ ir paskaidrots kâ jâlieto. Problçma ar kuru saskâros es, bija tâda, ka drîkst smçíçt dzerot ðîs tabletes, vienkârði ir jâsamazina izsmçíçto cig. skaits. Nu, man tas nederçja, jo ne slikti palika, ne kas - pûtu dûmus, tâ ka prieks, ar tâdu paðu kaifu kâ lîdz tam.
Bet smadzençs bija kaut kâda sarkana lampiòa ieslçgusies, ka nevajag, ka negribas. Atmetu smçíçðanu un tabletes vienâ dienâ. Izdomâju, ka atmetîðu lîdz gada beigâm, un tad atkal atsâkðu. Darbâ redzamâ vietâ noliku cigareti, lai kad sagribâs varu uzpîpçt. Kad sagribçjâs, paturçju cigareti rokas un domâju - nu, es varu, jâ, un neviens man neliedz, bet kas es, vârgule, nevarçðu atteikties? Tad - esmu vienu dienu izturçjusi, kas, nevarçðu vçl vienu? Tad - nedçïu, pçc mçneða jau pavîpsnâju. Bija pâris krîzes mimentu, bet noturçjos. Vçl tagad eju "uzpîpçt" ar kolçìim. Skatos uz izpûsto dûmu mutuli, un ne silts, ne aukst, tçlaini runâjot. Bet cigarete vçl tagad stâv uz galda, redzamâ vietâ. Jâ, vçl man ïoti palîdzçja draugs, viòs arî atmeta.
Taèu bija ïoti grûti, tieðâm, toties tagad esmu tik lepna par sevi :) Izrâdas, esmu Cieta kâ krams, jo Atmetu. Pati sev medâli pieðíîru.
Lîdz tam biju mçìinâjusi atmest, jo "smçíçtâji mirst jauni", bet pa îsto nemaz negribçjâs beigt. Nomira viens rads no plauðu vçþa. Domâju - aizieðu uzkûpinât par godu tam vçzîtim (sorry, ja kâdu aizskâru). Smçíet sâku 14 gadu vecumâ, katru dienu pa paciòai. Neçdu pusdienas, bet pirku cigaretes, pie tam - lçtâs un stiprâs. Pçc tam Rothman, paciòa dienâ, tad jau stiprâs dâmu cigaretes. Mâjâs ar to problçmas nebija, jo visi smçíçja un turpina to darît.
Nobeiguma - Sincity bija frâze par smçíetâjiem : Smçíçtâji nekad neatmet smçíeðanu, jo stresa brîdî viòi vienalga paòem cigareti.
Pârbaudîðu vai tâ ir, vai nav. Pçc 10 gadiem zinâðu atbildi.
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 12:09
man ar lîdzîgi, eju "pîpçt" ar kolçìiem, un cigareðu dûmu aromâts man patîk. Bet uzpîpçt negribâs.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.09.2006 12:10 by Noela.
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 12:13
Noela, pasiivaa smeekjeeshana tak irot kaitiigaaka.
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 12:27
ai bet tâs sarunas ir noderîgas, kas tur risinâs.
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 12:49
Dod shiem liidzi diktofonu ;-)
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 12:53
vai sçdçðu ârâ uz jumta blakus kondicionieru kastei un noklausîðos :D
12*12
Re: smçíçðanas atmeðana
21.09.2006 15:30
Man patîk jûsu humors par ''uzpîpçðanu'' kopâ ar kolçìiem!!!! Super!

Interesanti viedokïi par aktuâlu tçmu, paldies! Bet turpinâm?
Re: smçíçðanas atmeðâna
21.09.2006 15:39
Par to kaitîgumu jau viss ir skaidrs, bet es jûtos sliktâk nekâ es jutos, kad pîpçju - tâ tîri subjektîvi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 6?
Ziņa: