herbalife

Aizsāka saja 

Re: herbalife
18.04.2007 22:00
herbalife nepastâv 58 gadus!!!
pastâv kopð 1980. gada!

kâdas vçl ir atsauksmes par ðo kompâniju un produktiem?
vai kâdam ir reâli palîdzçjis?

vai tas ir tikai viens liels bizness?
Aita
Re: herbalife
19.04.2007 10:27
Labak VISION UB
Re: herbalife
19.04.2007 10:38
bubuu

Vispaar jau visi uztura bagaatinaataaji dod kaut kaadu veseliibas uzlabojumu. Tikai cik lielu un par kaadu cenu...

Par Vision nezinu bet Fitline pagaajusho vasar atstaaja manaamas sekas muusu uznjeemumaa, neatdoti paraadi, krediiti kuri beel jaaatmaksaa, sagrautas ceriibas un dazhi kas viens otram vairs negrib aciis raadiities...
Re: herbalife
19.04.2007 21:42
Ub nav zâles, veselîbas uzlabojumu nedod( var lietot vitamînu prep. veselîbas saglabâðanai) un ne pa kam es nesapratîðu ar ko atðíiras kaut kâdi palmu sakòu vai lapu ekstrakti no augu valsts indçm. Pçtîjumi nekâdi nav veikti,jo nekur nav publicçts nekas vairâk - kâ teksts - "pçtîjumos pierâdîts", taèu nekur nav publicçts ðo pçtîjumu dizains, norises laiks, vieta, pçtîjumu centru nosaukumi, adreses un statistiski ticami rezultâti, tâ, ka viens vienîgs liels bizness "kur aitas - tur cirpçji "vien tas ir.
Re: herbalife
19.04.2007 21:48
haizivs

Vienaa lietaa es tev nepiekritiishu... kaut gan es neesmu UB izplaatiitaajs es droshi varu teikt ka UB uzlabo veseliibu. Viennoziimiigi... Es tos lietoju (aptiekaa perkamos) un ne par ko no tiem netaisos atteikties...
Re: herbalife
19.04.2007 21:58
bet varbuut kopsh tev radaas doma lietot UB un tu saaki tos lietot, tu saaki arii piedomaat pie taa, lai eestu driizaak veseliigi nekaa neveseliigi?
varbuut taapeec tie uzlabojumi? kaa zini, ka tieshi no UB?
Re: herbalife
19.04.2007 23:29
dace

Nee, kaa reiz viss otraadaak, es biju piekusis mekleet un eest "veseliigo" paartiku un tieshi UB man deva iespeeju eest to ko es gribu un to kas man garsho (sapraata robezhaas protams) un kas pats svariigaakais - mazinaajaa izsalkuma sajuutu taa kaa nevajadzeeja paaraak biezhi piedomaat pie taa ko eedu...
k
Re: herbalife
20.04.2007 16:21
KU, pçc tevis rakstîtâ, saprotu, ka tev ir problema ar lieko svaru..
nuko vecît, labâk pakustini savu dupsi, nevis visu dienu sçdi internetâ un kometç. cilvçk mîïais, liekais svars nav nodzenams ar tabletçm , bet gan ar fiziskâm aktivitâtçm un pareizu uzturu.
mazdakteris uzradies..;) beidz te reklamçt kaut kâdas tabletes.
Re: herbalife
20.04.2007 16:52
k

Es gribu izdariit apveersumu. Tikai tabletes un nekaadu lieku kustiibu... :)
Re: herbalife
20.04.2007 20:08
jâ gan, Ku! es ar to paðu gribçtu...:( , bet tur diemþçl ar UB nebûs lîdzçts:)))
Vai esi padomâjis, ka tie UB nemaz tik nevainîgi nav? Kapsuliòas satur visâdas krâsvielas, saturs, lai nesapûtu - konservantus ( tie paði "E" vien ir), tabletîtes - visas tâs paðas palîgvielas, ko tradicionâlie medikamenti... uttt...
Piedod, negribçju sçt ðaubu çnu:)))
Re: herbalife
20.04.2007 21:53
Nevienam neieteitu Herbalife!!!!!!!!!! Un vispretîgâ, ka viòi sevi sauc par uztura onsultantiem un bâþas cilvçam virsû arî "draugos"utt.Es daþus savus paziòas vairs nepazîstu kopð viòi iepinuðies Herbalife! Ne par ko citu nerunâ un katrâ çdienreizç uzçd SAUJU ar daþâda lieluma tabletçm un kapsulâm...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 17?
Ziņa: