sâp zobi kreisajâ pusç

Aizsāka dþons 

dþons
sâp zobi kreisajâ pusç
20.10.2006 14:44
tâda lieta, ka jau otro nedçïu sâp kreisâs puses zobi (pa brîdim apakðçjie, pa brîdim - augðçjie). sâkumâ sâpçja tikai çdot ar tâs puses zobiem vai arî uz aukstu un karstu kairinâtâjiem, taèu tagad sâp arî bez kairinâðanas. protams, biju pie stomatologa. ðis apskatîjâs un vienîgais, ko konstatçja - vienu caurumu, kuru þigli arî aizblombçja. kopð tâs dienas pagâjusi gandrîz nedçïa, taèu zobi turpina sâpçt. kas varçtu bût par problçmu? tâ kâ biju apaukstçjies nedaudz, tad vai es varçju apsaldçt zobus vai smaganas?
diino
Re: sâp zobi kreisajâ pusç
20.10.2006 14:48
Domaju ka esi apsaldejis kadu nervu. kamer sap padzer kadu pretsapju lidzekli, pec kada laika tas paries.
Re: sâp zobi kreisajâ pusç
20.10.2006 15:12
Pastaav iespeeja ka sinusiits bet tad parasti saap tikai augsheejie. Domaat ka iekaisis nervs. Iesaakumam Ibumetiins/Ibuprofens pa 200mg 3 reiz dienaa un vienu tableti Multi-B strong dienaa.
aha
Re: sâp zobi kreisajâ pusç
20.10.2006 21:21
jaaiet pie endodontista. viens no nerviem ir iekaisis un nepaaries saapeet liidz saaarsteets.
Re: sâp zobi kreisajâ pusç
21.10.2006 12:34
zobu vainas izslçgðanai vajadzçtu rtg visiem sâpoðiem zobiem, kâ arî jâveic speciâlie testi zobiem (t utt., zobârsts zinâs).
un tikai tad, ja neviens no zobiem neðíiet aizdomîgs, jâsâk domât par "apsaldçtiem" nerviem. gandrîz vienmçr vaina tomçr atrodama zobos.
Re: sâp zobi kreisajâ pusç
21.10.2006 12:40
Ja mazas krûtis ir smalka auguma sievietei, kâ man piemçram:)), tad ir ok. Galvenais ir kopskats, auguma proporcijas, ðarms, kas piemît cilvçkam. No tîri praktiskâ viedokïa, nedomâju ,ka ir çrti, kad kratâs lielas krûtis skrienot, sportojot. Seksâ man nekad nav traucçjuðas mazas krûtis, varu bût ïoti aktîva, varu bût pasîva. Mazas krûtis esot daudz jûtîgas un paðai sievietei no tâm esot lielâka bauda kâ tâm ar lielajâm, to gan nekad nevarçðu salîdzinât, jo nekad lielas man nebûs. Ieâli jau bûtu bijuðas vidçjas.
Re: sâp zobi kreisajâ pusç
21.10.2006 12:56
linna, izdzçs :)
Re: sâp zobi kreisajâ pusç
21.10.2006 17:17
Ha,ha ha. Zobu problçmas un krûðu problçmas.
Par zobiem pievienojos KU.
Vçl var paskalot mutes dobumu ar siltu zilo graudiòu ðíîdumu vai kumelîðu tçju pçc katras çðanas.
Re: sâp zobi kreisajâ pusç
21.10.2006 17:42
un ko tas dos?
Re: sâp zobi kreisajâ pusç
21.10.2006 19:40
Ja skaloðana ar siltiem ðíîdumiem ,pretiekaisuma tabletes neko nedos,tad jâiet vçlreiz pie zobu ârsta vai LOR speciâlista.
Neklâtienç grûti noteikt vainu.
Vai nav bijis sitiens pa þokli? Nu iedzçri,ar kâdu kâvies....
Vai nav pietûkuðas,sâpîgas smaganas?
Jâiet tomçr vçlreiz pie zobârsta.....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 3?
Ziņa: