Kas tie par jokiem?

Aizsāka Diena 

Diena
Kas tie par jokiem?
23.09.2006 08:41
Mani ir skârusi tâda problçma: kopð augusta pçdçjâm dienâm nav bijusi neviena tâda nakts, kad varu nogulçt lîdz rîtam bez èurâðanas.Iepriekð pa nakti gandrîz nekad neesmu staigâjusi uz tualeti.Lieki piebilst, ka lîdz ar to arî miegs iztraucçts. Nekas man nesâp. Pa dienu tualeti apmeklçju tikpat bieþi, ne bieþâk. 4. mçn lietoju antidepresantus. Vai kâdam nebûtu kâds padoms?
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 09:16
Hm... es naktiis celjos lai paeestu un padzertos ;)
sabrina
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 09:58
Vai negribas arî daudz dzert? Svarâ nekrîties? Cukura lîmenis asinîs normâ???
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 10:03
sabrina Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vai negribas arî daudz dzert? [snjabi] Svarâ nekrîties?
> Cukura lîmenis asinîs normâ???
sabrina
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 10:10
????? Nesapratu...
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 11:25
Mîïais cilvçk, tu uzraksti 3 vârdus un gribi lai tev visu paskaidro. Dzimums?,vecums?Tas ir ïoti svarîgi.
Jâiet pie ârsta.Tâ jau nevar jokot ar veselîbu.
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 11:31
Vai tieshaam, ja naktii vajag churaat, jaaiet pie aarsta?

Man arii peedeejaa laikaa taa ir. Kaadreiz tikai pa retam taa bija. Bet tagad katru nakti.
Varbuut tas vienkaarshi taapeec, ka vakaraa tiek uznjemts shkjidrums?

Bet vai tad tas nav normaali?
ðòimiak
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 11:32
Nesaprotu, kas par vainu? Es dienâ kâdas 10x vismaz eju èurât! Jo man tâds dzîvesveids, dadudz uzòemu ðíidrumu. Kur problçma? Nedzer uz vakarpusi un viss.
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 11:34
Labâk ir dzert un èurât nekâ nedzert un neèurât.
barbra
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 12:46
Man tâpat kâ autorei. Ja agrâk varçju neèurât darbâ pusdienu, tad tagad eju ik pa 2 stundâm, tâda sajûta, ka dzîvoju tik pa tualeti. Riktîgi kaitinoði. Un naktî agrâk nekad nega;ju, bet tagad vismaz 1 reizi jâiet. Arî nekâdu sûdzîbu, neko nelietoju. ðíidrumu pat samazinu, jo kaitina tâ staigâðana, bet nekas nemainâs.
Man 43, sieviet, domâju - vesela.
Diena
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 14:02
Man ir 30 gadi. Pçdçjâs analîzes veiktas maijâ- viss normâli.Daudz ðíidrumu nedzeru vispâr.
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 16:49
Varçt padomât par banâlu urînpûðïa iekaisumu. Ârsts izrakstîe Biseptola tabletes juras padzersiet Pa 2 tb x 2 dienâ(Ja deva 480) 5-7 dienas pçc kârtas un viss atkal bûs normâ. Vajag pârbaudît nieres,Jânodod urîna analîzes.Tâs jau parâdîs kas tur ir. Neklâtienç ârstçt ir neiespçjami,neiesaku. Var padzert Fitolizîna pastu pçc instrukcijas.Kâjas jâtur vienmçr sausumâ un siltumâ.Nedrîkst skriet pakaï modei un nçsât "ne ko" un tad brînîties kâpçc urînpûslis,olnîcas iekaisuðas vai krusta rajona sâpes.
Pirmâ hipotçze - nieres. Aizejiet pie laba Âjurvçdas ârsta, jo ðî medicîna ïauj noteikt problçmu iedîglî, kad rietumu medicîna to vçl nespçj konstatçt. Piemçram, Ilona Âbele, t. 26378022

Vçl - kâdi uztraukumi Jums augustâ (iespçjams, agrâk, bet droði vien ðovasar) bijuði? Varbût tomçr pârdzîvojumi ir cçlonis un èurâðana tikai sekas?

Ooops! Uzreiz nepamanîju, ka lietojat antidepresantus. Nu jau lieta ir skaidrâka. Uzrakstiet, lûdzu, privâti, kâdçï tos lietojat, jo tâ laikam tomçr nav tçma forumam.

Guntis Veiskats,
drusku dziednieks
Reinisss
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 18:48
ha, interesanti, es to paðu esmu novçrojis apmçram no septembra, ka vaig iet naktî!!! Agrâk vispâr nav bijuðas problçmas. Varbût kutkas ar fâzçm???
Sauljuks
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 19:30
Man tas ir jau 2 meneshus - ja vakaraa peec 6 lietoju shkjidrumu - arii nedaudz- naktii obligaati jaaceljas! Nelietoju nekadus medikamentus, nekas nesaap, gadi 30, siev. :) Pilnigi riebas katru celties!
Re: Kas tie par jokiem?
23.09.2006 22:12
Guntis Veiskats? Vai kaut kad nebiji neatceros kâda þurnâla redaktors?? Psiholoìijas laikam?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: