Serozais meningîts

Aizsāka Ess 

Serozais meningîts
27.09.2006 11:48
Biju Latgalç, tagada esmu saaukstçjies, taèu gribu zinât cik ilgâ laikâ var saslimt ar serozo meningîtu un kâdas ir pazîmes?
?
Re: Serozais meningîts
27.09.2006 13:32
Vispâr interesanti, kâ ârstç meningîtu?
maruta
Re: Serozais meningîts
27.09.2006 15:19
slimnîcâ...meningîta pazîmes - stipras galvassâpes,slikta dûða (vemðana), temperatûra (lîdz 39/40)u.tt.
Re: Serozais meningîts
27.09.2006 22:34
Salimðanas sâkums ir atkarîgs no organismâ iekïuvuðo vîrusu skaita.
Inkubâcijas periods varçtu bût2-5 dienas. Bet apstiprinâtus datus neatradu.
Profilakse: jâmazgâ rokas pçc ielas,pirms çðanas,smçíçðanas,pçc tualetes apmeklçjuma.
Specifiska ârstçðana nav. Tçjas ar dabiskiem C vitamîna avotiem(citrons,meþrozîtes augïi)
Ja saslimi, dzeri tçjas pçc katras stundas un noteikti guli mâjâs. Zçniem nepârkarsçt oliòas,var palikt neauglîgs. Jâdzer paracetamols,var Aspirînu , bet stingri ievçrojot ârsta norâdîjumus.
J.J.C.
Re: Serozais meningîts
28.09.2006 00:53
Vai ðis meningîta paveids, kas sastopams Latgalç, atstâj iespaidu uz smadzençm kâ strutainais?
Re: Serozais meningîts
28.09.2006 01:13
Jebkursh meningiits var atstaat sekas
J.J.C.
Re: Serozais meningîts
28.09.2006 01:20
Tas ir kâ? Un vai tas atkarîgs no imunitâtes stipruma?
Re: Serozais meningîts
28.09.2006 01:31
A VVZ no kaa tas atkariigs
EHH
Re: Serozais meningîts
06.10.2006 09:24
gribetu uzzinat, ja mans tuvinieks (virs) ir saslimis ar meningitu, sobrid atrodas slimnica, es ari varu saslimt, ja man ir neliels klepus, man jau japarbaudas? un ka to izarste, ja vinam imunsistema nav no labakam, jo vinam ir cukura diabets, ko tas nozime, vinu izarstes????


un kadas sekas var but nakotne, ko drikst vai nedrikst darit!

LUDZU LUDZU ATBILDIET, TAS IR LOTI SVARIGI!

PALDIES JAU IEPRIEKS!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 14?
Ziņa: