Ko darît ar pumpâm?

Aizsāka 15boy 

Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:01
ZB jau tâs pumpas uz pieres kâdas 10 maziòas un 2 lielas, un uz zoda arî :(
Nopirku kkâdu clean'n'clear meeslu, nepaliidz. vai ir kads liidzeklis kaa dabuut lai pumpu nav, nu vismaz tik daudz...

arii ar spirtu smeereeju seju, traki saapeeja bet rezultaata nekaada!
asd
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:22
nu palidzat
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:31
L'Oreal Pure Zone pamçìini, tur putas, losjons un mitrinâtâjs. satur salisilskâbi, domâts taukainai un jauktai âdai, antibakteriâls.
Arthur
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:32
Pats mokos, nekas tev nepalidzes.
gan letus Latvijas (pec arsta receptes/ Dzintars etc.) sudus meginaju, gan dargos arzemju sudus (Eucerin, Clinique etc.), gan tautas sudus (sejas tvaicesana, smeresana ar urinu etc.), gan visvisadus citus - NEKAS nepalidz un nepalidzes, ar laiku pasas paries. Tad kad pari 25 gadiem bus.
Arthur
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:34
Pucit, tas ir kartejais suds, salicilskabe (jeb tauta sauktais Aspirins) nearste vielmainas traucejumus, kuru del rodas pumpas.
Pumpu iemesls nav virs adas radusas netirigas bakterijas.
ddd
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:36
Nu a kâds tad ir? es da nifiga nezinu no mediciinas, man vnk pretiigi it iipashi kad taadi balti izdaliijumi naak aaraa. man pat liekas ja tos clen lietoju tad tieshi vairaak saak rasties opumpas
Arthur
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:38
Tiesi ta! Jo vairak lieto uz spirta bazes raditos lidzeklus, jo vairak ada tiek attaukota un organisms pretsparaa to tauko vel vairak. TAs tadiem vienkarsiem vardiem sakot.
Anonîms
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:43
a vai tu esi aarsts? gribu dzirdeet no kaada aarsta viedokli par shito probleemu :) pie aarsta neveelos iet, jo pieraksts nezheeliigi garsh, kaads meenesis jaagaida...
Arthur
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:47
Nu tad aizej pie cita arsta. KAd dzivoju Riga, vareju iet bez pieraksta pie savas dermatologes!
Nu bet nepalidzes taksh. Deram? ;)
Arthur
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:48
Baidos, ka arsti diskusijas vispar neapmekle..
g
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:49
nu dereet neko negribu, bet nevar buut a nav liidzeklju. vnk nevar buut. a spaidiit riktiigi nepatiik, vnk pretiiga sajuuta
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:49
kapçc nevar pagaidît mçnesi? Pa mçnesi tâpat tâs pumpas nepazudîs.
Un pçc spaidîðanas noteikti vçl smukâk izskatâs - tâdas sarkanas, iekaisuðas.
Jâiet pie dermatologa un/vai kosmetologa.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2006 22:50 by Noela.
ae
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 22:58
a kapeec gan man buutu jaaiet pie dermotologa/termotologa, visiem tak seja vienaada, mozhka kaads zin kaadu liidzekli pret pumpaam?
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 23:00
nav visiem seja vienâda...
sdgsdg
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 23:07
nu lab nav, bet ir liidziigi visiem... tak tos liidzekljus arii taisa vienaadus visiem
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 23:09
gadîjumâ neesi dzirdçjis teicienu kas der visiem, tas neder nekam?
katram tâ lieta ir individuâla. ja negribi iet pie dermatologa vai kosmetologa - tava darîðana. vari sâkt ar drogâs nopçrkamiem lîdzekïiem (no kuriem ir ðis tas labs, kâ jau puce minçja).
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 23:20
skaties "Pumpas ap muti "te zemâk. Veel ðî tçma ir skatîta senâk. Arhîvs. Neslinko.
Bez tur minçtâ savâ ziòâ priecâjies. Pie 30 gadiem tev pâries pumpas ,bet lîdz ar to zudîs tava potence,apkârtçjais krâðòums,jaunîba u.t.t.Nedrîkst uzbudinâties. Izslçgt pârmçrîgu erotiku,,siltu segðanos.Kopt,kopt un vçlreiz kopt seju.Izmainît çdienkarti.Nemazgâties karstâ duðâ.
Jânoskaòojas uz ilgstoðu,pastâvîgu cîòu kopâ ar savu dermatologu. Uz 25-30 gadiem tas pâries.
pumpachka
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 23:21
Vai seja vienâda vai nç, tas ir viens jautâjums, bet pumpas nemetas dçï tâs vienâdâs sejas, bet gan visdaþâdâko ârçjo un iekðçjo faktoru dçï, parasti dçï tâ, kas notiek organismâ, kâ teikt, "nâk no iekðâm". Kamçr ârsts nenoskaidros iemeslu, dârgie lîdzekïi var palîdzçt tikai patîkamas sagadîðanâs dçï.
Re: Ko darît ar pumpâm?
20.09.2006 23:23
a kas ir termotologs?
sandija
Re: Ko darît ar pumpâm?
21.09.2006 10:02
Differin gELS.
Re: Ko darît ar pumpâm?
21.09.2006 10:31
differin gçls ar ne visiem ieteicams.
double
Re: Ko darît ar pumpâm?
21.09.2006 10:48
Man ar tâ pati problçma. Biju pie kosmetoloìes, viòa uztaisîjâ âtro palîdzîbu un ieteica aizet pie dermatologa un ârsta. Kâ viòa teica, tomçr ir kaut kâdas problçmas ar iekðçjiem orgâniem (man ir pâri 25 gadiem),ieteica nopirkt dermoskin krçmu. Nopirku. Sâkumâ palîdzçja, bet ne ilgi. Tad vienâ citâ diskusijâ par pumpâm :) (nu, man tâ ir aktuâla problçma, saprotiet :)) ieteica nopirkt krçmu skinoren (man ðíiet). Nopirku. Palîdz, tieðâm, bet jâklâj katru vakaru. Kad uzklâj nedaudz "koþ". Abus krçmus vari nopirkt aptiekâ. Katrs maksâ Ls 8. Tâ, ka skaties. Es gan ieðu pie derm., tur - uz Briâna ielas. Lai raksta zâles. Man nav zçl laika, ja tik palîdz.
Re: Ko darît ar pumpâm?
21.09.2006 15:10
Iespçjams vainîga ir sejas çrcîte,bet to tev varçs pateikt tikai dermatologs,kas veiks izmeklçjumu un nozîmçs atbilstoðu terapiju.
Izmeiginiet saku. Aizejiet pie gimenes arsta un pasakiet lai jums uzstaisa potes. Sakiet lai no venas nolaiz asinis un tad iesprice dibena un sita 20 terapijas tad redzesiet atskiribu es jums tiesam saku. Dakters teica ka ar asinim ir vaina un taa darot vinas atrak atiras u.tt :) Pasakiet dakter ganjau sapratis. laba terapija!
Re: Ko darît ar pumpâm?
30.04.2010 00:38
Tā saucās autohemoterapija. Kādreiz bija ļoti populārā bet tagad izmanto reti. Kāpēc, nezinu. Iespējams, tur ir kādi ierobežojumi. Lai komentē profesionāļi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko darît ar pumpâm?
30.04.2010 13:36
Ārīgai lietošanai vari nopirkt Salicilskābes spirta šķīdumu 1% - ar vates kociņu apstrādā katru pumpiņu 2x dienā (nespied!).
Vakaros ieteicams padzert karstu pienu ar 1/2 tējk.kurkumas pulvera.
Re: Ko darît ar pumpâm?
30.04.2010 13:56
Izlasi augstak ielikto tēmu "Klotrimazols". Pieejai jābūt kompleksai. Un tikai kopā ar ādas ārstu (dermatologu).
Veiksmi.
esiite
Re: Ko darît ar pumpâm?
04.07.2010 23:15
Varbut pamegini majas spa, cina ar pumpam? http://ogii.lv/?p=1659 Palasi ogii.lv, tur bija ari tabulas, ka var pateikt, kurs vitamins Tev trukst ;)
Re: Ko darît ar pumpâm?
05.07.2010 10:44
Ļoti laba ir Cinka ziede pumpām.
Tiiriit asinis!Man arii baigi pumpojaas visas kermennja daljas,it iipashii seja.Gaaju pie arsta,kursh man no veenas njeema asinis un jauca ar kaut kaadu briinumliidzekli,peec tam duura dibenaa!Peec nepilnaam divaam nedeeljam visas pumpas bija izudushas!Un jau gads pagaajis,pumposhanaas pazudusi,tikkai pa retai uzmetaas!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 15?
Ziņa: