Gastrîts+caureja

Aizsāka bibi 

bibi
Gastrîts+caureja
01.11.2006 08:37
Man ir gastrîts un ieçdot zaïumus vai saldumus parasti pievienojas caureja. Kâ cînîties ar ðo briesmonîbu? Pie gastroenterologa doðos tikai nakamnedçï. Ar zâïu lietoðanu aizrauties arî nedrîkstu - gaidâms ìimenes pieaugms.
Esmu izmisusi - tâ vçdera izeja mani padarîjusi par nervozu radîjumu, baidos iziet talâk no mâjas ar domu, ja nu atkal jâskrien! Un man jau rodas aizdomas, ka tâ caureja rodas arî uz nervu pamata :(
bibi
Re: Gastrîts+caureja
02.11.2006 10:35
Cerçju uz kâdu sakarîgu ieteikumu.
Re: Gastrîts+caureja
02.11.2006 18:07
Pie dieetas jaapiestraadaa. Eed maigu un pa druskai. Taadas lietas kas cietina veederu. Kafija, melnaa teeja, ozola mizu novaarijums, baltmaize u.t.t.
Daiga DD
Re: Gastrîts+caureja
02.11.2006 20:11
Pati izslimoju ðo kaiti - jâçd viss, kas ir maigs... Jutos kâ zîdainis, kurð mâcîjâs çst no jauna... Nekâdas maizes îpaði... Vçders tev nav jâcietina... Caureja pâries pati no sevis tiklîdz ar gastrîtu tiksi galâ... Kaut gan jâatzîst, ka man tikðana galâ ar gastrîtu nozîmçja 2 mçneðus intensîva ârstçðanâs...!:(
bibi
Re: Gastrîts+caureja
03.11.2006 09:28
padalieties pieredzç, kâ ârstejât gastrîtu? man, kad konstetçja, izrakstîja paciòu raniberla, izdzçru, kâdu nedçïu bija labâk. Nu atkal paðsajûta sviestâ. Doðos uz Gastro centru pie speèukiem. Bet gribs apmçram zinât ko nozîmç gastrîta ârstçðana? Tas poloklînikas ârsts man neko nepatâstîja ne par diçtâm, ne par ko. Dusma.
Re: Gastrîts+caureja
03.11.2006 17:21
man arî tas pats,doðos uz slimnîcu..
bibi
Re: Gastrîts+caureja
03.11.2006 17:23
kapçc uz slimnîcu? mâjâs ârstçt nevar?
denii
Re: Gastrîts+caureja
03.11.2006 17:38
Tâ ir kaut kâda sagadîðanâs.Vispâr caureja nevarçtu bût diþâ saistîba ar gasrtîtu.Minçji,grûtniecîbu,nu tas arî neiet kopâ.pamçìini melno ogli,nav kaitîgi,un regulç vçdera izeju.Tikai uzreiz 5-10tbl.ja tâ ir kâda zarnu vainiòa,noteikti atsorbçs.
zints
Re: Gastrîts+caureja
03.11.2006 18:55
ir taa gatsrita problema man ir kautkas lidzigs biezhi kautko ieedot kungjim kautkas nepatik un ir caureja ir pat bijushas caurejas neko needot. Taa ir kungja problema un gastrits ir paarsvaraa cilvekiem kuri ciesh no stresa. Venigais ko es varu ieteikt iet pie gimenes arsta.Un nodarboties ar jogu .
Re: Gastrîts+caureja
03.11.2006 21:43
nu man ïoti spieþ kuòìi,pat bija drudzis,nezinu,ârste ieteica atpûsties un pagulçt slimnîca.gan jau sistçmas utt.
kunjga dedzinashana
02.11.2008 21:40
ieedod salju,rugtu.skabu sak dedzinat kunjgi ! kas to izraisa un ka var no ta atbrivoties !??
Re: Gastrîts+caureja
03.11.2008 16:52
Omeprazols un neçst leitas, kas izraisa dedzinâðanu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 13?
Ziņa: