Doksaciklîns un Metranidazols

Aizsāka Zanenene 

Sakiet lûdzu vai Metranidazolu var lietot kopâ ar doksiciklînu vai nç ???? Ja nç kâda vçl bûtu shçma ðos medikamentus lietot kopâ, vai var lietot vienu pçc otra, vai arî ir lîdzîgi ,un nav jçgas kopâ lietot ???Pie pinnu problçmas.
Re: Doksaciklîns un Metranidazols
29.09.2006 12:03
Kâpçc ðîs zâles Tev jâlieto vienlaicîgi? Parasti pie pinnçm nozîmç vienas vai otras.
Dermatologs Dr.Med Sanita Þîgure
Saki lîdzu dakterît - pçc cik dienâm var gaidît uzlabojumu lietojot doksiciklînu pie pinnçm. Es lietoju 4 dienu ( kopâ ar Skinoren), bet pinnes metâs ar vien vairâk.
Re: Doksaciklîns un Metranidazols
29.09.2006 13:37
Doxiciklîns pret pinnçm? Tâ ir tetraciklîna grupa...
Pievienojos Dr Þîgurei. Kopâ ðos preperâtus nelieto.
2) Metranidazols ir ârkârtîgi nopietns preperâts,tajâ ziòâ, ka viòð ir bîstams preperâts un to var lietot pie ïoti stingriem nosacîjumiem.
Jebkurð antibiotiíis sâkts ir jâlieto pilnas 5 dienas.
Ilgumu var noteikt tikai ârsts.
Pinnes ir specifisks jautâjums .To ârstçðana ir ïoti ilgstoða un kompleksa. Sk arhîva ierakstus.
Veiksmi.
dîvaini... es ðîs abas zâles lietoju pirms kâda laika, protams, kopâ nç, vispirms viens un pçc 1 mçneða pârtraukuma otras, bet citai kaitei, ne pumpâm, bet pumpas nekur nepazuda, pat tieði palika sliktâk... tâpçc brînos, ka viòs pret pumpâm izraksta.
Re: Doksaciklîns un Metranidazols
29.09.2006 19:38
smçrç uz pumpâm DALACIN T un HIOKSIZONA ziedi...man ar bija pumpas un augoòi...un ideâlais variants ir ROZEX gçls...(lai veicas!)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 19?
Ziņa: