Neliela problçma ar erekciju

Aizsāka Arnis 

Arnis
Neliela problçma ar erekciju
21.10.2006 17:26
Sveicinâti!

Ar meiteni jau esam pazîstami aptuveni divas nedçïas, mçs tieðâm mîlam viens otru, rîtvakar ir paredzçts satikties, un laikam notiksies kautkas "lielâks". Viss jau itkaa skaisti, bet ir viena problçmiòa - es par viòu daudz uztraucos un domâju, nespçju naktîs pagulçt. Esmu novçrojis, ka pçdçjâ laikâ mançjais vairs tik bieþi nestâv un nav tik stingrs kâ aptuveni mçnesi atpakaï, no rîtiem pamostoties, ðamais arî vçl guï. Itkâ uzbudinât var, bet nu viòð nav tik ciets un ilgi arî negrib stâvçt. Ïoti uztraucos, ka rîtdien varçtu kautkas nesanâkt. Vai problçma varçtu bût bieþajos uztraukumos, negulçtajâs naktîs? Itkâ nekas cits manâ dzîvç nav mainîjies. Varbût kautkas jâlieto uzturâ vairâk? Ðodien aiz uztraukuma aptiekâ paíçru C vitamînu, bet lîdz rîtdienai jau tâpat laikam neko nesaglâbt...

Palîdziet, pasakat kâ to varçtu novçrst, ja ne uz rîtdienu, tad uz turpmâkajâm dienâm, ja nesanâks, tad esmu nolçmis arî ar meiteni tâ nopienti izrunât par ðo tçmu. Ceru ka saprotat, ka negribâs izgâzties jau pirmajâ naktî.

Paldies par atsaucîbu.
dsdsd
Re: Neliela problçma ar erekciju
21.10.2006 18:53
divas nedeljas un jau miilat viens otru?????
ka tik ne arii!!!!!
þults
Re: Neliela problçma ar erekciju
21.10.2006 21:46
Tikai no uztraukuma tâ vaina. Kamçr vçrosi erekciju vai tâs trukumu, labâk nekïûs.
Re: Neliela problçma ar erekciju
22.10.2006 19:54
Paarsaatinaaðanas. Drusku jaatpushas,
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 22?
Ziņa: