izdaliijumi

Aizsāka jeena 

izdaliijumi
26.10.2006 20:38
Vai izdaliijumi dzeltenaa kraasaa ir normaali.Biju pie ginekologa,veica analiizes.Bija palielinaats leikociitu skaits,izrakstiija Klion-D100 un Vagilac.Izlietoju un veica analiizes uz hlamiidijaam.Taas bija negatiivas un atkal veica taadas analiizes kaa pashaa pirmajaa reizee,bet shoreiz viss bija normaas.Daktere pateica,ka man nekas nekaishot un esmu vesela.Bet vai tieshaam??Tas,ka tie buutu dzelteniigi mani veel neuztrauktu,bet uztrauc,ka to ir ljoti daudz.Daudz ir arii parasto caurspiidiigo un balto izdaliijumu.Smakas tiem nav.
Re: izdaliijumi
26.10.2006 20:45
Skatos tev vainas visos galos... nu nomaini to aarstu ja tev liekas ka vinja nepareizi noveertee tavus izdalijumus vai arii piekriiti tam ka viss ir kaartiibaa.
Varbuut tu uzturu kaut kaadu ne jee lieto kas tev visu to bojaa?
Re: izdaliijumi
26.10.2006 20:48
Nee,taas ir manas vieniigaas vainas.Bet tonis tev taads it kaa buutu es necilveeks.
Nju vnk gribu zinaat,vai taa ir normaali!!??
Re: izdaliijumi
26.10.2006 21:13
Nu nebija tas taa domaats bet irpamats domaat ka taas abas probleemas no viena avota naak. Un kaa man te forumaa nomeeriit tavu izdalijumu daudzumu un pateikt vai tas ir normaali vai par daudz? Aarste saka ka normaali. Tev liekas ka pa daudz. Es saku ka vajag cita aarsta sleedzienu.
Re: izdaliijumi
26.10.2006 21:29
Kaa tad ginekologs izmeera izdaliijumu daudzumu???
Nu jaaaiziet vispirms pie gastroententerologa,varbuut,ka vaina tieshaam ir puncii.
Re: izdaliijumi
26.10.2006 21:50
Ginekologs to dara uz aciiti bet piedod, es nevaru caur netu iebaazt pirkstus tavaa...

Taa arii dari ka saac ar gastroenterologu...
Re: izdaliijumi
26.10.2006 21:56
Atkal jaasaka paldies!!
Lotte
Re: izdaliijumi
27.10.2006 09:27
jeena,
palielinats izdalijumu daudzums var but organisma reakcija uz tam zalem, ko nupat esi lietojusi. Uzreiz momenta izdalijumi nepazud. Pagaidi kadu nedelu, tad aizej pie ginekologa, ja vel joprojam neesi mieraa ar krasu un daudzumu.
Re: izdaliijumi
27.10.2006 09:41
Piekriitu Lotte.
Re: izdaliijumi
27.10.2006 22:04
Nju jau meenesis apkaart kaa biju lietojusi taas zaales,bet nekas nemainaas!!!
Re: izdaliijumi
27.10.2006 22:09
jeena

Tad dari to ko jau ieprieksh runaajaam.
Re: izdaliijumi
27.10.2006 22:13
Nju ja,shodien jau pieteicos pie taa dakteriisha!!!:))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 22?
Ziņa: