Vienkârði palîdziet!

Aizsāka Eta 

Eta
Vienkârði palîdziet!
30.11.2006 19:22
Labvakar! Jautâjums pavisam vnk! Vasara bija sapûsta galva - ausis iekaisa, nervi tirpa utt.. Ta ka tiku tam pâri! Tagad ir problçma - kâ izeju laukâ bez cepures un vçjinsh sapûð manas ausis, tâ sâp galva, deniòi, pakausis, spranda! Vai tieðâm tâs ir sekas, kâ man tikt tam pâri un cik ilgi vçl to izjutîðu
Paldies!
Re: Vienkârði palîdziet!
30.11.2006 19:31
nu tagad tak aaraa auksti - velc cepuri! nepietika ar vienu reizi?
Re: Vienkârði palîdziet!
30.11.2006 19:51
Gruuti ko ieteikt. Shii probza var gadiem nepaariet taa kaa pareizi vien negatiivs buus teicis...
auss
Re: Vienkârði palîdziet!
30.11.2006 20:20
Man ir bijusas kibeles ar ausim un tagad, ik reizi apsaldejoties, jutu uzreiz galvu, ausis... senak ta nebija. Tagad protams uzpasejos un vairs neskraidu ar pliku galvu :).
Re: Vienkârði palîdziet!
30.11.2006 21:32
Es taads lauku skukjis atnaacu uz Riigu.Saakaas aukstuminji uzreiz cepuriiti(kaa jau mamma maaciijusi),bet skatos,ka lielaakaa dalja te nekaadas cepuriites neneesaa-nu kur tad es kaa muljkje viena pati neesaashu!!Taa luuk ar taam cepuriiteem iet!!
ððððð
Re: Vienkârði palîdziet!
30.11.2006 21:40
a man vienmeer shausmiigi salst deguns, ka pilniigi gruuti paelpot, ja liels sals, nekas cits nesals -ausis vaigi, zods tik ljoti bet tieshi deguns, laikam ar kaadreiz vinju baigi nosaldeejusi.
Re: Vienkârði palîdziet!
30.11.2006 22:01
jeena - apsaldeesi galvu, dabuusi meningiitu uc - tad patieshaam buusi mulkjiite.
Eta
Re: Vienkârði palîdziet!
01.12.2006 17:20
Ak dies...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 15?
Ziņa: