Izsitumi - vairs nevaru

Aizsāka zvaigznexxx 

zvaigznexxx
Izsitumi - vairs nevaru
18.10.2006 21:36
Jau n-tos gadus man parâdâs izsitumi, kas ðausmîgi niez. Agrâk tie bija tikai uz ciskâm un mazliet uz vçdera, tagad tie ir visur un parâdâs arvien jauni. Esmu sevi sakasîjusi lîdz jçlumam, jo kâ pieskaras, vairs nevar apstâties. Nezinu, kur iet, pie kâ griezties. Viens no iemesliem (pati izfunktierçju) varçtu bût mazasinîba vai kaut kas saistîbâ ar asinîm. Speèuki, vai tâ varçtu bût? Pçdçjâ asinsaina parâdîja, ka zems hemoglobîns?! Tipa, dzelzs trûkst? Neko nesaprotu ðajos jautâjumos, tâpçc, lûdzu, palîdziet. Dermatologs, nelîdzçs, jo nav âdas problçma?
Re: Izsitumi - vairs nevaru
18.10.2006 21:39
Alergologs?
zvaigznexxx
Re: Izsitumi - vairs nevaru
18.10.2006 21:43
No kâ var bût alerìijas? Pârtika - izslçgta, esmu pârbaudîjusi.
Re: Izsitumi - vairs nevaru
18.10.2006 21:44
Ðeit maz ko var lîdzçt neklâtienç.
Kumelîðu tçjas,antihistamîni( Tavegils 1tbl.x2 dienâ.)
Silti neìçrbties. Neçst asus (sâlîtus,piparotus ...),kûpinâtus produktus. Nelietot saldus dzçrienus ar konservantiem.
Noteikti iet pie sava ârsta.
Re: Izsitumi - vairs nevaru
18.10.2006 21:47
Alerìija var bût ne tikai no produktiem. Putekïi (mâjas, grâmatu), sadzîves íîmija, kosmçtika, dzîvnieku spalvas, da mazum kas.
zvaigznexxx
Re: Izsitumi - vairs nevaru
18.10.2006 21:48
Çdu ïoti veselîgi!! Silti neìçrbjos. :((
zvaigznexxx
Re: Izsitumi - vairs nevaru
18.10.2006 21:49
Dzîvnieku mâjâs nav, putekïu alerìija ir, bet izpauþas ar ðíaudîðanu un iesnâm. Kosmçtika pârbaudîta.

Ç... mirðu no pârkasîðanâs :(((
Re: Izsitumi - vairs nevaru
18.10.2006 21:53
Veselîgums te bezsakara. Pat visveselîgâkais produkts var izsaukt alerìisku reakciju. Un tas var jebkas. Manam dçlam ir alerìija sâkot ar pienu un beidzot ar kaut kâdu mistisku putekli Nr371 vai kâds nu tas numurs bija. Pavisam zinâmi 23 alerìçni. Ja Tev ir alerìija, tad vçro, kad pieaug, kad samazinâs un kâdas likumsakarîbas. Vai tad dermotologs neieteica aiziet pie alergologa? Un ko saka ìimenes ârsts?
Abegveita
Re: Izsitumi - vairs nevaru
19.10.2006 08:48
Vai tu vispâr pie dermatologa ar ðito vainu esi bijusi?
Man pçc tiem simptomiem tas izskatâs pçc visparastâkâ kaðía...
Re: Izsitumi - vairs nevaru
19.10.2006 09:00
tad tev noteikti maajas ir kakjis :p
P
Re: Izsitumi - vairs nevaru
19.10.2006 09:25
nu nav jau teikts, ka obligâti no kaía ir tâ alerìija, ja reiz mâjâs tâds ir. man, piemçram, kopð sevi atceros, mâjâs vienmçr ir bijis kaíis, alerìija ir (izpauþas kâ kontaktdermatîts), bet ne no kaía.
zvaigznexxx
Re: Izsitumi - vairs nevaru
19.10.2006 09:43
Man NAV kaía un kaðía arî nav!
Kukainîtis
Re: Izsitumi - vairs nevaru
19.10.2006 12:25
Nu, katram ir savs alegrçns, kas izraisa nâtreni. Man piemçram, tas bija mâkslîgâ kaþokâda. Kasîjos un nevarçju saprast- kas par vainu. Dakteri arî neko nenoskaidroja. Pati izsecinâju, ka pavasarî un vasarâ pazuda. Kad puskaþoku izmetu... viss OK. Tâ kâ jâtiek skaidrîbâ. Zinu cilvçku, kam alerìija bija noa vara putekïiem, kas radâs no retro aizkaru stangas. Utt, utt. Variantu daudz. Noskaidro savu ienaidnieku un met to ârâ! :)))
Re: Izsitumi - vairs nevaru
19.10.2006 12:40
Man ir alerģija uz metāliem-visas džinsu kņopes,pogas,klikatu sprādzes,siksnu sprādzes,krūštura riņķīši,"iesmērēti" kā sudraba izstrādājumi utt beidz mani nost-kasos lidz nemaņai.
P
Re: Izsitumi - vairs nevaru
19.10.2006 12:40
vot vot! tikai NOSKAIDRO...
kâ lai es to zinu? man liekas, ka visu daru tâpat kâ parasti/ gluþi pretçji, darot pilnîgi savâdâk, vienalga alerìija ir...
Vot arî tagad sçþu un kasos... Citâdi nebûtu bezjçgâ kaut ko meklçjis Googlç :D Es nez, man jau tâ ir sen un arî nezinu, no kâ. Slinkums iet pie ârsta, utt.

Eh... Tavegîls + pretniezes gçls un kasies laimîgs.

Bet fuck, tas ir necieðami, aha :/
Re: Izsitumi - vairs nevaru
14.07.2008 02:30
nu nez, man savulaik pie visai saspringtas situâcijas darbâ uzradâs neirodermîts uz abiem apakðstilbiem. Aptuveni pçc gada situâcija atrisinâjâs, beidzâs stress un vairs nekasos.
Vecene
Re: Izsitumi - vairs nevaru
27.12.2010 17:41
Tēma veca, bet nevar izslēgt arī vilkēdi vai jebkuru citu autoimūno slimību - tur vajag pameklēt asinīs antigēnus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 15?
Ziņa: