Divpadtsmitpirkstu zarnas iekaisums,gastriits

Aizsāka Dina S 

man ap tresdienu saka sapet labais sanbs pie nabas,biju pie gimenes arsta,kirurga,aizdomas uz 12 pirkstu zarnas iekaisumu,plus man vel ir hronisks gastrits.tagad dzeru omeprazolu,cerukalu u n almagelu(to nopirku bez arsta zinas)sodien pirma diena kad labak,nesap veders,varu gulet naktis.suta mani uz kobru,..,negribas jau loti so proceduru,bus rentgens kungim,bet tagad kad labak,domaju,ka varbut nevajag?pargaja tas iekaisums?un ja butu bijusi cula,sapes butu trakakas.??temp.visu nedelu ap 37 turas.sodien nokritas.
varetu but ka ir zarnai iekaisums ir pargajis?
piepildisu,tad sapes sakas pec kartigam pustdienam pagasvetdien-solanka zuljens un citi abumi kas nebutu ieteicami ar gastriitu.
var kads ko ieteikt?
nejokojies,izmeklçjies kârtîgi un zâles arî dzer kârtîgi
pati mocos ar atvilni un citâm problçmâm,ja agrâk bûtu savlaicîgi gâjusi pie ârsta tad tagad bûtu mazâkas problçmas
bet sis zalu kurs-omeprozols,cerukals ,almagels,ramabell(??)-palidz ,jutos labak.
butu jataisa kobra ?ja jutami labak jutos.kobras vieta piedava rentgenu,bet tas esot kaitigs,it seviski sievietem,jo sanak apstatorot olnicas.uz kobru jagaida nedela...rentgenu var atrakak.
nezinu,
varbut nogaiditi?paries iekaisums?zales lietoju un zarana nomierinasies?
Re: Divpadtsmitpirkstu zarnas iekaisums,gastriits
15.10.2006 21:33
man tas palîdz:)
kas labak-taisit rentgenu kungim(jadzer specials skidums ta laika) vai kobra?kas nosaka precizak?
un ja dzeru vusas sis zales -omeprazolu,almagelu,cerukalu,ranibellu-paliek labak-varbut nemaz nevajagg?zini ka jautaju stulbi..bet ta negribas kobru..
ceru ka paries vis .
un varbut hroniski iekaisusi 12 pirkstu zarna,jo vinja man sapeeja kadus 3 gadus ,sat tad..tikai tagad deva riktiigi manit ar sevim.kobru taisija pirms 2 gadiem,tad bija tiukai hroonisks gastriits.sap pie nabas
Re: Divpadtsmitpirkstu zarnas iekaisums,gastriits
15.10.2006 22:40
es izveeleetos kobru, bet labaak lai izveelas aarsteejoshais aarsts
kobra redz 12 pirkstu zarnu?
Gastro Tev iedod zalites,pamosties un vel pajautaasi- vai jau izdarija? Neko nejut, zem narkozes. Bet jaa, Stradinjos utt,bez narkozes, ui ui.. Nejoko,velak nozhelosi..

Ir tads teiciens,ka cilveks savu veselibu sak novertet tikai tad, kad jau ir par velu:( Diemzhel man ta sanaca, un tagad dusmojos uz sevi,kamdelj laicigi negaju pie daktera. Un ari bija ka Tev..
par to narkozi-tas ir zales kas itkaa apdullina uz isu bridi,prasiju vai ir narkoze,teica ka nav,,bet poti iedos ja vajag.ta varetu but ta pati pote?
kas tev bija par vainu Bante?ari 12 pr zarnas iekaisums?
es tagad edu putras,varitu un sautetu visu,kafiju censos nedzert.
tas ka rengens apstaro ir vecmodîgi aizspriedumi
Sakiet tie kam ir jau pieredze gastrîda ârstçðanâ,cik ilgâ laikâ jûs tikât ar to galâ? Man uztaisîja kobru esot gastrîds,jau treðo mçnesi dzeru omeprazolu un raniberl,bet tklîdz kâdu dienu aizmirstu iedzert tâ atgrieþas atkal necieðamas sâpes.Vai man visu mûþu tagad bûs tâ jâdzîvo?
Re: Divpadtsmitpirkstu zarnas iekaisums,gastriits
16.10.2006 12:20
Ja turpinâsi dzer omeprazolu un raniberlu, tad varbût arî. Vajag ievçrot tâdu diçtu, ar kuru tavs kuòìis jûtâs labi.
Es visumâ diçtu ievçroju daktere man uzrakstîja tikai daþas lietas ko nedrîkst.
Visu laiku pârtikt tikai no putrâm?
Pat ar visu omeprazolu vienalga es to gunìi jûtu ,nezinu jau ko çst ko neest?
es taisiju kobru Arsaa - vispar neko nejutu, jo iedeva apdullinosu kokèiku pirms tam. viss notika zibenigi - apmeram 20 sekundes un nesapigi. vienigi tad vajg, lai kads pec tam zem rociòas pavada uz majam, jo reibums ir pamatigs.
Saiva-tas kokciks bija pote vena?
KÂ, man ir paaugstinâta skâbe kuòìî un tâpçc es izvçlos produktus, kas nav skâbi un nerada skâbi. Tas nozîmç, ka var çst visus saldus un arî sîvos vai rûgtos augïus, dârzeòus, vai arî kombinçt tos ar tiem, kas ir skâbi radoði (gandrîz visi dzîvnieku izcelsmes produkti). Uzmanîgi jâçd arî tie produkti, kas var kairinât kuòìi. Man ïoti patîk galetes (tâs , kas izskatâs pçc putuplasta), ja sâk sâpçt kuòìis, es kâdu apçdu un pâriet.
Jaa,vel joprojam streiko kungjis,atvilnis,12pirkstu zarna..

Zinu,ka nedrikst citrusaugljus,un viskautko skabu utt. Uz laiku tabu ir cepts,zhavets,marinets- pilnigi neko no ta. Visu maigu,svaigu un mazam porcijam.
Re: Divpadtsmitpirkstu zarnas iekaisums,gastriits
16.10.2006 22:51
Jâpârbaudâs uz Heliobaktçriju piloris. Tâ bieþi uztur iekaisumu. Ja to iznîdç par iekaisumu aizmirstam... Ðî tçma bija skatîta vairâkas reizes . Sk arhîvos. Visu labu.
Re: Divpadtsmitpirkstu zarnas iekaisums,gastriits
16.10.2006 22:59
Mazdakteri, tavâ informâcijâ ir kïûda, iekaisums ir mazâks, bet neizbeidzas pavisam.
Re: Divpadtsmitpirkstu zarnas iekaisums,gastriits
16.10.2006 23:56
heh - tad jau iekaisumu neizraisa un neuztur helikobaktçrija, ja pçc tâs iznîdçðanas iekaisums nezûd..
Re: Divpadtsmitpirkstu zarnas iekaisums,gastriits
17.10.2006 00:18
Helikobaktçrija pavairo skâbi. Pçc iznîdçðanas tâ samazinâs, bet tas nenozîmç, ka normalizçjas un viss kârtîbâ.
Man ir tâ Heliobktçrija,bet diemþel man no tiem antibiotiíiem bija ïoti slikti un es pârtraucu ârstçðanu,tâpat esmu dzirdçjusi, ka baktçrija citiem vçlâk parâdâs vienalga.
Varbût kâds ir dzirdçjis vçl kâdas citas ârstçðanas metodes: piemçram homeopâtija vai adatu terapija? Ar parastajâm metodçm man kaut kâ neveicas.
Ar parastajaam zaaleem aarstee vienu,saboja citu,tamdelj es atteicos no sevis nozaljoshanas,antibiotikas vispar nepanesu. Tad nu esmu kjerusies klat homeopatijai,tiesa,laikietilpiigs process, bet ticu,ka buus labaak un atveseljoshu organismu. Ko noteikti varu ieteikt,ta ir smilteerkskju ellja 3reiz diena pa tejkarotei pirms eshanas,daudz labaka par visiem omeprazoliem,kas tikai uz mirkli palidz,ka parstaj,vel trakak.
Re: Divpadtsmitpirkstu zarnas iekaisums,gastriits
17.10.2006 13:27
Smiltçrkðíu eïïa ir laba, to var arî ðíaidît ar kâdu citu augu eïïu, tad sanâk lçtâk, bet efekts tas pats.
Paldies visiem, mçìinâðu ar smiltçrkðíu eïïu.
Cik gan ilgs laiks Tev Bante bija vajadzîgs lai justu uzlaboðanos?
nu man kaut kas lîdzîgs - biju uz kobru Linezera Gastrocentrâ - iespricçja vçnâ narkozîti, pçc kâdas pusstundas atjçdzos un viss process bija beidzies. no vienas puses þçl, ka neredzçju savu kuòìîti no iekðpuses :)

man daktere parakstîja Nexium - esot kas lîdzîgs omeprozolam, bet tipa jaunâkas paaudzes zâles un pçdçjie pçtîjumi pierâdot, ka esot efektîvâkas. dârgas gan - ap 16 Ls, bet tâ kâ man polise, tad nav tik traki.

no zâlçm palika labâk gan, bet pati pçdçjâ laikâ grçkoju at çðanu, tâpçc, kuòìis mçdz arî saniíoties ik pa laikam.

bet man jau aizdoma ka ðitâs vainas uz visu mûþu - un visu mûþu draud zâles, diçtas, dakteri :(
Vel joprojam lietoju un lietoshu, bet pec kadas nedeljas tiesham likas,ka daudz labak. Plus vel,ja ir iekaisums, lieliski ir strutenes pilieni(homeopatiskaja aptieka).No shiem preparatiem nav jabaidas,jo tie ir pilnigi dabigi un nekadas blakusparadibas neizraisa un sliktak tiesham nebus,tikai,protams,ilgaks laiks paiet lidz rezultatiem redzamakiem. Vel rimiti pie bishu produktiem var nopirkt tadu mazu burcinju-medus+smilterkskju ellja,katru vakaru pa karotei,baigi garsho un labs:)

Kaut kur lasiju nesen,ka viena meitene shim kaitem ieteica katru vakaru lenam apest vienu kjiploka daivinju. Vienreiz megjinaju,stiprs jau,aromaats ari burvigs,ha ha, bet pec nedeljas esot manams rezultats. Kjiploki ljoti labi shadam problemam.

Galvenais tiesham atgrust mala ceptu,zhavetu,marinetu,kupinatu.
man palicis labak.un laikam iztiksu bez kobras.saka 12 pr zarna sap tad ja ir gastrits .man ir hronisks gastrits.ieveroju tagad stingri dietu(vienigi bez sokolades nevaru)dzeru zales.
par smilkskreslu ellu-to var dzert bez arsta zinas?tada maza pudelite aptieka pardodas,un kurai firmai butu labaaka?
Re: Divpadtsmitpirkstu zarnas iekaisums,gastriits
18.10.2006 11:46
Visu ko var darît bez ârsta ziòas:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 6?
Ziņa: