Zili rinkji ap aciim

Aizsāka antons:) 

antons:)
Zili rinkji ap aciim
21.10.2006 16:28
nu karoch man taaada problema ka man visu laiku ir zili rinki ap aciim. Nu protams pirmais ko uzzreiz teiktu- tas ir no sedeshanas pie tv un kompja. bet taa tas nav es pie kopmja sezu apmeram 2h diena, tv gandriz vispar neskatos. narkotikas- nelietoju tadas. esmu pietiekosi izgulejies, gulu min. 8 stundas. kur varetu but problema? visvairak mani uztrauc, ka daudzi doma, ka esmu kkads datoratkarîgais, kurð vispâr neguï, bet tâ kâ datorus vispâr pats nolieduz, izmantoju minimâli, tas riktigi kriit uz nerviem. Negribas jau arii ar visiem skaidroties. Ta ka luduz palidziet, kas vareut but pie vainas?
Re: Zili rinkji ap aciim
21.10.2006 16:35
Pasaki savu vecumu un dzimumu.Augumu un svaru.Dzîves veidu (sports,brîvais laiks)Laikam puisis ja Antons?
antons:)
Re: Zili rinkji ap aciim
21.10.2006 16:55
Nu puisis, puisi (bet ne jau Antons :) ). Vecums- 15, augums- 173, svar - 55. Nu taa ipashi nekur netrenejos, bet ka jau visi normali cilveki, ar draugiem spelejam futbolu, basketbolu vis ko tadu. nu nesmu jau tur nenormali aktivs, bet nekads mazkustigais jau arii nee. nu vasara it ka it ipasi aizrauj peldesana, kadas 3h katru dienu vismaz esmu udenii/ taa tuvumaa.
Re: Zili rinkji ap aciim
21.10.2006 17:08
Skaidrs. Paldies. Tev ir izteikti plâns zemâdas tauku lîmenis. Sâk trakot hormonâlâs vçtras. Skraidi,peldies,domâ daudz par meitençm...Tad kad svars bûs tuvu 70 zilie riòíi pazudîs.
Gçrbies drusku siltâk.Çd vairâk olbaltumu.Piens,biezpiens,siers,pupiòas ,ziròi. Pacieties. Tie riòíi vçl kâdus gadiòus 2-3 bûs. Tas no jaunîbas.Ideâlais svars pie auguma 173 vismaz 70kg.Vari nçsât brilles ja tev vairâk uztrauc riòíi zem acîm. Pajautâ mamai par pûderi, krçmiem no kosmçtikas klâsta. Vispâr katram vecumam savs skaistums. Es bûtu ar mieru nçsât zilus riòíus gar acîm ,bet dabût tavus 15 gadus.
mazule
Re: Zili rinkji ap aciim
21.10.2006 18:05
Varbût vienkârði tuvu asinsvadi izvietoti. Man ir tâpât. Gâju uz lâzerprocedûrâm, biðki mazâki palika, bet pilnîgi likvidçt nevar :(
Re: Zili rinkji ap aciim
21.10.2006 18:56
Uzeediisi masu, mazinaasies, ja ne pazudiis pavisam.
antons
Re: Zili rinkji ap aciim
22.10.2006 19:23
nu jaa bet kaa tad lai es dabuunu tos 15kg, tas tach ir daudz.
beibe
Re: Zili rinkji ap aciim
22.10.2006 20:37
A starp citu manai peedeejai miilestiibai arii bija zili rinnki zem aciim - tievs, garsh dzeks ar atveertu smaidu un tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik kolosaals! Zili rinnki man netrauceeja iemiileeties :)
antons
Re: Zili rinkji ap aciim
22.10.2006 21:33
nu 'siet jau nav runa par to, tak diezvai k'adai meitenei ari pasi vini traucetu, tas jau nav noteicosais, vienkarsi trauce pasam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 19?
Ziņa: