Ehinâcija

Aizsāka sniegaviirs 

sniegaviirs
Ehinâcija
25.10.2006 10:01
Sveiki!!

Vai kâds ir lietojis ehinâciju imûnsistçmas stiprinâðanai??
Lily
Re: Ehinâcija
25.10.2006 13:15
ESmu gan....tikia nekâdu uzlabojumu navv.... tagad daktere izrakstîja Wobenzyn(rakstâs laikam nedaudz savâdâk)
saska
Re: Ehinâcija
25.10.2006 13:33
Es lietoju, tikai nezinu, vai tas ko dod.
Re: Ehinâcija
25.10.2006 14:23
Lietoju,neko nedod. Wobenzims man tieðâm palîdzçja.
sniegaviirs
Re: Ehinâcija
25.10.2006 14:25
Paldies par atbildçm:)) A tas Wobenzims arî ir priekð imunitâtes stiprinâðanas. Ar resepti pârdod vai bez??
Re: Ehinâcija
25.10.2006 14:25
Bez receptes. daargs.
Re: Ehinâcija
25.10.2006 14:29
Wobenzims dârgs ïoti, citi saka,ka çstgriba palielinâs. Bet ja sûdi ar veselîbu, tad jau vienalga.
Ehinaciju, cik daudz jûs dienâ dzçrât?
sniegaviirs
Re: Ehinâcija
25.10.2006 14:36
Ehinâciju vçl neesmu dzçrusi, gribçju tik uzzinât vai tieðâm stiprina imûnsistçmu, jo sâcies gripas vîrusu laiks. Cik apmçram maksâ tas Wobenzims???
Re: Ehinâcija
25.10.2006 16:16
A nu vienkârði imunitâtei bez veselîbas problçmâm jau gan labâk ehinâciju kâ wobenzimu.
Lotte
Re: Ehinâcija
25.10.2006 16:22
profilaksei 5 pilieni CITROSEPT dienaa. ir pretiigi ruugts, bet kopaa ar sulu var iedzert.
Re: Ehinâcija
25.10.2006 16:25
Citrosept,kâ dzeru tâ katru reizi saslimstu ar nierçm. Varbût man sagadîðanâs, bet provçt vairâk arî kaut kâ nealkstu.
sniegaviirs
Re: Ehinâcija
25.10.2006 16:25
Paldies par informâciju:))
Lotte
Re: Ehinâcija
25.10.2006 16:30
nu nez'
CITROSEP ir greipfrutu seklinu sulas preparats, tipa dabiska anibiotika, ar nierem tur nevajadzetu but tiesai saistibai. Tacu, ja dzer lielakas devas - visadi var but. Organisms katram savs.
palabs_back
Re: Ehinâcija
25.10.2006 20:11
wobenzîms kâ sintezçtais enzîmpreparâts ir ar blaknçm. Bez vajadzîbas nelietot.
Re: Ehinâcija
25.10.2006 21:57
Wobenzims ir labs preparâts kâdam ârstçðanas kursam. Tâpat, "imunitâtei", labâk to nelietot. Vispâr fermentus bez stipras vajadzîbas ilgi lietot nedrîkst.
Re: Ehinâcija
26.10.2006 10:10
Kâdas blaknes var izraisît Wobenzîms?
Re: Ehinâcija
27.10.2006 12:19
Ehinâcija - lielisks imûnstimulators,- lietoju pati un visa ìimene, kad jûtam, ka kâds vîruss lien virsû. Ja kâds jau paspçjis to saíert, tad vienkârði ekselenti daþu dienu laikâ tiek galâ bez slimîbas lapas. Bet lieta tâda, ka lai tâdu efektu dabûtu gatavu ar aptiekas Ehinâciju, vajag zirga devu,- tur tas sastâvs tâds ðvaks un nenopietns.
Mçs lietojam RBC raþoto - super. Tuvojoties rudenim, man daudzi klienti jau laicîgi pieprasa, jo ir pârliecinâjuðies, ka tas palîdz.
naivaa
Re: Ehinâcija
27.10.2006 13:10
Ko nozîmç RBC?
Vai nav atkal runa par tiem koralllieðiem??
Re: Ehinâcija
27.10.2006 13:16
plants no cita PC
Re: Ehinâcija
27.10.2006 13:22
RBC - Reìionâlais Baciïu Centrs
Re: Ehinâcija
27.10.2006 13:29
:-)

Es aatrumaa izlasiiju- Regjionaalais Bailju Centrs ;-) K chemu bi eto?
plants no cita PC
Re: Ehinâcija
27.10.2006 13:35
Bûs Tev tâda dominante
Re: Ehinâcija
27.10.2006 13:41
Aga, es ar taa padomaaju ;-)
Doma!
Ehinâcija
27.10.2006 13:59
Ehinâceja ir dabîgs antibiotiku aizvietotâjs, kas stiprina organisma imunitâti. Stimulç leikocîtu veidoðanos, kavç vîrusu attîstîbu, un vairoðanos, attîra limfâtisko sistçmu, paâtrina izveseïoðanâs procesu pie saaukstçðanâm. Piemît imûnomodulçjoðâs îpaðîbas. Lieto pie brûèu infekcijâm, apdegumiem, furunkulozes, sastrutojumiem, gangrçnas, limfadenîta, âdas sçnîðu slimîbâm, priekðdziedzera un nieru slimîbâm, psoriâzes, pinnçm, aizdegunes iekaisuma procesiem, ausu, gremoðanas, sirds un asinsvadu sistçmas slimîbâm. Lieto pie saaukstçðanâs slimîbâm, otîta, nieru un urînceïu slimîbâm.
Sauliite*
Re: Ehinâcija
27.10.2006 14:47
ehinaacija jaalieto regulaari un pareizajaas devaas! tad ir labi rezultaati:))
Arî Citrosept ir labs - 10 pilieni Citrosept un glâzi apelsînu sulas - garða laba un labi stiprina imunitâti! Rudens sezonâ pudelîti (mazo) noteikti tâ var izlietot! :))
Ârsts par Wobenzimu man teica tâ, ka tas jâlieto ïoti lielâs devâs, lai no tâ gûtu kâdu efektu, tâpçc labâk ehinaciju vai Citrosept!
Lily
Re: Ehinâcija
28.10.2006 19:28
nu man teica gluþi ko citu-ehinâcijai ir mazs efekts, bet Wobemzîns ir daudz spçcîgâks un pietiek ar 400 tabletçm
Hellcat
Re: Ehinâcija
28.10.2006 21:08
Esmu lietojusi gan Wobenzimu gan Ehinâciju.. no Wobenzim nekâdas jçgas nebija, tikai ðausmîgi smirdçja tualete, jo tie fermenti peðkir ïoti specifiksu smaku.. Likâs, ka kaíu laiks, pagajuðo gadu visu rudeni, ziemu un pavasara sâkuma sûkâju ehinacijas tabletes, nevinu reiz (tas priekð manis ir SUPERRR) nesaslimu, ja nu kâdu iesnu noíçru, un nevienureizi man neizmetâs aukstumpumpas, lai gan visu laiku ar tâm mocîjos. Vienkârði, tas ir jâdara regulâri dienu dienâ un jâpajautâ savam ârstam, ja sakarîgs cik mg dienâ uzòemt. Es iesaku visiem, ja lieto regulâri un sâk savlaicîgi, nevis tad, kad temperatûra +40, Ehinâcija ir superr lîdzeklis un nevajag nekâdus krutos polivitamînus.
abcde
Re: Ehinâcija
19.09.2010 18:02
man imunlogs teica, ka wobenzims ir lieliska zale, lai stiprinatu imunsistemu. jalieto vismaz 3 meneshus, lai panaktu noturigu efektu.nekas labaks imunitates stiprinashanai patlaban pasaule izgudrots nav.
blaknes , nu ja, lielaka estgriba un veders var pusties, burkšķēt un kuņģis, kam jutigaks, var satrakotirs, bet visuma parasti to panes loti labi. jalieto gan stingri pec instrukcijas, vismaz 1/2-1h pirms ēš. uzdzerot lielu uudens daudzumu
Re: Ehinâcija
21.09.2010 09:49
Broncho-Munal recepsu zāles, kas stiprina imunitāti un paredzetas ja ir elpcelu saslimshanas. Ir pieejamas dazadas devas. Vēl man arste ieteica Larifana ziedi smerēt degunā aktīvajā vīrusu laikā - arī stiprina imunitāti, aktivizē dabiskās aizsargspējas. Larifans.lv pieejami dazadi preperāti ar aktīvo vielu. Esmu meginājusi lūpu balzāmu, pret herpes vīrusiem, palīdz! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 12?
Ziņa: