hemoroids

Aizsāka zane11111 

b
Re: hemoroids
21.11.2006 18:32
juus visi te esat galiigi lohi, neko nejeedz un meetaa gudros!

Zane ljoti laba ir Aija Kusmane Gailjezeraa. bez nosuutiijuma viziite maksaa 9ls. bet, kad zvaniisi uz regjistratuuru tevi pierakstiis apmeeram peec meenesha, taa kaa buus jaapagaida. vinja ir ljoti forsha, es pie vinjas biju 2x un viss bija daudz labaak nekaa biju iedomaajusies. ljoti laipna un izmekleejums neilgst ilgi.
Re: hemoroids
21.11.2006 18:37
b

A kaapeec lohi mees visi...
b
Re: hemoroids
21.11.2006 18:47
taapeec, ka juus uzjautrinaties par otra probleemaam, zemiski...
Re: hemoroids
21.11.2006 19:31
b

Piedod, nepamaniju :)
Re: hemoroids
21.11.2006 19:50
kas tas par izaugumu??Kaa tie hemoroiidi izpauzjas??Kaa tos var dabuut??
Re: hemoroids
21.11.2006 20:00
jeena

Izaugums (ja runa par hemoroiidu) ir asinsvadu sieninjas izstiepums. Izpauzhas kaa saapiigi bumbuliishi pie anusinja. Kaa dabuut? Liela noziime ir iedzimtiibai + seedoshs darbs, mazkustiigs dziives veids, veedera aizcieteejumi...
b
Re: hemoroids
21.11.2006 20:20
no alkohola, stresa, asiem eedieniem ar var dabuut

ku!, ja esi tik labs kaa izliecies, tad copy & paste manu tekstu un aizsuuti zanei, skat augstaak.
Re: hemoroids
21.11.2006 23:03
b

Zane jau te pati iestaigaa taa kaa nav nepiecieshams...
zane11111
Re: hemoroids
22.11.2006 07:03
b ()paldies bet vai vari iedodt tel.nr jo neesmu no rigas!adresi zinu esmu garam braukusi uz bernu polikliniku!
asset
Re: hemoroids
22.11.2006 09:55
nee, kusmani labaak nee, vina man jau pirmajaa vizitee bez jebkaadaam izmekleeshanaam un alternatiivaam pateica kaa driiz mees ar vinu satiksiimies operaciju zalee, pagaaja 5 gadi, pagaidam viss ir ok
labaak vairaak padomaat par savu dziives veidu, uzturu utt...
b
Re: hemoroids
22.11.2006 12:58
neticu, ka vinja bez izmekleejuma taa teica!!

neatceros nr, bet shinii lapaa kaut kur jabuut - http://www.gailes.lv/ka.htm
asset
Re: hemoroids
22.11.2006 14:10
Nu es neteicu ka vispâr bez izmeklçðanas :)
Viòa teica apgulties uz sâna un ar pirkstu kaut ko tur dibeni max 1 min. paskatîjâs, tas bija visa izmeklçðana, es uzskatu, ka tas ir mazs, lai uzreiz runât par operâciju :)
Re: hemoroids
22.11.2006 14:37
Jaa, ir taada lieta dzirdeeta ka Kushmane ljoti spiezh uz operaacijaam. No vienas puses jau ir taa ka tos hemoroiidus pilniigi izaarsteet bez operaacijas nevar bet no otras puses taa operaacija nenodroshina pret atkaartotiem hemoroiidiem kaa rezultaataa iztaisiit operaaciju cilvim kuram nav piestraadaats pie dziivesveida noziimee to driiz varees opereet atkal. No biznesa viedoklja protams ka forshi bet jaanjem veeraa ka pacientam tas nav leets prieks un arii peecoperaacijas periods ir visai nepatiikams.
zane11111
Re: hemoroids
22.11.2006 17:08
a cik ta operacija maksa?ja ir viens hemoroids?
Re: hemoroids
22.11.2006 18:01
Es ar saviem hemoroîdiem sadzîvoju daudzus gadus un pat doma nav operçt. gadâs jau, ka j;ut un sâp, bet nav jau mirstamâ vaina. Neklausi dokiem un neskrien nu uzreiz griezt.
Re: hemoroids
22.11.2006 18:09
Nu es taa saprotu ka te nav jautaajums par saapeem vai citaam sajuutaam bet par to aadinju kas no anusinja karaajas. Taa kaa te atliek tikai griezt...
Re: hemoroids
22.11.2006 18:11
Mani hemoroîdi - mani draugi. Vismaz pa reizei atgâdina, ka esmu dzîva.
Bet hemor. tak izlien un tad aiziet atpakaï, vai tad ne?
zane11111
Re: hemoroids
22.11.2006 18:16
nu nezinu man bail ak kaut kadu vezi nevar dabut !
Re: hemoroids
22.11.2006 18:17
Saka jau doki, ka, ja tie ir tieðâm hemoroîdi, tad vçzis tur nerodas. Tev atliek tikai pârliecinâties, vai tâ ir.
qwq
Re: hemoroids
22.11.2006 19:24
Doki gan saka, var bût gan hemoroidi gan vçzis, ko visbieþâk notur par hemoroidiem, jo simptomi sâkumâ lîdzîgi.
Alise
Re: hemoroids
24.11.2006 21:12
Dziredçju, ka tâs âdiòas viòi nemaz tâ negrieþ nost. Izdara, kas darâms iekðâ un viss. âdiòas paliek.
Ievvaa
Re: hemoroids
13.12.2006 11:52
Jâ, cik gan dîvaini, kad visu ko runâ cilvçki, kuri paði nezina ko runâ!! Un arî ku!
Par operâciju, tad tâ ir vienîgais veids, kâ atbrîvoties no tiem nepatîkamajiem!!! Kâ jau visiem mums, arî man bija bail no operâcijâm. Un rezultâtâ es daudzus gadus mocîjos, daþreiz tâ nedaudz un pat saprâtîgi sâpîgi, citreiz tâ, ka pat paiet nevar kâ sâpçja. Mçìinâju visu, uzturu, sportoðanu atlika tikai vairs nedzîvot, tas ir neçst, nedzert un vispâr labâk nedarît neko. Bet es tomçr gribçju dzîvot, un pilnvertîgi. Kâ rezultâtâ tie pat nesâpçja, bet asiòoja. Un diemþçl visu laiku, visas tâs dârgâs svecîtes (kuras aptiekâs nez kâdçï regulâri bija izpirktas) vairs nelîdzçja, bet bez viòâm vispâr nevarçju. Tâs âdiòas :), tâs bez operçðanas nekad nekur Jums neievilksies, bet tas jau ir tikai kosmçtisks defekts. Un tâ, atbilstoði savai problçmai, sâku presç un citur ievçrôt attiecîgas reklâmas, kâ arî aptiekâ jau mani pazina :), un devos pie dakteres Kusmanes. Esmu ðeit lasîjusi visu ko, bet pati zinu, ka viòa ir ïoti laba, saprotoða un darbu izdarîja perfekti!!! Arî tâs âdiòas :)))!!!!
Jâ, ku! Recidîvi nemçdz bût! Lîdz ðim biju domâjusi, ka Jûs ziniet visu! Tikai operâciju labâk veikt to kura ir dârgâka, elektrokoagulâcija (piedodoet ja nedaudz kïûdos nosaukumâ), ïoti progresîva metode! Rezultâtâ, nav nemitîgi jâdomâ par savu apakðgalu!!! :))
Lai veicâs!!!
Re: hemoroids
13.12.2006 12:04
Ievvaa

Negribu teikt ka mani ieteikumi vienmeer un visiem paliidz. Bet tad jau sanaak ka es esmu burvis jo man nekas nesaap, neasinjo, un pat aadinjas nekaraajs. Un neteikshu ka man dikti daudz buutu jaadomaa par savu apakshgalu. Taa kaa aizraadijums par manu nekompetenci nav visai pamatots.

Taapat es nesaku ka vienmeer vajag atteikties no operaacijas bet paskatiisimies ko vinja tev dos. Domaaju ka nebuus veel gads pagaajis kad vareesi pierakstiities uz naakamo operaaciju.

Bet katraa zinjaa lai tev veicas.
Re: hemoroids
13.12.2006 12:27
pagaidi vçl kâdus 5 gadus, varbût nelaimîgâ vçna ievilksies atpakaï! kauns viòai, tu ar savu ziemeïpolu draudzçjies? it kâ tavs dibencaurums bûtu kaut kâds brînums! kas tâ vispâr par attieksmi pret ârstiem un savu veselîbu, smieklîgi!!!
alisite
Re: hemoroids
13.12.2006 15:02
Bet ja es tikai pirms kâdas nedçïas pamanîju tâdus simptomus kâ hemoroîdiem un tagad lietoju svecîtes katru dienu-vai man vajag uzreiz skriet pie dr vai sâkt ar dzîvesveidu un tad paskatîties?Man vispâr ir 24 gadi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 22?
Ziņa: