Par darbu, kas neiziet no galvas

Aizsāka Darbaholikis 

Darbaholikis
Par darbu, kas neiziet no galvas
23.11.2006 15:45
Ko nozîmç tas, ka, atnâkot mâjâs no darba, nevis domâju par mâjâm, ìimeni, bet par darbu - visu laiku kaut kas no darba jaucas pa galvu? No kâ tas rodas un kâ no tâ tikt vaïâ? Kâds varbût zina?
Re: Par darbu, kas neiziet no galvas
23.11.2006 15:53
Runaa, ka darbaholisms saakas tad, kad ir nesakaartota privaataa dziive.
Re: Par darbu, kas neiziet no galvas
23.11.2006 16:08
ne piekritu
Re: Par darbu, kas neiziet no galvas
23.11.2006 16:12
Es gan pilniibaa... jo ja man maajaas viss ok, es aatraak gribu visu pabeigt un sakaartot, lai vairaak buutu maajaas pie saveejiem ;)
njaaaa
Re: Par darbu, kas neiziet no galvas
23.11.2006 17:49
njaa, man taapataas biezhi
Re: Par darbu, kas neiziet no galvas
23.11.2006 18:12
kaapeec tev no taa jaatiek valjaa?
Darbaholikis
Re: Par darbu, kas neiziet no galvas
23.11.2006 18:26
jâtiek vaïâ tâpçc, ka traucç darît citas lietas - citâm lietâm netiek veltîta pienâcîga uzmanîba un interese.
Re: Par darbu, kas neiziet no galvas
23.11.2006 18:30
darbs ir pietiekami svariiga cilveeka dziives sastaavdalja.
protams, ja darbs netiek dariits tikai naudas pelniishanas deelj.
bet manupraat, darbs parasti ainjem tik daudz (lielaako dalju) cilveeka laika, taa kaa nebuutu praatiigi to visu dariit tikai kjeksiisha peec.
ja darbs ir taads, kur tu vari kaa personiiba realizeeties, tad nemaz nav slikti, ja tas jaucas pa galvu arii aarpus darba laika. tas noraada, ka tev ir atbildiibas sajuuta par to, ko dari. ka nav pofig un vienalga, bet gribi savu darbu padariit labi un ielikt tajaa kaadu jeegu.
katraa zinjaa, labaak, ja pa galvu jaucas darbs, nekaa visu vakaru seedeet pie TV un nekustinaat savas smadzenes nemaz.
Jâpadomâ, vai tâ domâðana ir produktîva - ja tâ domâðana mâjâs dod kaut kâdas jaunas idejas, tad tas ir viens, bet ja pa riòíi bezjçgâ atkal un atkal pârcilâ, kas nav un nebûs iZdarîts, tad jâatrod kaut kâda aizrauðanâs. Ja atkal un atkal jâatceras kaut kâdi negatîvi tonçti notikumi, kuriem mâjâs nevar bût risinâjuma, tad loìiski bûtu par tiem nedomât.
Darbaholikis
Re: Par darbu, kas neiziet no galvas
24.11.2006 23:36
Bet mana draudzene grib, lai es vairaak domaaju par maajaam - kaa un ko labiekaartot, kur ko izremonteet. A darbs prasa daudz laika un energiju, bet peec tam gribaas atpuusties. Iznaak citaadi - no viena darba otraa :(((
Re: Par darbu, kas neiziet no galvas
24.11.2006 23:42
Darbaholikis

Labi paziistu sho probleemu. Es arii darbaholikjis. Briivpraatiigaa piespiedu kaartaa. Var jau arii tik daudz nestraadaat. Tikai sanjemt mazaak. Un kaa mana pieredze raada, tad kad naudas maz, nekaada labaa atpuuta nesanaak. Taatad divi varianti. Nomainiit darbu pret labaak atalgotu vai nomainiit draudzeni...
Jâmaina draudzene:)Jaunu un labâku darbu grûtâk atrast!
Re: Par darbu, kas neiziet no galvas
25.11.2006 00:22
...mēs abi mājās domājam par darbu...bet netīrie trauki krājas...putekļi...zirnekļi...:))...tad sex...un darbs...:DDD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 7?
Ziņa: