Par kafijas un alkohola ietekmes.

Aizsāka putenis 

putenis
Par kafijas un alkohola ietekmes.
14.10.2006 20:45
Lûdzu iesakiet kâdu iedarbîgu metodi kâ tikt vaïâ no alkohola
un kafijas atkarîbas. Mazliet par sevi -man pâri 30,diezgan
bieþi mâc depresija un stiprs nogurums.Ðîs atkarîbas mani nomâc
vçl vairâk.Meklçju risinâjumu.Palîdziet ar vçrtîgiem padomiem.
Jau iekriekð pateicos.
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
14.10.2006 23:05
...ja vari, aizðmauc no civilizâcijas...mçslu dakðas rokâs...lîdz pakritienam...kafijas vietâ zaïo tçju ar mazliet cukura un çdamkaroti sviesta...iesi kâ uzvilkts...a no kodiena???...vnk nedzer...citi nepalîdzçs...
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
14.10.2006 23:12
Kafijas atkarîba vai tad ir kas slikts? Tâda jau lielai daïai ir.
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
14.10.2006 23:24
Vienkârði nedzer un viss.
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
14.10.2006 23:42
ïoti vçrtîgs padoms, mellen.
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
14.10.2006 23:44
Es tâ daru, jo citâdi man sâp kuòìis. Kâpçc darît to, no kâ ir slikti?
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
14.10.2006 23:46
ja no tâ ir slikti, tad cilvçks to arî nedara. trakâk ir, kad no tâ ir labi :)
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
14.10.2006 23:58
Ja labi, tad kur ir problçma?
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
15.10.2006 00:34
nu sâkumâ ir labi, bet pçc tam - kurð zin... :)
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
15.10.2006 09:31
A ja zin, ka pçc tam nav labi, tad kâpçc lietot?
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
15.10.2006 13:29
Kafija satur kofeînu,kas izraisa vajadzîbu to lietot ar vien lielâkâs devâs jo zûd sâkuma efekts.Zviedri smçíus un tâtad kafiju neuzskata par atkarîbu veidojoðo vielu, jo tai trûkst it kâ tikai viena pazîme-eiforija.Atkarîbas veidojoðâs vielas izsauc:
-eiforiju -pacilâtu garstâvokli,nespçju kritiski novçrtç notiekoðo,orientâcijas grûtîbas,kustîbas traucçjumus,redzes un runas traucçjumus u.c.;
-abstinenci-slikta paðsajûta,diskomforts,galvas sâpes,svîðanu,paaugstinâts asins spiediens vai pazeminâts A/S,nieru darbîbas traucçjumi,roku pirkstu trîci,nespçju koncentrçties u.c.;
-tolorenci-nepiecieðamîbu palielinât devu lai panâktu sâkuma efektu;
-nepârvaramu tieksmi uz doto vielu.
Kafija izsauc nervozumu,uzbudinâjumu.Nervu sisstçmas pârkairinâtîbu pçc lielâm devâm galvas sâpes.Sausina âdu jo no organisma pastiprinâti tiek izvadîts ðíidrums.Veicina aizcietçjumus,kas savukârt izsauc pumpu veidoðanos uz sejas hemoroîdus,kolîtus (kairinâtu taisno zarnu).
Zaïâ tçja arî satur kofeînu, bet iedarbîba ir maigâka.
Kâ cînîties ar atkarîbu, kas tomçr,manuprât rodas. Samazinât devu.Lietot Eleuterokoka pilienus vai draþejas.Dzert citrona tçjas vai citus "C" vitamîna avotus. Pamçìinât Kakao dzçrienus.Ja ir depresija lietot ðokolâdi.Iziet lielas gaismas tûres. Strâdât gaiðâs telpâs. Lûgt draugam bieþâk dâvinât gaiðas,saulainas puíes.Vçdinât telpas. Bieþâk smaidît,tad smaidîs arî citi un tas bûs labi.Viegla fizkultûra.
putenis
Re: Par kafijas un alkohola ietekmes.
15.10.2006 19:02
Paldies par sapratni un seviðíi biju priecîgs par Madcynica un
Mazdaktera 1 praktiskiem padomiem. Lai Jums veicas!
Es sevi miilu un taadeelj drankjus neuznjemu. Jo skaistaks/veselaks bus Tavs gars, jo labak jutisies un vairak laimes varesi dot ari citiem :) Man tas skiet tik vienkarshi un pashsaprotami, ka shadas diskusijas nebeidz parsteigt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 17?
Ziņa: