dzimumdziives uzsaaksana

Aizsāka vienkaarsaaa 

vienkaarsaaa
dzimumdziives uzsaaksana
29.11.2006 19:54
Tikko saaku dziivot dzimumdziivi, seksuaalie sakari bijusi divas reizes. Zinu, ka meiteneem meedz buut saapiigas pirmaas reizes. Nu man , protams, taa ir. Peec cik ilga laika apmeeram shiis nepatiikamaas sakuutas pazuud.??Mulkiigi, Taada sajuuta, ka esmu vienkaarsi par mazu, ka dzimumloceklis bezmaz liidz kungim tiek iebakstiits. Kaa peec juusu pieredzeem .Paldies!
ArtX
Re: dzimumdziives uzsaaksana
29.11.2006 20:59
Pirmkârt jau atzîðos - apraksts vnk mani tieðâm nosmîdinâja lîz asarâm. Bet nu tas tâ...

Tâtad - par tçmu runâjot - sâpes daþkârt var bût pat vairâkus desmitus pirmo dzimumaktu. MAksts ar laiku viegli "izstaipâs" un diskomforts pazûd. Ja sâpes ir tieðâm pamatîgas, tad iespçjams ka Tev ir kâds iekaisums. Apmeklç ginekologu.
Re: dzimumdziives uzsaaksana
29.11.2006 21:41
hm. liels kungjis? hm. liels draugs? hm.
vienkaarsaa
Re: dzimumdziives uzsaaksana
29.11.2006 21:59
ha ha, es jau pa to kungji tik taadu saliidzinaajumu, lai visai tautai buutu ko pasmiet, a man ta probleema....:(nu ko lai saka, vismaz citiem jautri pailikaas...
Re: dzimumdziives uzsaaksana
29.11.2006 22:06
Nju man taas saapiites pazuda peec paaris reiziiteem.Nju iisteniibaa pirmo reizi nebija nekaa forsha,jo raudaat gribeejaas no saapeem,bet peec tam iisteniibaa taas saapiites pat patika-bet nu vairs nekaa.
Re: dzimumdziives uzsaaksana
29.11.2006 22:11
...uhhh...gribçju jau spert vaïâ, bet tad aizdomâjos - vells, ne tâ pateikðu, ne tâ sapratîs...paliku pie viena novçlçjuma - kaut Tev gribçtos tâ, ka viss pludo...:))...
Re: dzimumdziives uzsaaksana
29.11.2006 22:17
Kaa lai saprot noveeleejumu-"kaut Tev gribçtos tâ, ka viss pludo...:))..." ???
Re: dzimumdziives uzsaaksana
29.11.2006 22:22
...o-tas ir labs novēlējums.:)))
Re: dzimumdziives uzsaaksana
29.11.2006 22:40
...var vnk - ak, mums sagribçjâs mazliet nopisties...nu un tad abi mçìina iegût uguni laiþot pa sauso...labâkajâ gadîjumâ kleksçjot saujâm lubrikantus..he, he, slîdamîbai...kaifs???...nekâda...fizioloìisks process...
...gan jau pati sapratîsi :))
adata
Re: dzimumdziives uzsaaksana
29.11.2006 23:57
Ja dzimumdzîvi sâk kâdâ no tusiòiem, turpina nâkamajâ tusiòâ un vispâr dzîvo tikai tusiòos, kad tas jâdara tâpçc, lai ar attiecîgâ vakara puisi varçtu padejot un kopâ iedzert arî pie nâkamâ pseidomuzikâlâ gabala, tad, protams, ka nepietiek laika tam, lai dzimumakta procesam gatavs bûtu ne tikai puisis (kas viòiem - mâte daba iekârtojusi, ka vienmçr gatavi!), bet arî meitene. Savukârt, ja katra "dzimumdzîves dzîvoðanas akcija" ir kâ îpaðs notikums stapr diviem mîloðiem cilvçkiem, tad sâpes (varbût) ir tikai pirmajâ reizç.
Re: dzimumdziives uzsaaksana
30.11.2006 00:02
...nu ja...skaisti :) pateici...man tik jauki nesanâk..:)
Re: dzimumdziives uzsaaksana
30.11.2006 09:25
Ja klausîtos ArtX, tad pirmâm reizçm jâbût ar vibratoru. Skat. tçmu zemâk.

Autore, kâdu padomu Tev var dot, katrai ir citâdâk. Ja pareizi atceros, man nesâpçja ne pirmajâ, ne citâs reizçs. Viss nâk ar laiku - atslâbinies, nesasprindzinies.
feliciana
Re: dzimumdziives uzsaaksana
30.11.2006 13:07
"dzimumdzîves dzîvoðanas akcija"
pçrle, ne izteiciens!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 8?
Ziņa: