Laikam palidzibu slimnica sniedz tikai tad,kad vairs uz kajam vairs neturas

Aizsāka Inese.... 

mad.. nu iesaki ko dariit dakterim, lai vareetu taa nopelniit kaa buuvinþinieris
...redz, atbilde slçpjas manâ iepriekðçja textâ...:)
...kâpçc pietiek prâta apdirst visu, bet nepietiek prâta rast risinâjumus situâcijai???...aizbraukt strâdât citur nav risinâjums...tâ ir bçgðana...
...tiek zinâmâ mçrâ atrisinâta katra indivîda problçma...bet te jau gvelþ globâli..:)
Re: Laikam palidzibu slimnica sniedz tikai tad,kad vairs uz kajam vairs neturas
05.01.2007 11:05
Pa manam aizbraukt citus ir risinaajums. Sev. I nafig jaasapuulaas citu labaa? Un tas nenoziimee, ka neredz probleemu...
velrezi atkartoju,es NEaizbraucu ar ATRAJIEM.

Un vel,biju pie arsta(sava)un vins biaj soka,jo man tur viss loti nopietni.Valeja kunga cula,un tur vareja visadi but,labi,ka ir ta,ka ir...Tagad gulu un ceru,ka tas nebeigsies ta,ka prognozeja arsti
Re: Laikam palidzibu slimnica sniedz tikai tad,kad vairs uz kajam vairs neturas
05.01.2007 11:09
Kobru taisiija?
Nju ja,ka gad citadak to vareja pateikt.
Re: Laikam palidzibu slimnica sniedz tikai tad,kad vairs uz kajam vairs neturas
05.01.2007 11:14
Mazums. Visaadi gaishregji gadaas...
:)

Nju,ja,daktere bija soka,jo ka,ja pasaka ureiz,ka ir kunfa cula,vineim ir japarbauda,vai tur nenotiek asinosana vai aks tads,bet nju ko,No-Spa un ai-dâ...
Re: Laikam palidzibu slimnica sniedz tikai tad,kad vairs uz kajam vairs neturas
05.01.2007 11:19
Patiik tiem aarstiem vienam uz otru bumbas velt...
Re: Laikam palidzibu slimnica sniedz tikai tad,kad vairs uz kajam vairs neturas
05.01.2007 11:20
nu tad labi vien ir, ka tiki pie savas dakteres - to uzreiz arî vajadzçja darît - nâkamreiz (tas, protams, neattiecas uz asiòojoðu èûlu gadîjumiem ar vemðanu "kafijas biezumu" veidâ) iesi pa taisno pie viòas - vai ne?
Protams,ka iesu pie gimense arstes.Ari sorezi at butu adrijusi,ja bvina man pati nebutu ieteikusi sadu variantu.Nju,paslaika man ir ta,ka nezin,vai to vienkarsi ar zalitem vares izarstet,bet es ceru,jo tas otaris varians-o,nç...
Varbût arî kâds visu grib par brîvu,tas arî zinâmâ mçrâ bûtu saprotams,jo galu galâ mçs maksâjam pietiekami diþus nodokïus.Es gan visvairâk gribçtu skaidru rçíinu,kam, par ko un cik jâmaksâ.Es nekâ nesaprotu,kad un cik jâliek aploksnç,lai tiktu veikta tâ vai cita darbîba,vai man patrâpîjies ârsts ir ar "zelta" vai nemâkuïa rokâm,vai arî vienkârði jâiet uz slimn.kasi un ar to esmu nopirkusi normâlu palîdzîbu.
Varbût,ka tâ ir tikai mana nesapraðana,bet tâ ir mana.
MAD, ES GAN NEMANU, KA MEDIÍI GAUDO, DÎC UN IR KAKTU DIRSÇJI, DRÎZÂK JAU LIELA DAÏA LATVIEÐU BÂLELIÒU UN ZELTEÒU IR TIE KAS PIE PIRMÂS IZDEVÎBAS VIENS OTRU APTAISA - STAR CITU, TU ARÎ TAI SKAITÂ:))) BET MEDIÍI TIK URBJ , KAMÇR KRÎT....
AUDERU NENORAKA ÂRSTI , BET GAN POLITISKS PASÛTÎJUMS:)))
Re: Laikam palidzibu slimnica sniedz tikai tad,kad vairs uz kajam vairs neturas
05.01.2007 13:07
anima

a reche nu, ka skaidriiba shais lietaas nav iespeejama, jo liela dalja maksaajumu ir taadi no gaisa pakjerti.
...haizivs, pauþu par ðeit dirsçjiem...mediíu lielâka daïa rosîgi ruðina...un dzîvo normâli...varçtu pat teikt - labi...vismaz man pazîstamie...:)...tas tâ...
...par to aptaisîðanu...cik lielai jâbût vainas apziòai ( laikam bçrnîbas trauma), ka visur saskata aptaisîðanu...es paòirdzu...par klaju glupîbu...vai neinformçtîbu...:)
...ak tad politisks pasûtîjums...un visi bolîja acis...laikam pârmîzuði lîdz nemaòai jutâs tajâ mirklî...te jau koma pateica - a man pie dirsas citi...
Ai ai ai nelaimîgie mediíi! Varbût varçja jau sakrûvçt kadu slimnîciòu tâdâ garâ kâ veselîbas centrs 4! òem manu polisi un dakterç manu lauzto pirxtu pçc sev vien zinâma izcenojumu grafika! Un valstij palûgðu atlaist man sociâlo nodokli, tad man ïoti labi sanâks gan priekð dakterçðanâs nauda, gan privâts dârziòð bçrnam utt! Jo valsts iekasçjot no manis ðo nodokli apòemas man sniegt tâdus pakalpojums kâ lauztas kâjas salikðanu kopâ un bçrnam bçrnudârzu, ja reiz nevar nodroðinât atdod naudu!
Re: Laikam palidzibu slimnica sniedz tikai tad,kad vairs uz kajam vairs neturas
05.01.2007 13:46
chja bi korova michala...
...izanalizejot textinu...chja..tas varetu bût Èe Gevaras biedrene...bi - ok, tâtad biseksuâla...korova..krievu vârds - gove...michala...kkas no ivrita...jeb idið..:)
...komatiòiem murrâjoðs garîgais???
to paciente
Ludzu, griezaties pie politikiem. Un uzziniet, kur vini liek jusu nodoklus. Medicinai ko izdala (bet izdala maz) ar to vina ari strada un ta ari strada.

Ir gadijumi kad dezure ginikologi uznemsanas nodala, ka vienigais arsts. Jo nav kam vairak. Ka vins tur strada, cits jautajums. Piemeram sirds ritma traucejumi un ginekologs ;)) Driz laikam pat zobarsti saks dezuret :D
Re: Laikam palidzibu slimnica sniedz tikai tad,kad vairs uz kajam vairs neturas
05.01.2007 14:28
Komatinjiem labs gariigais, VIDs soliija ne paaraak lielu sodu uzlikt ;-) (it kaa es vinjiem ticeetu)
...es pa laikam izkasos ar ðîs iestâdes vecavâm...uzjautrina % uzrçíinâsana no 0,1 Ls...
Mad

Izskatas, ka Tu te 1 no sakariigaakajiem, Tavus comentus lasiit ir veerts!

Es piem vienmer arstiem maksaaju daudz vairaak nekaa frizieriem, vai kosmetolgiem. Un man zinaamie aarsti dziivo loti normaali. Brauc ar taadaam mashinaam,kadas daudziem sapnos neradaas, bet tas lai, man nav zeel, man tieshi prieks, ka vini var labi dziivot!

Taapeec domaaju sie gaudotaaji (tipa haizivs, RAIMONDS -asistents etc.) pashi neprot dziivee iekaartoties, taapecc seezh forumos un dirsh ;) Dziivee nekas no gaisa nekriit, taapec cieniitie, pashi vien vainiigi, ja neiet Jums ;(

p.s. varb'ut psihoterapeits var paliidzeet no aizvainojuma un dusmu sajuutaam tikt valaa.
a no dusmaam nevajag tikt valjaa, taas vajag novirziit uz pareizajaam lietaam un cilvekiem:)))))))))))))))))
eziiti

Tas jau kaa kuram labaak , var arii taa teikt!
Logjiski ka atshuva. Tamdeelj ir domaats gjimenes aarsts. Par savu veseliibu ir jaadomaa laiciigi, ja dziivo citaa pilseetaa - nav nekaadas probleemas pieregjistreeties pie cita aarsta pat bez deklareeshanaas.
to venta )))) Tici man es esmu iekartojies. ))) Man ir gimene, 2 berni, masiniete, dzivoklis 72 kvadratmeri pilnigi jauns ar vissu nepieciesamo (velasmasinu, traukumazgajamo masinu, diviem ledusskapiem...), gaismas pat iesledzas automatiski dazviet. Un tagad sezu uz adas divana ar savu milo notebuku, grauzu krabju nuinas ar Miller alu un man paliek tikai laipni pasmaidit par tavu postu ;))))



Edited 2 time(s). Last edit at 05.01.2007 22:43 by Dr.asist. Raimonds.
hmm, tikko tik te esmu parâdîjies, kâ jau sajûtu Raimonda solîto mçslu vezumu:)))
jautâjums pacientei, kura neapmierinâta ar to ,ka viòai ir polise, pçc kuras, òemot vçrâ ar apdroðinâðanas kompânijâm saskaòotus izcenojumus, viòa saòem medicînisko palîdzîbu veslîbas centrâ4 - kâpçc neejat piem. uz da jebkuru citu ârstniecîbas iestâdi? iespçjams, ka tur nav lîguma ar apdroðinâtâjiem, varçsiet par visu maksât skaidrâ naudâ un pçcâk to naudiòu saòemt atpakaï no apdroðinâtâjiem.( starp citu ,ja tâ polise ir parastâ zaïâ A1A3, tad nu gan tâ nevienu med. pakalpojumu neapmaksâ - tikai un vienîgi pacienta iemaksu jebðu lîdzmaksâjumu pie speciâlistiem un ìim. ârstiem)
Iespaids gan ir tâds, ka te apgrozâs tauta , kam viss ir slikti - ir polise, slikti, nav -atkal slikti, saòem augsti kvalificçtu palîdzîbu slikti, jâgaida rindâ uz valsts apmaksâtiem pakalpojumiem - vçl sliktâk, jo dodiet man visu par brîvu tepat un tûlît un jebkurâ diennakts stundâ( un vienalga bûs slikti)!Taèu pats cilvçks nav gatavs savas veselîbas labâ darît neko - pat ne ievçrot tos elementâros ârsta norâdîjumus, kur nu vçl zâles iedzert, kâ vajadzîgs, jo bail tak no zâlçm, bet labâk tak no domâma vien nepaliek. Nu iesaku atgriezties padomju savienîbâ! Uz priekðu!:DDDDD
No sirds ceru ,ka pilnmçness beigsies un daþas ðe darbojoðâs personas kâdu brîtiòu atkal varçs iztikt bez þults izgâðanas pâr tiem autoriem ,kuru teksti viòiem neðíiet pieòemami. Lai jums jauka nedçïas nogale! îpaði ventai, pacientei un madcynics.
;D ;D ;D
Piebilst kaut ko klat ir diezgan gruti ;))
to aaa + raxta autorei
patieshaam smiekliigi - cilveeki vispaar saprot kam vajadziiga aatraa paliidziiba? ja nedeelju saap veeders vai ir temperatuura, tad jaadodas pie gjimenes aarsta vai jaasauc tas uz maajaam, aatraa paliidziiba nav taksis!
besii visi shie idioti, kas sauc uz temperatuuraam, galvassaapeem, vemshanaam uttt.... pa to laiku avaarijaas cilveeki mirst, jo jaabrauc aatrajiem no cita mikrorajona!
panjemat cilveeki taxi vai iekaapjat autobusaa un aidaa uz slimniicu ja tik slikti,. samaksaasiet tur ap 30LVL vairs negribeesies...!
un cieniitaa raksta autore, kaapeec tad tu suudzeesies par aatraas paliidziibas aarstu? par to, ka nedzirdeeja tev troksnjus plaushaas? a gjim. aarste dzirdeeja? pashi ielaizh un tad vaino aarstus. un aatrajiem nav ne rentgena, ne iespeeju uztaisiit analiizes....

2.kaart... INESE - ja tu ieradies slimniicaa bez gjimenes aarsta nosuutiijuma, visas analiizes buus par maksu, jo slimniica nav ne sanatorija ne labdariibas iestaade!!!!
skaidri redzams, ka akuutas kjirurgjijas tev nav - tas noziimee, ka paarbaudies savaa polikliinikaa - uztaisi analiizes, sonograafiju, FGS uttt,..
tas pats variants kas aatraas paliidziibas dziivee - kameer paarbauda tavu 8 dienas saaposho veederu, var ievest smagus, slimniekus, piem., sadurtu, ileusu, perforaaciju uttttt.....TAA IR AKUUTA PROBLEEMA, BET TEV JAAGRIEZHAS PIE GJIMENES AARSTA, JA VINJSH IR SLIKTS - NOMAINI GJIMENES AARSTU...


mans padoms miiljie cilveeki, organizeejiet savas hroniskaas probleemas caur gjimenes aarstu, jo gan aatraa paliidziiba, gan slimniicas uznjemshanas nodaljas nodarbojas ar akuutiem smagiem slimniekiem, nevis juusu bleenjeem (varbuut nav bleenjas, bet var risinaat plaana kaartaa caur primaaraas apruupes aarstu)

peace

labveelis, kas ar to saskaraas ikdienaa gan stacionaaraa, gan aatrajaa paliidziibaa :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 22?
Ziņa: