Uzpuuties veeders,gaazes.

Aizsāka jeena 

Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 19:35
Tieshaam ljoti nomoka.Peec jebkaada eediena ieeeshanas uzpuushas veedars,veidojas gaazes un veeders izdala diivainas skanjas.Tas taa jau sen un gandriiz katru dienu.Nesaprotu kas tam par vainu,bet esmu ieveerojusi,ka aizejot uz tualeti un izdodoties nokaartoties smagajaa,shiis nepatiikamaas sajuutas pazuud.Eedu normaali,bet istenibaa eedienam,ko apeedu nav noziimes,tas notiek jebkuraa gadiijumaa.Varbuut,kaads var dod padomu,kaa no taa visa tikt valjaa,vai varbuut pastaastiit pie kaada aarsta jaaiet.
P.S.Esmu meegjinaajusi izslaveeto jogurtinju Actvia-nav nekaadu izmainju.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 19:58
Nomaini slaveno Activia pret mazaak slavenu bioLAKTO. Rezultaats buus labaaks jo redzi, slava arii uzpuush veederu.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 20:17
Nju es runaaju nopietni.Taa tieshaam ir probleema un nekaadi jogurtinji vienkaarshi neliidz-patieshaam esmu daudz ko meegjinaajusi. Kas to vispaar izraisa,jo taadeelj vispaar izvairos no eeshanas ciemos un pirms svariigiem pasaakumiem,jo vienkaarshi liekas,ka veeders paarpliisiss uz puseem.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 20:37
Nu es saprotu ka taa ir nopietna lieta bet praatiigaakais buutu apmekleet aarstu. Galvenais gaazu ceelonis ir disbakterioze bet taapat pie vainas var buut alerghija, helikobakteerija, aizcieteejums vai vienkaarshi nejeedziigi eeshanas paradumi.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 20:40
Un pie kaada aarsta man buutu jaaiet?
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 20:41
Pie gastroenterologa.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 20:43
Tieshaam liels paldies!!!
inna
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 20:48
palieto jogurta tabletes, un BIOlaktu.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 20:49
Nju jaa,bet esmu jau ljoti daudz ko meegjinaajusi un nekas neliidz,varbuut labaak beidzot aizieshu pie taa aarsta.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 20:57
Varbuut kaads var ieteikt kaadu gastroenterologu??
S.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 21:30
Kârtîgi jâizskalo zarnas ar klizmu!
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 21:33
Un kaadas aarsteeshanas metodes veic tas dastroenterologs???
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 21:36
Vieniigaa kliinika,kur ir gastroenterologs un kas atrodas daudz maz centraa bija Rakstnieku polikliinika.Apmekleejums 10 ls.Taa ir normaala samaksa vai kaads zin leetaaku vietu???
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 21:54
10 Ls normaali (ja bez poliseem un noriikojumiem) Leetaaku gruuti iedomaaties. Galvenaas izmekleeshanas metodes ir kaku analiizes un kungha fibrogastroskopija.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 22:02
Un kaa veic to kungja fobrogastroskopiju??
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
26.10.2006 22:27
Caur bariibas vadu kunghii iebaazh aparaatinju un apskataas kas iekshaa notiek. Tautaa sauc par "kobru".
Lotte
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
27.10.2006 09:30
Linezeraa ir loti labs gastroenterologijas centrs.
Nadja
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
27.10.2006 15:27
A ko dariit,ja ta disbakterioze jau ir ilgi,ilgi Un zales nepalidz? Ka lai zin,ko tad est,lai ieksha neputu?
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
27.10.2006 16:41
Nadja

Par kaadaam zaaleem ir runa? Vispaar universaals liidzeklis ir krasa eediena daudzuma samazinaashana un eedienu daudzveidiibas samazinaashana. Tas ljauj kontroleet no kaa puushaas tas veeders. Divus bioLAKTO pa dienu tu izeed?
Nadja
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
27.10.2006 22:03
Zales,pec arstu ieteikumiem,megjinatas dazhnedazhadas. Vairakas reizes bija taa heliobakterija,atvilnis, un saucamais kairinatas zarnas sindroms. Atteicos no piena produktiem,no biolakto un jogurta kapsulam ir divreiz trakak. Edu jau ta maz un veseligi,bet nelidz:( Gazejas,pushas visu laiku. Nemaz vairws nezinu,ko est.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
27.10.2006 22:43
Nadja

Ir cilveeki kuriem ljoti gruuti paliidzeet shajaa lietaa jo vinji ir nervozi un nevar nekaadi organizeet ne savu dziivi, ne eeshanas rezhiimu, ne noziimeetaas zaales un proceduuras. Vieniigais kas vinjiem labi sanaak tas ir nervozeet. Vajag apdomiigi un metodiski visam pieiet. Saprotu ka gruuti...
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
01.11.2006 18:58
Jautaajums ku!
Biju pie taa gastroenterologa!!Teica,ka nedaudz pavairaak skaabes esot,bet principaa nepareizi eedot,taadeelj tas viss.Paspaidiija veederu un sarakstiija kaut kaadas tabletes,bet neko neteica par dziljaakaam paarbaudeem vai tevis mineetajaam kaiteem.Ko tad dariit ar tiem izdaliijumiem???
diegs
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
01.11.2006 20:41
Saka,ka palîdzot ESPUMISAN tabletes. Man gastroenterelogs iedeva ieteicamo produktu sarakstu.Ja ir jâsamazina skâbes daudzums,tad iesaka Lomaksu palietot.
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
01.11.2006 22:33
jeena

Nu palieto taas tabletes un tad jau redzees kas buus. Starp citu, ko tev izrakstija?
Ar taam manis uzskaitiitajaam lietaam ir taa.
Disbakteriozi laboratoriski pieraadiit ir gruuti jo vajadziigi speciaali paraugu nonjemshanas panjeemieni un arii tad precizitaate ir slikta. Taapeec to dara balstoties uz pacienta suudziibaam.
Alerghiju noteikshana faktiski atrodas veel beernu autinjos un vairaak atgaadina mineeshanu. Testi ir uz ierobezhotu alergenu skaitu un testeeshanas precizitaate ir zema.
Helikobakteerija labi padodas laboratoriskai diagnostikai tachu ja nav gastriits vai kungha chuula tad parasti sho izmekleejumu neveic.
Aizcieteejumu parasti diagnosticee balstoties uz suudziibaam un pieaugushi cilveeki parasti aarstam nemelo. Turklaat parasti tie kam ir aizcieteejumi labi juut ka veeders neiziet pilniibaa un kaut kas traucee gaazeem naakt laukaa.
Nejeedziigi eeshanas paradumi ir visgruutaakaa lieta. Ja cilvis ir ienjeemis galvaa ka eest vajag tieshi taa. Jo taa eeda vinja vecmaaminja...
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
02.11.2006 00:04
Nju espumizans(diivaini,ka rakstiija receptee),linex(atkal diivaini,ka rakstiija receptee-var tacju bez receptes to visu dabuut),Entirols un kaut kaads Spajmomen(tieshaam drausmiigs rokraksts)+ veel pamatiigu lekciju kas buutu jaaeed un kas nebuutu jaaeed.Kad atmetu to,ko es neeedu,tad sapratu,ka diezgan pamaza taa izveele,bet,es jau ieprieksh nezinaaju,ka tas labs un tas slikts-tagad zinaashu!!
kaa tad es varu zinaat,ir vai nav man taas tevis mineetaas lietas,ja jau neviens man netaisiijaas veikt kaut kaadas dziljaakas paarbaudes!!??
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
02.11.2006 00:24
jeena

Es tev meeghinaaju izteikt apsveerumus balstoties uz kuriem taas analiizes var veikt vai neveikt. Turklaat katram aarstam ir savs rokraksts. Vienam patiik analiizes citam pietiek ar to ka pirkstu dupsii iebaazh...
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
02.11.2006 15:02
Nu neviens man pirkstu dupsii nebaaza!!Vienkaarshi pabraukaaja ar rokaam pa veederu,tad pataustiija kaklu un nezinkaapeec uzlika roku uz kaajas!!
?!
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
02.11.2006 21:20
Un pat klizmu netaisîja? Stulbeòi, ðarlatâni!
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
02.11.2006 21:52
Ha-ha-ha!!!-????
lizete
Re: Uzpuuties veeders,gaazes.
03.11.2006 10:49
Jeena--> pie kura gastroenterologa tad Tu gâji?!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 5?
Ziņa: