Skiet,ar mani nav labi

Aizsāka sintija_K 

sintija_K
Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 14:49
Man nju jau vairaak ka nedelu ir kaut kas uznacis,uzmakusies doma,ka esmu par resnu.Domaju iecerot dietas,bet nevaru iztikt bez ikdieniskam(pierastam)maltiitem.
Un nju gandriz katru rezi ec ieesanas eju zu tualeti izvemt visu ara.To nedaru katru rezi,bet biezi.Videji mani ieksa paliek 1-2 edienrezies(loti vieglas).

Zinu,ak at nav labi,bet nevaru isti ta nedarit,jo nju jau ir nost 1-1,5 kg.

Nomac ari tas,ka svars jau man nemaz nav pa lielu,bet doma,ka izskatos pa resnu.Mans svars pirms ðis mulkibas bija 52 kg.
Jo
Re: Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 14:53
Izbeidz! Vienkarsi izbeidz! Pati atzisti, ka taas ir iedomas, tapec izbeidz un viss.
sintija_K
Re: Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 14:56
Jâ,es atzistu,bet nevaru.vakar doamu-viss,vairak ta nedarisu,bet nekaa,paeedu un pilniigi sniedzos uz tualeti.Citadak ir doma,ka nebusu forma.

Ir jau -1,5 kg,tas jau ar nav labi:(

Man laikam tas nekad neizdosies
Re: Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 15:09
Un kas Tavaa dziivee bus laabaaks, kad sveersi 38kg? Vai 49?
Re: Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 15:09
sintija_K

Ko nu, ko nu, viss ar tevi ir kaartiibaa. 52 kg tachu ir milziigs svars muusdienu sievietei. Tu taada nevienam nepatiksi. Vajag vismaz kaadu gadu regulaari pavemt.
sintija_K
Re: Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 15:25
Viegli teikt,bet nevaru vairs tikt no tâ ârâ,kuat tikai nedçïa:(

Nav jau tâ,ka vsisu izvemju,ir edinkreizes ko vemju ara,ipasi,ja edu pec 18.

Nosodit jau ir viegli,gribetos rezdet jus sada situaciaj.Bet zinu,esmu stulba,jo nevaru tikt ar sevi gala
Sabeigsi zobus ar kunìa skâbi, izjauksi sâïu lîdzsvaru un vispâr slima paliksi. Ej pie psihiatra.
Re: Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 16:12
Psihiatri pashi atziist, ka nevar izaarsteet sho. Pie psihoterapeita ej.
Re: Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 16:21
Stulba neesi, ir kaut kaadas veel neapzinaatas probleemas, ar kuraam ciinies, bet pati netiec galaa. Lieta ir nopietna, pasham reti kad izdodas sho lietu sakaartot.

Var sasist celi, var rasties arii probleemas psihee, muusu kjermenis iisteniibaa ir ljoti trausls. Komata ieteikums ir vieniigais arii man zinaamais, kur var cereet uz pozitiivu iznaakumu. Meegjini parunaat ar kaadu sev tuvu cilveeku, kam vari uzticeeties, kas paliidz atrast speciaalistu. Ja tas ir tikai saakums, Tev ir izredzes tikt galaa, pirms sabojaasi veseliibu.
maruta
Re: Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 17:22
cik tev ir gadu?
ingûna
Re: Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 21:05
un kâpçc tu nerunâ ar tautu? Nobijies? Ir par ko.
Ennija
Re: Skiet,ar mani nav labi
15.11.2006 21:11
Izbeidz! vai tieðâm tu esi tik traka!? Ðî ir gana moderna pasaule, lai neaizrautos ar bulimiju! Ja tu neesi gatava atteiktis no ðîs domas, tad iesaku jau uzreiz iet pie psihologa, jo es zinu cilvçku, kura vçl tagad nespçj piedot sev tâdas muïíîbas... Vemjot tu paliksi kârna un neglîta. Ej uz baseinu, sporta zâli - kïûsi tievâka un tvirtâka!:)
sintija_K
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 08:59
Ar draugiem,manuprât nevaru par to runât,jo esmu jau teikusi,ka esmu par resnu,viòi man saka,ka galîgi jocîga esmu,jo es esot varbût pat par tievu nevis pa resnu.Tâ kâ bail ar viòiem par to runât!!!

Par psihologu,laikam bûs jâmçìina,jo bail,ka tiesam nesabojaaju galiigi vesselibu.

Mans augums ir 1,66 - 51kg, 20 gadi
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 09:07
jâ, zobi no tâ cieð, un pat ïoti... :(
sintija_K
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 09:41
Es jau it kâ izmazgâju pçc tam zobus....
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 14:00
sintija_K

Tad kaapeec tu netici draugiem? Apshaubi vinju vaardu patiesumu? Vai ceri atrast aarstu kas piekritiis ka tu esi par resnu?
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 14:04
Pat, ja Tu sveertu 62 kg Tavs svars buutu normaals. protams, atradiisies ljauzhi, kas domaa, ka tauki cilveekam ir kaut kas pretdabisks.
sintija_K
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 15:18
Nju,es nzeinu,ku,varbut ari gaidu,kad kads piekritis man,un apteiks,ka esmu pa resnu,bet nedzirdu tadus vardus.

Varbut ari neesmu,bet tagad ta liekas:(
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 15:25
sintija_K

Nedomaaju ka kaads teiks ka tev jaabuut tievaakai ja redz ka tu esi normaala. It iipashi jau nu aarsts to neteiks.

Varu tev piedaavaat savu viedokli. Nedomaa ka es ko teikshu lai tev izpatiktu bet man ir mieriigs un nosveerts skstiens uz visaadaam ljauzhu diivainiibaam. Atsuuti foto vai labaak satiecies ar mani personiigi. Varbuut tas tev paliidzees. Mans e-pasts guru03@inbox.lv
pakala ravejs
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 16:30
ev uz to e-pastu var sutit seksa piedvajumus?
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 16:50
pakala ravejs

Nevar dauni.
pakala ravejs
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 16:51
ka tu vari tâ teikt? daunis ir smagi slims, nearstejams cilveks.
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 16:52
pakala ravejs

Un domaa ka tu aarsteejams?
pakala ravejs
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 17:01
ai labi es eju drochiit
Re: Skiet,ar mani nav labi
16.11.2006 18:01
Nu ne, buusi vienu praatiigu darbu padarijis...
..
Re: Skiet,ar mani nav labi
17.11.2006 00:40
Kartejaa dura. Tev bulimija ir. Un ta nav, ka visu var izvemt, pat no 1 edienreizes. Lasi:

http://ana.times.lv/bulimija.htm
Re: Skiet,ar mani nav labi
17.11.2006 09:06
sintija_K Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es jau it kâ izmazgâju pçc tam zobus....


vienalga.
no kuòìa skâbes emalja ir paðíîdusi, tu paberz ar birsti un minerâïus spïauj izlietnç...

esmu redzçjusi tâdas kâ tu. zobi nodiluði, ïoti âtri bojâjas, emalja plâna, viss drûp... tev to vajag? :(
sintija_K
Re: Skiet,ar mani nav labi
17.11.2006 09:25
Ne,amn to nevajag,bet nevaru tikt tam pari.Liekas,esmu pa resnu.

Vakar mâjað nomerijos.Mans augums: 86-63-90

Ai,nezinu ko domat un darit;(
Re: Skiet,ar mani nav labi
17.11.2006 14:11
sintija_K

Neredzu tavos izmeeros nekaadu vainu bet tavu veestuli savaa pasta kastiitee es arii neredzu...
Re: Skiet,ar mani nav labi
17.11.2006 22:21
Nju mani apkaartmeeri nedaudz mazaaki nekaa tev.Svars 49 kg un augums 162.es arii domaaju,ka esmu resna,bet eedienu gan nekad neesmu meegjinaajusi vemt aaraa tieshi sho biedeejosho seku deelj!!Pirms kaadiem gadiem 2 biju saakusi badoties un tiku liidz 45 kg,taalaak bez rezultaatiem-organisms laikam gudrs!!Metu mieru,tagad nemainiigi 49 kg.
Nju bet kaapeec nespeejam redzeet patiesos izmeerus un ir kaa greizajos spoguljos,ka visu redz pavisam savaadaak,nekaa tas ir???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 23?
Ziņa: