Diazepeks

Aizsāka kate26 

kate26
Diazepeks
18.11.2006 11:00
Neirologs manam 4g bçrnam izrakstîja Diazepeku ( nervu tiku ârstçðanai), bet izlasot anotâciju mani pâròçma ðausmas par to kas tur par viòu rakstîts.
Sakiet lûdzu vai var tik mazam bçrnam tos lietos un vai nerodâs atkarîba no viòâm???
Re: Diazepeks
18.11.2006 11:06
Shausmas paarnjem izlasot jebkuru anotaaciju.
Diazepeku lieto jau saakot no dzimshanas. Tradicionaalaa neirologjijaa tas ir viens no preparaatiem, ko izmanto tiku aarsteeshanai. Atkariiba- parasti nerodas (skatoties cik ilgi lietos un kaadaa devaa). Par tikiem- vairaak jaaskataas uz psihologjisko gaisotni gjimenee (ja vien tas nav organisks bojaajums).
Diazepeksman
Re: Diazepeks
18.11.2006 16:35
Es arî lietoju Diazepeksu 10 mg dienâ. Vai tas ir daudz?
Re: Diazepeks
18.11.2006 16:38
Skatoties kaadam noluukam. Bet maz tas nav. Un gruuti iedomaaties indikaaciju ilgstoshai diazepeksa lietoshanai.
sauluks
Re: Diazepeks
30.12.2006 09:44
Pie DIAZEPEKSA var pierast un 10mg dienâ tas ir diezgan daudz, pçc tam var bût problçmas ar "nost tikðanu"!
Diazepeksman
Re: Diazepeks
30.12.2006 19:43
Es es nemaz netaisos nost man viòð jâlieto visu mûþu.
Re: Diazepeks
31.12.2006 01:29
Nav taadas diagnozes pie kuras diazepeks visu muuzhu jaalieto...
Re: Diazepeks
22.03.2007 16:04
Diazepeksman Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es arî lietoju Diazepeksu 10 mg dienâ. Vai tas ir
> daudz?


yo vecie! ko tuseejam!! :))
Brasilia
Re: Diazepeks
22.03.2007 23:08
KAs tas ir Diazepeks??Zinu, ka zâles, bet ko ar tâm ârstç?Kâdas nervu kaites?
Re: Diazepeks
23.03.2007 00:22
to Brasilia
Mense zanajesh. Ludshe spish ;)

PS
Lietot vinu ilgstosi nebutu pratigi.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.03.2007 00:23 by Dr.asist. Raimonds.
Brasilia
Re: Diazepeks
23.03.2007 13:25
Mnogo znaju, Xanax- seièas moi lutðij drug, s òim spïju horosho :))

No hoèetsja znatj, ðto za figòa Diazepeks ;)
Diazepeksman
Re: Diazepeks
26.03.2007 12:14
Es ar esmu lietojis Xanax no viòa reibums ir lielâks, bet Diazepks efekts man liekas saglabâjas ilgâk.
Re: Diazepeks
02.06.2010 14:50
Labdien!

Man ārsts ieteica lietot Diazepeksu 2.5mg dienā (vakaros) vienu mēnesi uz eksāmenu laiku (jo man ir epilepsija). Vakar iedzēru pirmo tableti, pa nakti gulēju kā nosista, no rīta bija grūti pamosties. Šodien visu dienu nāk miegs - bet man taču ir jāmācas eksāmeniem un jāmēģina arī kaut kas atcerēties!

Vai minētās blakus parādības ir no Diazepeksa? Cik ilgi tās turpināsies un vai eksāmena laikā (jau šo 1dien) man būs grūtības atcerēties mācīto vielu? Apsveru domu pārtraukt lietot minētās zāles (kaut arī ārstam to neesmu pateikusi).

Ar cieņu,
Zane
pingvins
Re: Diazepeks
02.06.2010 15:08
To Zane Koks. Noteikti sazinieties ar savu ārstu, šobrīd ir pieejami daudz citu līdzekļu, kuriem nav tik izteiktu blakusparādību. Kaut vai tas pats lexotanils- bišķi ''inteliģentāks'' preperāts, īpaši, ja jālieto tik mazās devās. Bet uz savu roku gan neko nepasāciet!
Re: Diazepeks
02.06.2010 15:43
Miegainība visticamākais ir no Diazepeksa. Kas attiecas uz mācīšanos... vispār tiem kam vajag diazepeksu ir jāstaigā pa svaigu gaisu un jāklausās kā putniņi dzied nevis jāmācās kaut kādam eksāmenam...

Kas attiecas uz viņa nelietošanu, tad tas jājūt katram pašam, var vai nevar riskēt ar to epilepsiju... Dakteri var informēt par izvēli bet neviens dakteris nevar sajust to ko var sajust slimnieks pats... it īpaši šajos laikos kad cerība saņemt no ārsta sakarīgu atbildi sarūk ar katru dienu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Diazepeks
02.06.2010 17:30
epilepsija nav tā situācija, kad var spriest internetā, dažādi cēloņi, dažāda gaita. 2,5 ir 1/2 tabl.? tas it kā nav daudz. stress var provocēt lēkmes, varbūt ārstam vēl kāda cita ideja bija galvā, kad šo medikamentu nozīmēja.

diazepams relaksē muskuļus, tur varētu nebūt runa tik daudz par jaunām vai vecām zālēm, cik par šo efektu, minētais ir viens no trankvilizatoriem, kuru nozīmē, ja ir epilepsija, citus ne vienmēr.

tātad jārunā ar ārstu.
Re: Diazepeks
04.06.2010 10:08
Paldies par Jūsu viedokļiem un ieteikumiem, tie ir noderīgi un es pārdomāšu tos! :)

Bet Jūs jau noteikti zinat, cik mūsdienās ir grūti tikt pie ārsta un viņš noteikti jutīsies nevajadzīgi apgrūtināts, ja es viņam teikšu - ziniet, man no Jūsu Diazepeksa nežēlīgi nāk miegs un es to nelietošu! Savukārt viņš man teiks - tu pati gribēji, lai tev izraksta kaut ko pret epilepsijas risku stresa apstākļos (kad normāls students mācās no rīta līdz vakaram)!

Un tā arī beigsies mūsu diologs. Un kā parasti es palieku pie "sasistas siles" - vai nu Diazepeks un mazāks risks, vai arī risks, bet tomēr samācos eksāmeniem kā normāls cilvēks! :(

Ps dzīve ir grūta, bet es kopumā esmu optimiste :)

Paldies Jums vēlreiz!
Re: Diazepeks
04.06.2010 10:31
šitām zālēm gandrīz vienmēr ir blaknes, galīgi nepārzinu jaunāko pretepilepsijas arsenālu, varbūt ir radīts kas maigāks, bet nu tiesa, ka neviens nav apsolījis vieglu dzīvi.

ja Tu ārstam maksā, viņam mazliet būtu jāpriecājas, ka ir darbs :)

ja ej pie valsts doka bez maksas vai par mazām naudiņam, tad tur nebūs daudz laika iedziļināties, so...
Re: Diazepeks
09.06.2010 09:36
Jā, tā laikam ir mūsu valsts viena no lielākajām problēmām... :(
Kamēr sabiedrība (un atsevišķi indivīdi) nesapratīs kā ir jādomā brīvā un dekomrātiskā valstī, tikmēr mēs dzīvosim katrs tikai savam labumam un par apkārtējiem neaizdomāsimies!

Protams, ka mans ārsts ir par mazām naudiņām (kā nekā valsts ārēji nevar atļauties to, ka cilvēki raustīdamies krīt uz ielām), līdz ar to arī ārstu atsaucība nav diez ko liela... bet jāpiezīmē, ka ir arī labi un pašaizliedzīgi ārsti...

Taču mana pirmā pieredze ar ārstu, kas par visu cenu man gribēja iebarot zāles no konkrētas firmas (jo tā viņu bija vedusi dažādos "ārvalstu komandējumos", devusi dažādas mantiskas vērtības u.tml.), nav raisījusi jaukas atmiņas... jo šīm zālēm bija ļoti izteiktas blakusparādības :(

No minētā esmu iemācījusies, ka pašam ir jādomā un ļoti jāizsver tas, vai tev vajag tieši šīs zāles... īpaši, manuprāt, minētā problēma parādās Latvijas reģionos

čau, čau!
Re: Diazepeks
15.02.2011 15:13
nez man arī izrakstīja Diazepeks, bet man epilepsija nav!
jamm to enfuego
Re: Diazepeks
18.02.2011 12:35
Vienam pazīstamajam ar izrakstija tas zāles, bet vinam arī nebija epilepsija, tādēļ viņam parādījās blakusefekti - viņš sāka dziedāt Laura Reinika dziesmu "Skrienu". Visu laiku! Un visiem jau NORIEBIES ir tas!!! Skaties, ka tev ar tas nesākas
Re: Diazepeks
19.02.2011 16:21
Es zinu, paņem 5 diazepeks vienā reizē un darbosies pretreakcija, nevis nomierinpš, bet uzbudinoš!
Re: Diazepeks
20.02.2011 01:28
Ta jau foršas ripas. :DDD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 9?
Ziņa: