Anâlais sex, un tâ sekas...

Aizsāka Izmisusî23 

Mans draugs to ïoti vçlas un viòam tas sagâdâ ïoti lielu baudu! ... Pâris reizes esmu viòam to ïâvusi bet man interesç vai tas man kaitç vai nç?... Viòa penis ir diezgan paresns.. :(
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
10.10.2006 23:13
ne vârda par to, ka Tu arî vçlies. Ja nç, tad kam Tev tas?
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
10.10.2006 23:42
...maiòai piedâvâ straponu viòam...
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 00:06
Nopeerc tikpat resnu vibratoru un piedaavaa veikt vinjam anaalo seksu. Pod predlogo, ka Tev tas sagaadaatu lielu baudu...
Saiva
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 09:11
protams, ka var but sekas un ne tâs patîkamakâs. vienu manu paziòu nesen operçja , jo tâpat kâ tu viòa ilgâku laiku bija ïâvusies sava vîrieða iegribâm. protams, nevajag rupji atðût, bet sevi izmantot - arî ne. domâju, ka pa retam jau to var darît - ar attiecigajiem prièendâïiem un noteikti - atbilstoðu Tavu noskaòojumu.
madcynics uzjautrinoties
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 09:46
...komai...strap-on tas pats jau ir...tikai darît var - oi,oi,oi ar ko...kaut vai ar mârupes garajiem guríiem..:))_
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 09:50
Saiva

Cerams ka pazinjai dakteri tagad ir iztaisijushi pietiekama izmeera anusu :)


madcynics uzjautrinoties

Tas tachu ir atraitnes komplekts - gurkjis un prezervatiivs. Krutaakaas var njemt kabaci vai baklazhaanu :)
Cats
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 09:55
Nomierinies, kaitç mazâk nekâ smçíçðana vai mçrena iedzerðana noteikti. Galvenais ðe ir atslâbinâties, un mçìinât gût baudu. Ja to nespçj, jâapskata citus variantus.
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 10:02
ko jûs te ar tiem dârzeòiem...vai aizmirsât, cik traìikomiski te viens puisîts òçmâs ar dezodorantu dibenâ...
Varbût uzreiz vajag rekomendçt aukliòu vienâ galâ piestiprinât
madcynics uzjautrinoties
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 10:03
...:)..kâ panesâs :))
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 10:09
Nu ar to deziiti te puisis vnk aakstijaas. Man viens choms ar lampinju to darija, vinjam gan gruuti gaajaa taapeec es iesaku nekad nebaazt lampinju ar cokolu pa priekshu - nebuus aiz ko satvert.
Cats
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 10:20
Man ðitais ar izskatâs pçc âkstîbas. Drîzâk hormonu vçtru plosîtie puisîði, ceï vçtru ûdens glâzç, lai savçjâs vçtras stimulçtu. Ja tas ir meitçns, tad lai paíiíinâtu :D
Angïu, krievu valodas prasmes par mazu, lai iepazîtos ar plaðo informâciju par ðo tçmu.
Cats > ku!
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 10:32
Jautâjums Tev kâ dibena speciâlistam. Man cirksnî pie anâlâs atveres izveidojâs tâds biðíi sâpîgs sabiezinâjums zem âdas. Ja to neaiztiek, nesâp un netraucç. Nu jau mçnesis apkârt. Man tâda aizdoma, ka tur varçtu bût kaut kâda struta iemetusies, vienvârdu sakot vâts. Bet nu tâ vâts tâda neaktîva, parasti tâs strauji pieòemas spçkâ, paliek traucçjoðas, un ka tâs izpieþ ir tâda atvieglojuma sajûta, ko es ðe nenovçroju.
Jautâjums ir par to, vai ir vajadzîgs iet pie daktera uzreiz, vai ðitais pats pâries, un tamdçï var nogaidît lîdz brîdim, kad pati vaina pâries, vai kïûs sliktâk.
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 10:38
Cats

Hmm? Interesanti gan kaa tev tur tas anus atrodas cirksnii :) Es domaaju ka tu vari mieriigi nogaidiit kameer tas vai nu uzsuucas vai reaali aktivizeejas.
Cats
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 11:10
Nu nezinu kâ pareizi tâs lietas sauc. Es par cirksni saucu to vietu, kur kâds òçmis gaïas gabalu pa vidu lîdz pusei ir iecirtis. Cirtuma (cirkðòa) mugurpusç ir anâlais dobums, un priekðpusç atkal penâlais izvirzîjums :D

angliski no m-w.com groin- 1 : the fold or depression marking the juncture of the lower abdomen and the inner part of the thigh ; also : the region of this line.
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 11:19
Patieshaam, ka to vietu lai nosauc? Bulkuleja?
Anâlie speciâlisti. ibio
Annavannâkâpçc
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 17:18
a man....ðodien pa pastu atnâca speciâlâ lietiòa ðâdiem pasâkumiem...hmm. Kâ nu bûs, kâ nu bûs...
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 17:48
Annavannâkâpçc

Bumbinjas uz shnjoriites?
Annavannâkâpçc
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 22:16
Tâs nâkamreiz:)
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 22:26
Annavannâkâpçc

Nu pastaasti... luudzu...
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 22:30
Sii teema ir veca ,kaa forums. Skaties vecos ierakstus. Zinu tikai vienu,kas nav dabiski,tas nevar bût veselîgi.
Annavannâkâpçc
Re: ku!
11.10.2006 23:32
Rît pastâstîðu;) Bet vai ta Tu ko jaunu uzzinâsi....
Re: Anâlais sex, un tâ sekas...
11.10.2006 23:42
Annavannâkâpçc

Nu redzi, ja tu nepastaastiisi tad es nezinaashu vai tas ir vai nav kas jauns...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 2?
Ziņa: