:)))

Aizsāka saule30 

saule30
:)))
22.11.2006 09:05
Nesen mainîju dzîvesvietu,nevaru vairs izbraukât pie savas dakteres,bet lieta tâda,ka ginekologs ir neatòemama dzîves sastâvdaïa.
Esmu dzirdçjusi par Dubultu doktorâtu.Kâdas atsauksmes?Pie kura ârsta ieteiktu griezties.Gribçtos tâdu iejûtîgu,zinoðu,ne jau vienai reizei man dakters vajadzîgs!Paldies!
Re: :)))
22.11.2006 10:46
jeezinj... dubultu doktoraats nav pati labaakaa vieta.. es dziivoju juurmalaa un braucu uz polikliiniku riigaa..
saule30
Re: :)))
22.11.2006 10:52
Kâpçc nav?Tur viss esot privâti,tâtad dârgi.To es apmçram zinu,bet nevajadzçtu bût problçmâm ar visâdiem ìimenes ârsta nosûtîjumiem?
Re: :)))
22.11.2006 10:59
Privaati ne vienmeer ir daargi. Unikliinika arii ir privaati, bet es tur vairaak pa 20Ls neesmu maxaajis
ex
Re: :)))
22.11.2006 11:01
20 lati ir dârgi, Mateus!
Re: :)))
22.11.2006 11:04
Hmm... sorry... 50sanji polenees ir leeti? Ok, tikai ko par to pretii sanjemam? nu 20Ls ir ja ir kaada proceduura, bet viziite no 10-15Ls kaa kursh specis. Daargi.... nu nez... daargi ir ASV pie zobaarsta aiziet.
Re: :)))
22.11.2006 12:36
kâda atðíirîba cik dârgi.. nepatîkami ârsti (vismaz tie pie kuriem esmu bijusi) un reìistratûra tur pati graujoðâkâ ptfu..
Re: :)))
22.11.2006 20:45
Ooo jaa,man shodien pat gadiijaas.Gaaju pie viena dakteriisha pirmo reizi.Regjistratuuraa riktiigi veesi pazinjoja kursh staavs.Uzprasiiju kursh kabinets.Auksti atteica,lai lasot uz durviim taadu un taadu uzrakstu.Nju labs,uzkaapju arii,atrodu kabinetu,klauveeju,raustu durvis-ciet!!gaidu 5 min(mans laiks jau bija pienaacis),bet nekas nenaak.Aizeju atpakalj uz regjistratuutu un prasu vai dakteriite vispaar buus,durvis ciet.Uz manis paagriezj acis un neapmierinaataa tonii paprasa,vai tad es neiedomaajusies ieiet blakuskabinetaa,kur taads un taads uzraksts.Baac,nju un kaa tad es varu zinaat,ka man jaapameegjina ieiet arii citos kabinetos.Jaapiebilst,ka blakuskabinets pilniigi noteikti nebija nekaadaa saistiibaa ar aarstu,pie kura gaaju es.Taa luuk,kaarteejo reizi gadiijaas!!
Nju baac,vai tieshaam cilveeki,kas straadaa ar cilveekiem,nevar buut laipnaaki!!Vai tieshaam laipniibu rada tikai nauda??!!
ritta
Re: :)))
23.11.2006 18:56
Es esmu bijusi Dubultu doktorâtâ,Nezinu,kâ visur.Man gadîjâs,tieðâm,laipna attieksme.Un arî tikðanu pie ârsta es ilgi negaidîju.Tikai,atceries,Tur ârsti ir vîrieði!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 14?
Ziņa: