tamponi

Aizsāka za4is 

kisa
Re: tamponi
06.11.2006 18:54
jaa, mana dzive bez tamponiem arii nebutu iedomajama....brrr, kaa atceros tos pakeshu laikus....mazums, ja aizpil garaam, bet taa smaka....turi kaut tikai stundu, vienalga smaka ir!!!saku lietot 14 gados tamponus un tagad meneshreizies mani vispaar netraucee, praktiski nemanu...:))
pats saakums gan bij gruuts atceros....bailes bik sapigi...tomer nevainibu zaudeju 19 gados un ne jau ar tamponu:))))
Hellcat
Re: tamponi
07.11.2006 11:04
Bet cik es zinu no atklâtâm ginekologu sarunâm, nekâ laba tur nav.. Ka jau viena komentçtâja minçja, no tâ mitruma utt. un asinis kâ tâdas labâkâ vieta, kur vairoties mikrobiem, un tad arî rodas piena sçnes utt. Ok, var jau bût tiem, kas nav îpaði jûtîgi uz tâdâm lietâm... bet lielâkajai daïai tomçr ir pçc laika kâdas problçmiòas... Tad ja pasâkumi vai kas, protams, var lietot, bet ikdienâ labâk netraucçt normâlu ðo asiòu atteci un lietot paketes..
zâlîte
Re: tamponi
07.11.2006 13:06
Jâdomâ paðam ar savu galvu. Ginekologu runas jau arî nav tas, kâ priekð jâzaudç galvu. Kâpçc viòi skaïi nebïauj cik kaitîga ir OK lietoðana ?
Re: tamponi
07.11.2006 13:41
zâlîte

Labs jautaajums :)
hery
Re: tamponi
15.11.2006 19:20
ir taa,ka jaunaviibas pleeve ir ljoti taalu un tamponi musdienas ir ljoti mazini un tik dzili tamponu nevar iebast,lai pleeve paarpliistu!ta ka lietojiet drosi!
Re: tamponi
15.11.2006 20:15
Tampax man neshkjiet paaraak labi,bet saakumaa tieshaam ir labaak ar aplikatoriem.Vnk apmeeram sajuuti,cik dzilji jaaliek(ar aplikatoru)un tad jau var lietot bez aplikatora.
Es arii esmu 100% par tamponiem.Neko tur nekombineeju(piem.naktii paketi) un viss forshi!!Ar tamponiem vismaz juutos kaa cilveeks arii gruutajaas dienaas!!
Nespeeju iedomaaties,ka grtuutajaas dienaas nevareetu ljaut manam draugam man piekljauties...
me
Re: tamponi
15.11.2006 20:33
Ja lieto tamponus mr laikaa var iet vanaa?
Re: tamponi
15.11.2006 20:39
Nju var jau tacju uz to dushoshanaas vai vannoshanaas laiku iznjemt!!
zâlîte
Re: tamponi
15.11.2006 22:03
Kâpçc mr laikâ jâiet vannâ?, labâk iet duðâ.
Re: tamponi
16.11.2006 13:52
hery

Izskataas ka tu esi izdarijusi apveersumu anatomijaa atklaadama ka jaunaviibas pleeve ir tik dzilji ka tampons liidz tai nesniedzas :)))
Re: tamponi
16.11.2006 14:13
To hery

Kurā klasē Tu mācies?Anatomiju jau laikam Tev vēl nav pasnieguši?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 12?
Ziņa: