sirds nervi!

Aizsāka Rûbija 

Rûbija
sirds nervi!
06.10.2006 21:21
Man ir sirds nervi iekaisuði! Jûtu kâ mana sirds lec! Katru pukstu izjûtu! Dzeru melisu un vîgrieþu tçju! Bûs labi!?
MOljers
Re: sirds nervi!
06.10.2006 21:29
Sirds nervu iekaisums patiesîbâ ir nâvîga slimîba, parasti neviens neizdzîvo :(
Rûbija
Re: sirds nervi!
06.10.2006 21:32
Ko tu tagad muldies!
Re: sirds nervi!
06.10.2006 21:34
Rûbija, a varbût tavs gars tagad rasta...?:)
Moljers
Re: sirds nervi!
06.10.2006 21:36
Vçl ir tâda ðausmîga slimîba - galvenâ nerva iekaisums
Re: sirds nervi!
06.10.2006 21:38
Rûbija
Re: sirds nervi!
06.10.2006 21:46
Nu jâ, katrs jûdzas savâdâk!
Re: sirds nervi!
07.10.2006 11:57
Pati trakaakaa ir "visihanie centraljnogo nerva"
Re: sirds nervi!
07.10.2006 12:22
Lilina
Re: sirds nervi!
07.10.2006 15:07
Rûbija, uz stulbiem jautaajumiem ir stulbas atbildes. Ja Tev buutu iekaisuði sirds nervi, tas buutu ljot, ljoti, ljoti nopietni un nekaada melisa vai viigriezji neliidzeetu. turklaat Tu jau sen buutu slimniicaa - tik slikti Tev buutu, taapeec pati te nemuldies :)
Re: sirds nervi!
07.10.2006 23:49
Lilina Wrote:
-------------------------------------------------------
> Rûbija, uz stulbiem jautaajumiem (...)

Nu vai tieðâm vajag tik agresîvi? Cilvçks visâ nopietnîbâ prasa padomu, un visi sâk uzbraukt... eku viegls upuris...

. Ja Tev buutu iekaisuði sirds nervi, tas
> buutu ljot, ljoti, ljoti nopietni (...) turklaat Tu jau
> sen buutu slimniicaa

Tur gan visdrîzâk taisnîba. Kas Tev teica par tiem sirds nerviem? Visdrîzâk, ka vaina ir cita. Varbût pârmçrîgs fiziskas vai psihisks nogurums, stresa par daudz bijis? Varbût kâdas citas, fiziskas kaites? Man studiju gados bieþi karstâ laikâ bija slikti ar sirdi, dûrieni un pârsitieni, ðpricçja kokarboksilâzi, bet neko nelîdzçja. Tikai vçlâk, iepazinis seno indieðu Âjurvçdas medicînu, sapratu, ka vainîgas bija vâjas aknas.

Kâdi vçl simptomi? Kâdâs situâcijâs?

Guntis Veiskats,
gandrîz dziednieks

* * * * * *
Ļaujiet sev bût laimîgiem.
Re: sirds nervi!
08.10.2006 19:05
To Rubija. Es brînos kad cilvçki lûdz palîdzîbu un nesaka savu dzimumu un vecumu. Vel varçtu pateikt arî psihisko slodzi. Nepatikðanas pçdçjâ laikâ un svaru arî vajadzçtu pateikt. Tad vçl bûtu kâda cerîba. Dot padomu neklâtienç ir grûti. Jâredz sejas izskats.Pulsa spriegums, asinspiediens.Jâizjautâ par citâm sajûtâm.
Moljers
Re: sirds nervi!
08.10.2006 19:14
Ja ir runa par sirds nerva iekaisumu, tad vecumam, svaram, dzîvesveidam nav nozîmes
Rûbija
Re: sirds nervi!
09.10.2006 16:22
Ar iekðçjiem gremoðanas orgâniem viss ok! Biju uz sonogrâfiju...
Dzimums - sieviete
Gadi - 18
Svars - 56kg
Dzîves veids - vienvârdsakot apmeklçju psihologu, jo ir VD:( Man ik pa laikam ir kâdi dûrieni un pârsitienus var just!
P.S. Tçja patieðâm nomierina...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 20?
Ziņa: