shis tas par seksu

Aizsāka ele 

ele
shis tas par seksu
17.10.2006 18:24
probleema, kas paraadiijuesies peedeejaa laikaa- seksa laikaa liekas taada sajuuta, ka partneris ar dzimumlocekli kairina uriinpuusli un nepaartraukti gribas uz toleti pachuraat, kaut gan "nekas aaraa nenaak". tas nepartraukti novirza domas no baudas guushanas, kaut liekas, ka orgasms tepat tepat vien ir. briizhiem taada sajuuta, ka no labsajuutas varees apchuraaties. zheel partneri un pashai nelaagi, jo tad kad tuvojas kulminaacija, naakas vinju gruust malaa, lai slapjums nebuutu (reaali churaat nav ko) izklausaas komiski, bet saapes taas nav, driizaak diskomforts, ko rada vajadziiba(?) pachuraat. uzmini nu- kas tas ir?! kaads var paliidzeet ar padomu? zinu, ka pie aarsta butu viziite jasarunaa, bet patreiz neesot latvijaa, neiznaak.
--
Re: shis tas par seksu
17.10.2006 18:56
Saka, ka dazam medz kaut kads skidrums izdalities orgasma vieta vai reize ar orgasmu. Nezinu pati, bet kaut ko tml esmu lasijusi.
Re: shis tas par seksu
17.10.2006 23:30
Cik ilgi bûs ïaudis, kas nemâk uzrakstît vârdu TUALETE, dr portâlâ tâdu ir papilnam.
--
Re: shis tas par seksu
17.10.2006 23:42
:DD

Ne jau to vien nemak!
Re: shis tas par seksu
18.10.2006 21:59
Var liecinât par iekaisumu dzimum sfçrâ vai iekaisums urînpûslî. Ja tas( kairinâjuma sajûta) nav agrâk bijis.
Uzklâjiet pamperus,vai ko tamlîdzîgu un droði uz priekðu. Pamçìiniet kas bûs. Ar draugu jâparunâ, jo grûst nost paðâ interesantâkâ brîdî nevar. Traumç abus.
Padzert kumelîðu tçju.Fitolizîna pastu. Tomçr vajag tikt skaidrîbâ par iekaisuma procesiem.
Vai nav bieþâk kâ parasti urinâcija. Smaguma sajûta pavçderç?
987
Re: shis tas par seksu
18.10.2006 22:04
Vai arî par vâju muskulatûru.Vai citâs reizçs,piemçram,ðíaudot vai smejoties arî ir tâpat?
jaa, drankjiga sajuta, man arii bija taada viena (lidz shim) epizode....it kaa tuulinj buus orgasms un tad peksnji nakas savakties, lai nesaslapinatos....man gan neliekas, ka uzreiz iekaisums, mosh vnk parkairinats viss tadaa briidii un veel, ja attieciga poza ar stibru berzi....kapec viss, kas nav kaa parasti uzreiz: "iekaisums, iekaisums "" ?!
bet intereseetu jau zinosha cilveka viedoklis..
,.;
Re: shis tas par seksu
19.10.2006 11:09
Man tâ bija,aizgâju pie ginekoloìes,izrâdîjâs urînpûðïa iekaisums un sçnîte....tagad ârstçjos....IESAKU LABÂK PÂRBAUDÎTIES.
manueela
Re: shis tas par seksu
19.10.2006 17:34
man taa arii ir, bet tikai vienaa pozaa citaas nee un ko man tad dariit arii jaaiet pie daktera?
ginta_psh
Re: shis tas par seksu
20.10.2006 13:45
Sakuma noteikti nav jaiet pie daktera.ta medz gadities kada noteikta posa,jo ir parak liela berze un grudiens,kas kairina urinpusli,ipasi tad,ja tas nav galigi tuks.Tapec pirms sex vajadzetu aizit uz tualeti.Urinpuslis tur pat vien atrodas,tapec ari ta medz but.
vvv
Re: shis tas par seksu
20.10.2006 14:58
man arii taa bija. Urinpushla iekaisums izradas...
ak shausmas...;/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 20?
Ziņa: