vision

Aizsāka veve 

vision
15.12.2006 13:38
kads zin kautko par vitaminiem vision.........
Re: vision
15.12.2006 13:57
padarbini meklçtâju.
ðîs UB tçmas ir maltas pârmaltas ðeitan.
Vaivai
Re: vision
15.12.2006 14:37
Palîdz tikai tiem, kurus viegli ietekmçt un kam ir svarîga verbâlâ ieskaidroðana, tobið...paðiedvesmai liela loma!:)))

Tâ vietâ sirsnîgi ieteiktu izvçlçties fiziskas nodarbes un normâlu miega un çðanas reþîmu, kâ arî pozitîvu domâðanu!
,,,,,,,,,
Re: vision
16.12.2006 21:45
Iesaku nemaz nesâkt un lieki neizmest naudu.
susa
Re: vision
16.12.2006 22:33
PALÎDZ TIEM,KAS LIETO,BET NEPALÎDZ TIEM,KAS NELIETO-TIKAI GUDRI SPRIEÞ,KA LIEKI IZMESTA NAUDA.
PATS LABÂKAIS UB,KO LATVIJA TÂGAD VAR ATRAST NO VISA LIELÂ UB SKAITA!



KAS TIEÐI INTERESÇ?
Re: vision
16.12.2006 22:54
Es esmu no tiem cilvçkiem,kas par vision var teikt tikai to labâko,b.a ub strâdâ ðûnu lîmenî-attîra-pabaro,atjauno aizsargâ.
Pateicoties vision,esmu atrisinâjusi sev bijuðo ves.probl. Aptiekâ gâdâtâ zâle nebija efektîva,tikai radîja citas blaknes.
Cik cilvçku,tik viedokïu
Re: vision
17.12.2006 11:43
Jaa jaa... shitie ir labie :D
Es aizpildiju vinju anketu un pec taas sanaaca, ka man truuxt praktiski visi vitamiini :D Smiekliigaakais fakts - es katru treninju dienu lietoju sportistu vitamiinus "Animal Pak" kur devas ir taadas, ka maz neliekas... nezinu kaa vinji tos suudus notirgo. Toch idiotus atrod.

Kaarteejais agresiivaas MLM produkts!
Re: vision
17.12.2006 12:37
susa - paarbaudiiju uz savas aadas: palietoju (ar pieeju - o, droshi vien paliidzees!), nepaliidzeeja - nekaadu uzlabojumu. Toties, kaa paartraucu, taa strauji kljuva sliktaak (iipashi nepiedomaajot un nemekleejot negatiivo, bet ik pa briidim secinaaju, ka juutos slikti). Nevienam neiesaku.

Neko "shuunu liimenii" tie neatrisina, jo slavenaa teeze, ka "muuseejie ir vieniigie, kas liek organismam pasham izstraadaat visu vajadziigo, ne iedod to no malas" izgaazaas ar lielu bliikshkji, kaartiigas "pagjiras" uz meeneshiem 2 no shitaa dabuuju.
Komplektaa ar paareejo demagogjiju par "hermeetisko iesainjojumu", kas ir blefs. Burcinjas nav hermeetiskas, un kapsulas ir vnk. saspraustas, ne sakauseetas... Un veel vienu otru gjeniaali absurdu fraazi, kuru dzirdot, pat buutnei ar pamatskolas fizikas kursa zinaashanaam izbolaas acis..., ko sheit tomeer neciteeshu...

Bet nu peerciet, peerciet no izplatiitaajiem ar 1,5x uzcenojumu, peerciet! Vinjiem no taa naudinja naak un iesaistieties pashi arii, un saviem vecaakiem - pensionaariem - arii ar shaadu uzcenojumu paardodiet, jo leetaak nedriikst, bizness neies...

Vienmeer ir un buus aitas un to cirpeeji.
Re: vision
17.12.2006 12:37
neticu visam kas reklâmâs ðûnu lîmenî kautko dara - tad iesaku palasît lielo bîbeli "The Cell".
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 6?
Ziņa: