Kaunuma apmatojums

Aizsāka zizii 

zizii
Kaunuma apmatojums
26.11.2006 00:09
Man jautajums - ar ko var krasot kaunuma apmatojumu? Man ta nav tikai modes lieta, bet gan nopietna problema, jo man ir vitiligo. Viriesiem tacu izskats ir tik svarigs, tapec man kauns no sava drauga un lidz seksam neesam tikusi, jo es vienmer atrunajos. Protams, ka to visu var darit tumsa, bet ne jau tikai par seksu ir runa. Ari uz baseinu, kur kopejas dusas tapec vien neeju, jo jutos arkartigi neerti. Tapec ludzu jusu padomu!
Re: Kaunuma apmatojums
26.11.2006 13:31
...novaksē-nebūs jākrāso...
...krāso ar uzacu un skropstu krāsu...
Re: Kaunuma apmatojums
26.11.2006 19:36
Zizi,cik tev ir gadu?
Draugam jâizskaidro, ka tu esi seviðí- iezîmçtâ. Augstâkâs rases senèu pazîmç ir izteikti baltâ adas krâsa. Kas var izpausties arî kâ atseviðíos depigmentâcijas rajonos.
Uzbudinâts un mîloðs draugs to uztvers pat ,kâ kairinoði pastiprinâtu simptomu. To vajag pârvçrst brînumâ,jokâ izcilâ atðíirîbâ.Un lepoties ar to ,bet nevajag sevi mpcît ar tâdiem sîkumiem.Tie ir kairinoði sîkumi,pikanta atðíirîba. Tâ vajag sev to teikt un citiem teikt.
Re: Kaunuma apmatojums
26.11.2006 20:13
...vispâr pievienojos Mazdaktera paustajam...bût atðíirîgam no citiem ir privilçìija...pie tam ...:) pikanta..:))
virelis
Re: Kaunuma apmatojums
27.11.2006 08:48
Man ari svaki aug kaunuma apmatojums, agraak kautrejos atkailinaties dushas. Lidz beidzot attapu, ka to tak var nodziit uz nulliti un neviens taa ari nezinas, kads man tas ir. Dari tapat un nebuus jaakautrejas.
Re: Kaunuma apmatojums
29.11.2006 22:16
Baac,esmu dabiiga rudmate un man TUR ir smuki ruds viss-pashlaik esmu dzirdeejusi tikai komplimentus,starpcitu!!
Re: Kaunuma apmatojums
29.11.2006 22:41
...jeena..mmmm.....
Re: Kaunuma apmatojums
29.11.2006 22:42
nu re-veel viens,kursh smuki krekshkjinaas!!:))
Re: Kaunuma apmatojums
29.11.2006 22:44
...man daba tâda...blakus sçþ cilvçciòð, kurð traucç man krekðíinâties...O...tagad vçl pa galvu sit..:)_
Re: Kaunuma apmatojums
29.11.2006 22:48
Nju tad klausi to blakus cilveecinju un nekreshkjinies!!!:D Bet pa galvu gan nevajadzeetu sist...:D
Re: Kaunuma apmatojums
29.11.2006 23:09
...tâ arî darîðu...
Re: Kaunuma apmatojums
29.11.2006 23:47
Man jau nu dikti patiik kaa taam rudmateem tur izskataas...
ArtX
Re: Kaunuma apmatojums
29.11.2006 23:55
Ku - starp citu, nçesmu informçts - vai no matu krâsas kâdreiz atkarîgs arî kaunuma apmatojums? :/
Re: Kaunuma apmatojums
30.11.2006 02:03
ArtX

Abaas vietaas matinji ir vienaa kraasaa bet lejaa kraasa ir mazaak izbalojusi vai mainijusies visaadas kjimizaacijas iespaidaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 18?
Ziņa: