Kâ ietekmç caurvçjð?

Aizsāka gribu zinât 

gribu zinât
Kâ ietekmç caurvçjð?
15.10.2006 11:22
Sveiki! Ko sliktu dara caurvçjð? Visi saka, ka nedrîkst tajâ atrasties, taèu nepasaka kâpçc.
Moljers
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
15.10.2006 11:39
To es arî gribçtu zinât.
Ar ko caurvçjð atðíiras no vçja, kas pûð uz ielas ?
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
15.10.2006 12:05
Caurvçjð veicina kâdas íermeòa daïas izteiktâku atdziðanu.Ðî íermeòa daïa atdziestot, nesaòem ar asinîm baroðanas vielas un aizsargvielas.
Vecmâtes zina,ka slapjas kâja ir bîstamas tieði tâpçc,ka noteikti bûs saaukstçðanâs.Adziestot pçdâm,reflektori saðauruinâs deguna asins vadi,kas veicina infekcijas attîstîðanos deguna gïotâdâ. Bçrniem kam ir pazeminâta aizsargspçja, tas izsauc iesnas,pçc tam trahejas,bronhu un plauðu infekcijas attîstîbu.Ne jau katreiz caurvçjâ notiek saaukstçðanâs,bet parasti caurvçju organizç sakarsuðie.Lokâlai íermeòa adziðanai ir pakïauts kakls,seja,kâjas,pçdas.
Ar ðausmâm skatos uz jaunajâm meitençm,kas modes dçï ,staigâ ar atsegtu vçdera un muguras( jostas) daïu. Daudzas no viòâm bûs gan ginekologa,gan neiropataloga pacienti.
gribu zinât
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
15.10.2006 12:14
Tas var atstât sekas, kuras jutîs tikai pçc gadiem?
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
15.10.2006 13:03
Jâ,tas var dot tûlîtçjas sekas un sekas pçc gadiem.
gribu zinât
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
15.10.2006 14:00
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
15.10.2006 17:10
Pirmkaart taam meiteniiteem ap vidukli uzaug riepa jo organisms censhas kompenseet siltuma zudumu ar tauku slaanja biezumu un peec tam taas miljkjiites ciinaas kaa to dabuut nos lai atkal vareetu staigaat ar smuku pliku vidukliiti. Stulbums kaut kaads. Latvija tachu nav dienvidu zeme. Kaapeec to neviens jaunatnei nepaskaidro? Visi tie sraanie jaunieshu zhurnaali vareetu ieviest skaidriibu tajaas stulbajaas tiinju galvinjaas bet nekaa. Kuuli ir staigaat ar ahuuni zemu jostu un iisu topinju. Un peec tam briinaas ko taas meitenes par siveenmaateem paarveershas.
Ess
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
15.10.2006 18:45
Kâdas sekas atstâj caurvçjð!? Man atstâja tâdas, ta ka "prieks"! Trîszaru nerva iekaismums un apsaldçti galvas nervi! Nevienam neiesaku!:(
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
15.10.2006 19:53
O, triiszaru nerva iekaisums ir slimiiba ar ekstraam...
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
15.10.2006 20:07
ku! Un kâ tad ar citâm íermeòa daïâm, kâpçc neaptaukojas? Seja teiksim, plaukstas un pçdas. Man kaut kâ izskatâs, ka tâs tâdas kaulainas ir, tieði otrâdi:)
Edza
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
16.10.2006 11:44
Man Fizikas uchuks shitaadu debiiliibu pateica kad maacijos videnee: Visi kas staigaa atsegushies grib par 'mankijiem' paarveersties, jo redz vinjam jauniibaa jauniibas choms ir veicis eksperimentu un ziemaa puspliks staigaajis un tad nu apaudzis ar apmatojumu..
Re: Kâ ietekmç caurvçjð?
16.10.2006 12:18
Tas tâ ir vîrieðiem. Sievietçm taèu uz atsegtâs sejas apspalvojums neaug:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 12?
Ziņa: