atkal depresija II

Aizsāka blueberry 

Re: atkal depresija II
14.11.2006 22:23
Varbuut ka arii taa,bet ko lai daru lietas labaa??Maacos universitaatee,nevaru tacju pamest(man tur patiik).Maajaas juutos tik omuliigi,bet te drausmiigi.Ieprieksh nevareeju sagaidiit,kad beidzot buushu Riigaa,bet tagad juutos pretiigi.
Re: atkal depresija II
15.11.2006 09:04
jeena
Varbût, ka ðis ir tieðâm tas gadîjums, kad var palîdzçt psihpterapeits, varbût par psihologs, man vismaz tâ izskatâs, bet es nedomâju, ka tev jâsçþ rokas klçpî salikuðai. Kad tev vçl bûs 18. Nevar tâ nomuïïât ðos skaistos dzîves gadus. Es savus esmu kaut kâ novilkusi, man tas riebjas, negribu lai tâ bûtu.
Vai tev ar draugu attiecîbâs viss kârtîbâ?
Tu pati nesaproti, kas ar tevi notiek, tâpçc vajadzçtu kâdu palîdzîbu no malas.

Bet vispâr ðodien ir skaista diena:)
P
Re: atkal depresija II
15.11.2006 09:49
tev patîk universitâte, bet nepatîk Rîgas mâjas...varbût jâmaina dzîvesvieta Rîgâ?
Re: atkal depresija II
15.11.2006 09:56
Man liekas, ka tas vien, ka cilvçkam patîk mâcîties, liecina, ka viss nav tik melns, kâ iesâkumâ ðíiet, bet ir kaut kas, kas reâli nomâc.

P, tu malacis, ka izrâvies brîvdienâs uz to kartingu:)
P
Re: atkal depresija II
15.11.2006 11:05
;) lai gan praxe râda, ka Ðûmis nekâds no manis nesanâks;))), man tomçr patika...
Re: atkal depresija II
15.11.2006 19:50
Atbildot kâdam cilvçkam uz privâto ziòu, gribçju pateikt, ka ejot pie psihoterapeita vai arî tajos paðos Dzintaros problçmas risinâðanai jâizmanto viena metode - savu smadzeòu skaloðana, apzinâðanâs, kas ir tas, kas mani atkal ir nomâcis un tad ðîs lietas interpretçðana un paraudzîðanâs uz to visu no ctas puses, cenðanâs izvçrtçt objektîvi situâciju utt.
Un papildus atrast visâdas pozitîvas nodarbes, kaut ko kas patîk, kaut ko, kas sasver emocijas uz pozitîvo pusi. Nu, tâ apmçram, bet galvenokârt savu domu modelçðana, ja tâ var teikt.
Re: atkal depresija II
15.11.2006 20:06
Atieciibas ar draugu.Nav ne jausmas,it kaa juutos labi ar vinju,bet juutu,ka man pret vinju nav taadu juutu kaa vinjam pret mani,varbuut taadeelj arii speeju buut tik "paaraak prasiiga pret vinju"!
!
Re: atkal depresija II
15.11.2006 21:38
Blueberry, jeenai un P. ir ðausmîgi daudz brîva laika, ja var ðitâ augâm dienâm datoratmiòas piespamot!
Re: atkal depresija II
15.11.2006 21:48
!
Ðito tçmu nu bûðu izmalusi u vairs te nenâkðu, a vispâr vîrs mani apmâcîja, kâ var serveri uzkârt mierîgi. Labi, tas joks.
Un aizstâvçðu P un jeenu - man neliekas, ka viòas te daudz apgrozîtos, es gan:D, pagaidâm, kamçr tçma aktuâla, lai gan nu jau izskatâs, ka viss ir izsmelts. Ja varçtu, izdzçstu ârâ tçmu. Varbût, ka var, es tik nezinu kâ?
Re: atkal depresija II
15.11.2006 21:49
Labi viss, toèna off. Citâdi kâ slimîba, visu laiku gribas ielûrçt ðeit.
P
Re: atkal depresija II
15.11.2006 21:56
Savukârt visnotaïa aizòemtajam/ai ! acîmredzot atrodas gana daudz brîvâ laika, lai ne tikai izkontrolçtu, kas, kur, kad un cik daudz ieposto forumâ, bet arî pakomentçtu attiecîgos "izpçtes rezultâtus";DDDD
Re: atkal depresija II
16.11.2006 20:56
Nju es nedomaaju,ka tu,!,buusi iistaa/ais,kursh spriediis par manis sheit pavadiito laiku!!
!!!
Re: atkal depresija II
16.11.2006 21:37
Tâ kâ Jûs rejat uz citiem, arî citi rej uz Jums!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 19?
Ziņa: