ginekoloìiskâ apskate

Aizsāka ðausmâs 

Vai tâ tieðâm ir, ka tad, ja iet uz ginekoloìisko apskati un ir nevainîga, taisa klizmu? Lûdzu atbildiet, man jau tâpat ir bail:(
Re: ginekoloìiskâ apskate
29.11.2006 18:33
kur tu ðito râvi?
Kâ vispâr notiek tâ apskate, ja meitene ir nevainîga?
Re: ginekoloìiskâ apskate
29.11.2006 19:20
Nomierinies. Klizmas taisiishana pirms gin. apskates ir tiiri teoreetiska lieta. Un polikliinikaas jau nu neviens ar to nenodarbosies. Bet ja kas tad klizma tachu nav nekaada briesmiigaa proceduura.

Vairumaa gadijumu nevainiigas meitenes izmeklee iztaustot caur dupsi.
Re: ginekoloìiskâ apskate
29.11.2006 21:42
ka teica ka ku! klizmu tev poliklinika netaisis , ja bus sudzibas liks atnak nakamaja diena, ja ne visdrizak ierakstits ka papiros ka vizite notikusi un viss
Re: ginekoloìiskâ apskate
29.11.2006 21:57
Bet vispaar kaa ir ar kruushu izmekleeshanu!!??Kad aizgaaju pirmo reizi pie gjinekologa-taa arii pateicu,ka pirmo rezi esmu.Izmekleeja kruutis un visu baigi apstaastiija.Bet peec kaada laika biju pie citas aarstes,bet vinja par kaut kaadu kruushu izmekleeshanu vispaar neko pat neiemineejaas,kur nu veel izmekleet.Vai turpmaak pashai jaaprasa??
denii
Re: ginekoloìiskâ apskate
29.11.2006 22:24
Klizmu netaisa noteikti,bet rektâli pârbauda.Tur nu Tu neizbçgsi,gribi,negribi!
Re: ginekoloìiskâ apskate
29.11.2006 23:46
Pilniigi reaals staasts par klizmu sakaraa ar ginekologhisku izmekleeshanu. Tajos senajos laikos kad mees ar sievu bijaam veel jauni.
Sievai saap veeders. Iet pie paziistama ginekologa uz 1. slimniicu. Maajaa atnaak ar saraudaataam aciim. Taa un taa, daktere bumbuli sataustijusi, varot buut audzeejs. Suutijusi uz maajaam lai taisot klizmu un steidziigi naak atpakalj. Ko dariit? Taisam klizmu un sieva dodas atpakalj uz slimniicu. Laimiigaa kaartaa viss kaartiibaa, miiklainais bumbulis kopaa ar uudeni iznaacis laukaa...
Taa luuk var sanaakt klizma pie ginekologhiskaas izmekleeshanas. Pavisam vienkaarshi :)
!
Re: ginekoloìiskâ apskate
30.11.2006 10:12
Jâ, stulba tâ ginekoloìe, kas pati nevarçja sievu izklizmot! Bet vajag normâli izkakâties vai paðai sevi izklizmot un tad ârsts klizmu netaisîs!
denii
Re: ginekoloìiskâ apskate
30.11.2006 10:43
Pareizi,tâpât kâ ginekoloìiskâs apskates laikâ jâbût tukðam urînpûslim,ieteicams iet arî ar tîru zarnu traktu.Jo,ja,vaginâlâs izmeklçðanas gaitâ rodas neskaidrîbas,visticamâk,ka pirmais ko darîs,izmeklçs arî rektâli.Lai nav pârsteigumu,nu tad pirms iet pie daktera,labâk jau iepriekð sagatavoties!
S-re
Re: ginekoloìiskâ apskate
30.11.2006 12:01
Un, starp citu, klizma nevienai meitenei vçl par sliktu nav nâkusi!
sasutis
Re: ginekoloìiskâ apskate
30.11.2006 12:04
Lai iet tirst tie ginekologi! Nekas nevar bû ðausmîgâs kâ nogalçt nedzimuðus bçrnus! Kâ var mierîgi gulçt pçc ðadiem darbiem?
Re: ginekoloìiskâ apskate
30.11.2006 19:05
Cik zinaams, ginekologi ar taadaam lietaam kaa klizmaam nodarbojas aarkaartiigi negribiigi. Kaapeec sievu nenosuutija turpat slimniicaa lai izklizmo nezinu bet domaaju taapeec ka vinja nebija slimniece no slimniicas.

Bet klizma ginekologhiskajaa kreeslaa ir pavisam cita teema. Man nav informaacija par to cik biezhi to izmanto mediciinas praksee (un vai vispaar izmanto) bet pie medfetisha cieniitaajiem taa ir parasta lieta :)
reenija0504
Re: ginekoloìiskâ apskate
30.11.2006 22:02
Ku......!!!!Tu vislaiku pa klizmâm un klizmâm!!!!
Un,ja nu es piesakos uz kâdu......Medfetiðs..Ooooo,es nezinu...mani ir jau sen ieinteresçjis!:)))
S-re
Re: ginekoloìiskâ apskate
30.11.2006 22:03
Tâ jau ir, ka daudziem ginekologiem darbs tâ iegâjies rutînâ, ka nebgribâs ar klizmâm krâmçties, bet vajadzçtu, ai, kâ vajadzçtu!
denii
Re: ginekoloìiskâ apskate
30.11.2006 22:14
Ginekologa kompetence...klizmu taisîîðana neietilpst.Tiko konsultçjos ar vienu,Jâ,rektâli, it kâ jaizmeklç...bet,lieta tâda,laika trûkuma dçï,tas neesot iespçjams.Mûsdienâs ir tâda lieta kâ sonogâfs.:)
Re: ginekoloìiskâ apskate
30.11.2006 23:25
reenija0504

Pieteikties var. e-pasts nav nosleepums. Vismaz kaada diskusija sanaaks bet jaaatziist ka latvijaa taas lietas ir baigi neattiistiitaa liimenii. Laikam jau zeme mazinja un cilveecinji bailiigi...



S-re

Nedomaaju ka tas ir ginekologu darbs bet tauta peec klizmas ir manaami izslaapusi. Jo taadi zakji kas ar kakaam pilni kaa smagie bumbvedeeji ir pa pilnam. Bet visas lepni to suudu neesaa kaa beernu...
Re: ginekoloìiskâ apskate
30.11.2006 23:53
...he, ne par tçmu..klau, ku, vai garîgu klizmu var uztaisît???...es te satraucos par Raimondiòu...varbût ja garîgi izpïûtîsies, atlaidîs smagâ kaite dþeku???....
Re: ginekoloìiskâ apskate
01.12.2006 01:15
madcynics

Neesmu taads specs bet "Brain enema" googlee tiek piedaavaata gandriiz 3000 lapaas :) Tachu iespeejams ka var paliidzeet tradicionaalaa klizma ar savu uzmaniibu noveershosho efektu. Taapat tas var paliidzeet gadijumaa ja domaashanai tiek izmantota kaada zemu novietotu kjermenja dalju. Taadaa gadijumaa no tiiras vietas rosiisies gaishas domas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 3?
Ziņa: