Par mediiiikamentiem

Aizsāka Double prasa: 

Double prasa:
Par mediiiikamentiem
05.01.2007 09:59
Tçma pavisam vienkârða un miljoniem reiþu tirzâta:

Ðajâs nedçïâs bija uznâkusi (ir vçljoprojâm)... nomâktîba (baiga). Mana dr. izrakstîja, pirms kâda laika, Lexotanilu, mazas devas un vitamînus. Tâ kâ - no zâlçm baidos kâ beghemots no ðïircçm , tad domâju, ka visas lietas normalizçsies paðas no sevis un zâles dzçru tikai bezmiega gadîjumos (vitamînus, tad kad atcerçjos). Itkâ - daudz darba, ïoti daudz, laika "gremdçties sevî" nav, laika nav vispâr, visam vajadzçtu bût normâ. Tâ nu nebija. Kâ uznâca, tâ ar visu darbu: stulbâs bezelpas lçkmes, roku trîce, bailes, sirds pa muti utt. Draugu nomocîju. Viòð pateica, ka tâ nevar un pametîðot mani, ja nesâkðu dzert Lex. Es biju pârstâjusi smçíçt: krietnu laiku jau. Atsâku. Un tas noòem panikas lçkmes, taèu îsti uzsçsties uz cigaretçm negribas. Saku draugam, ka lex. neârstç, ka, ja tagad tâs dzerðu, kad pârstâðu - nekas nemainîsies.
fcuk - kas to ârstç? Kas palîdzçtu? Tieðâm tikai psihoterapeits? Smagâ artilçrija? kas kas kas kas kas?
Un imûnsistçma vispâr dziïi noslçpusies, saprotu, ka te var lîdzçt vitamîni, diez kâdi?
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 11:00
No aarstiem to aarstee psihoterapeits. Veel joga, peldeeshana (vispaar visaadas uudens lietas), kas kuram...
Double saka:
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 12:26
Nu, ja, bet esmu majas sedetaja, man nepatik iziet cilvekos, mani uztrauc puulis, bars un nepazistami ljaudis (vispar izklausas patalogjiski :)) tas par tam udens atrakcijam un jogu. Skrejeja ari neesmu. Lai gan ar interesi skatos uz pilatem. Vienigi - vakara esmu pargurisi, pat tad, ja diena ir tuksha bijusi. Laikam bus jashkjiras no drauga...
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 12:34
Patiesîba ir tâda, ka zâles palîdz tikai tad, ja tâs lieto PAREIZJÂS DEVÂS - T.I. -TÂDÂS, KÂ NOZÎMÇJA ÂRSTS,UN NAV NEKÂDAS JÇGAS BAIDÎTIES NO ZÂLÇM UN TURPINÂT SLIKTI JUSTIES!
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 12:48
Double

Hmmm... pazîstama situâcija.... par tâm bailçm, nervu trîsâm, par to, ka sirds pa muti lec laukâ, par drauga nomocîðanu... Man vçl nâk klât tas, ka bijusi negatîva pieredze ar psihoterapeitu, tâ kâ pie ðî varianta arî îsti negribas atgriezties...
Joga, peldçðana... hmm... nado padumatj :)
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 13:05
Es shaadaa situaacijaa lietotu zaales, lai ir vareeshana dariit paareejo nepiecieshamo...
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 13:09
Mîïâ tauta. Drusku sîkâk. Vecums. Darba apjoms.
Augums ,svars.
Arsts klâtienç jau to visu redz. Ja prasiet neklâtienç palîdzîbu izsakiet ko vairâk.
Stress dara daudz ïauna. Ir jâmeklç iemesls. Kas satrauc.
Ârstç ;
:
- svaigs gais un pastaigas ar draugu gar jûrmalu,pa meþuu.t.t.
- saules gaisma vai nelielâs devâs solârijs,vai spilgtas gaismas tûres,
-ðokolâde,
- jâskatâs vai nav kas kârtîbâ ar çðanu,bailes par svaru,badoðanâs,
- efektîvs ârstçðanâs veids ir 8 st. miegs,
-ûdens procedûras var aizstât ar duðâm,kontrastainâm,
- vitamîni da jebkuri,
-izslçgt uz laiku no raciona kafiju un stipras tçjas,padzert nedçïu kumelîðu tçjas,sulas,tîru ûdeni,
-vieglas rîta rosmes,
- Dievs,izsûdzi viòam savu sâpi,palûdz spçku,aizsardzîbu.Tas iedarbojas ne tûlît. Varçt bût pçc gada,vairâk,
-protams,Lexotanils. Viòð padars maigâku pasauli,kalpo kâ lietussargs dzîves triecieniem. Kaut vai uz nakti.
Psihoterapeits domâts lai kopîgi atrastu uztraukuma iemeslu.
Variet smieties, bet ja jums izdotos izlasît Bhagavat-gîtu,tas ienestu lielu skaidrîbu ðajâ haosa pilnajâ pasaulç....
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 13:11
Mana vieniigaa pretenzija no augshmineetaa pret leksotanilu uz nakti. daljai tautas leksotanils ietekmeejas uzmundrinoshi, sanaaks bezmiegs.
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 13:20
,,,

No sâkuma jau jâatrod, kas tâs zâles var izrakstît... kaut vai to paðu Lexotanilu.
Gribçju pierakstîties uz vizîti pie savas ìimenes ârstes, tad nu mani iepriecinâja, ka pçc pieraksta pie viòas varu tikt tikai pçc mçneða! Protams, ka var mçìinât sçdçt dzîvajâ rindâ visu dienu koridorâ pie viòas durvîm, bet tâ kâ nav akûta slimîba, tad darbu kavçt arî nav attaisnojuma...
Double .
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 13:21
Man ârste izrakstîja herbastresu + lex.(mazâs devâs 2x dienâ 2 nedçïas), nootrapilu un smadzençm vitamînus.
Bet Lex. man palîdz tikai aizmigt, pa dienu - nulles reakcija, stress tâds pats, precîzi, pat "neklausoties sevî". Atkârtoðu: man ir laba ârste, laba Speciâliste, kas strâda ar nopietni slimiem cilvçkiem. Laikam vnk man ir slikts raksturs.
Labi, paldies par atbildçm :)
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 13:48
par to meenesi es goda vaards neticu. sorry. paaris nedeeljas veel buutu ticami...
double.
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 14:07
Kâdu mçnesi, ja drîkst jautât?
Mana daktere teica, ka esmu trausls bçrniòð :)
Jûra un meþs - tâ nebûtu problçma. vecums, nu jau tâ, pçc pâris gadiem sitîs 30, bet cigaretes veikalâ bez pases neizsniedz.
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 14:10
,,,

Tu jau vari neticçt, bet diemþçl tâ ir taisnîba. Zvanîju es paðâs decembra beigâs un pierakstu dabûju tikai uz 29.janvâri :(((
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 14:29
Double

Es ieteiktu psihoterapeitu, ja pati galaa netiec, bet atnaaks cinikjis un pateiks visu patiesiibu par smadzenju puudereetaajiem un legaalajiem narkomaaniem...
venta
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 21:02
1) tik neiejutiigs draugs diez vai Tev ir vajadziigs
2) ieveero visus Mazdaktera 1 ieteikumus un galv, neklausi cinikus par praata cakateetaajiem un legaalajiem narcomaaniem!

Nu tad:
svaigs gais un pastaigas ar draugu gar jûrmalu,pa meþuu.t.t.
- saules gaisma vai nelielâs devâs solârijs,vai spilgtas gaismas tûres,
-ðokolâde,
- jâskatâs vai nav kas kârtîbâ ar çðanu,bailes par svaru,badoðanâs,
- efektîvs ârstçðanâs veids ir 8 st. miegs,
-ûdens procedûras var aizstât ar duðâm,kontrastainâm,
- vitamîni da jebkuri,
-izslçgt uz laiku no raciona kafiju un stipras tçjas,padzert nedçïu kumelîðu tçjas,sulas,tîru ûdeni,
-vieglas rîta rosmes,
- Dievs,izsûdzi viòam savu sâpi,palûdz spçku,aizsardzîbu.Tas iedarbojas ne tûlît. Varçt bût pçc gada,vairâk,
-protams,Lexotanils. Viòð padars maigâku pasauli,kalpo kâ lietussargs dzîves triecieniem. Kaut vai uz nakti.
Psihoterapeits domâts lai kopîgi atrastu uztraukuma iemeslu.
Variet smieties, bet ja jums izdotos izlasît Bhagavat-gîtu,tas ienestu lielu skaidrîbu ðajâ haosa pilnajâ pasaulç....
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 21:43
Ciniíis mani nebiedç :)
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 22:00
double:

atkodi beidzot viòa trauslo ego ;)
Re: Par mediiiikamentiem
05.01.2007 22:25
haizivs

Kaapeec tu domaa ka aarsts zina kaadas ir pareizaas devas. Nevajag paarveerteet aarstus. Aarsti nav dievi. Vinji var zinaat tikai tipisko devu. Pareizo devu vinji var tikai piemekleet. Nu un taalaak tu vari iedomaaties no kaa ir atkariiga un cik laiku prasa pareizaas devas noteikshana...
Re: Par mediiiikamentiem
06.01.2007 00:21
ku! nu man domât, tâpçc takð ârsts ir mâcîjies visus tos n- tos gadus, lai pareizâs devas i nakts vidû zinâtu... un kas tev liek domât , ka ðe esoðie forumieði zina, ka lexotanils ir atkarîbu izraisoðs medikaments ar ïoti îsu iedarbîbas laiku, tikko iedarbîba beidzas - cilvis krît bedrç atkal, nu labâkajâ gadîjumâ lietojams vien kâdu vienu , max 2 nedçïas. Starp citu - devas ir skaidri un gaiði noteiktas ârstçðnas algoritmos, kas balstîti uz zinâtniskiem pçtîjumiem,jo nu jau arî latvijâ neviens( izòemot UB izpaltîtâjus) uz dullo vairs nestrâdâ un devas tiek noteiktas òemot vçrâ slimîbu, medikamentu, vecumu, svaru, medikamenta farmakokinçtiku
un vçl, ku! nevajag pârvçrtçt forumieðu pïâpas - jo te viss notiek pçc principa - viena tante teica, ka tas un tas palîdz:DDDD
Re: Par mediiiikamentiem
06.01.2007 00:47
haizivs

Nuna nav tieshi par Lexotanilu bet gan par pashu ideju "lai pareizâs devas i nakts vidû zinâtu..." un "jo nu jau arî latvijâ neviens... uz dullo vairs nestrâdâ". Es taa domaaju ka tu esi paaraak naivs...

Un veel mani tracina teksti kas saakas ar vaardiem "Tikai aarsts...". Kaapeec tikai? Aarstus apmaaca kaadaas slepenaas iestaadees un citiem shii informaacija nav pieejama? Vai arii definitiivi tiek pienjemts ka visi paareejie ir stulbi un vinjiem nav lemts to saprast...
Re: Par mediiiikamentiem
06.01.2007 00:48
Vai haizivs, no kura mçness tad Tu nokriti? Teorçtiski par to zâïu piemeklçðanu ir jâbût tâ kâ Tu saki, bet dzîvç diemþçl... Atliek tikai gribçt to labâko. Ja Tu esi dakteris un centies strâdât pçc Tevis noteiktajâm principiem, tad lai Tev pietiek apòçmîbas pçc iespçjas ilgâkam laikam. Ja nç, tad padomâ par to, ka dzîve ir ïoti sareþìîta lieta, un kâdreiz arî paðam nâkas izbaudît sava kategorisma sekas. Kaut gan no pieredzes varu teikt, ka arî ârsta diploms nav garantija, ka savi paða kolçìi ne îpaði iesprings Tevi ârstçjot.
Re: Par mediiiikamentiem
06.01.2007 10:00
plantam - tieði tâ arî strâdâju, bez îpaðas cenðanâs,jau gana ilgu laiku, tâpçc arî mani izbrîna, ka ir tâdi interesanti spriedumi:))) varbût vienkârði par maz izglîbas? dzîve ir sareþìîta, piekrîtu un mani kolçìi par mani gana daudz iespringst, mani ârstçjot:)))
Re: Par mediiiikamentiem
06.01.2007 10:26
Nu ja jau Tu strâdâ bez îpaðas cenðanâs, tad Tev tieðâm jâpievienojâs korim par mediíu zemo atalgojumu. Un kad beigsies tas laiks, kad saglabâjas ilûzija, ka Tu tam paðam savam kolçìim vari bût noderîgs, vai kâds bûs aplauziens attieksmes ziòâ. Tad tikai par naudiòâm smaidus dâïâ.
Re: Par mediiiikamentiem
06.01.2007 10:36
...nu, nu, pucît manu zaigojoðo...
...par dieviðko pçdu apjûsmotâjiem...katrai zemei sava aura...un diez vai Harç skaitîðana savedîs kârtîbâ galviòu...
..."tieði tâ arî strâdâju, bez îpaðas cenðanâs,jau gana ilgu laiku" - tur jau tâ bçda...niks tâds pretenciozs, bet vai profesionâlajâ darbîbâ tâds pats raksturiòð un mçrítiecîba arî tiek izmantota???...
...doblei visgrûtâk...sûdîgi, ka dþeks viòai blakus tâds cietpaurainâks trâpijies...90 % labsajûtas nosaka cilvçki, ar ko esi kopâ...rît saujâm zâles???...te jau teica - kâ spieíis ripiòas ìeld...vairâk mîlçt sevi, domât par sevi, lolot sevi...startam...:)...darît 90 % tikai to, kas patîk paðam...:)
Re: Par mediiiikamentiem
06.01.2007 11:20
:DDDD plant, domu neuztvçri, - skaidroju - nav îpaði jâcenðas, lai labi strâdâtu ,ja esi ar smadzençm un tâs arîdzan darbojas, tad ir iespçjams sekot visam, kas jauns, un strâdât tâ, lai uz darbu bûtu iet patîkami. Par atalgojumu nevaru þçloties- strâdâju privâtâ iestâdç, tâdçï arî nevaru atïauties kaut ko savâ darba lauciòâ nezinât, esmu no tiem daþiem fanâtiíiem, kas strâdâ medicînâ, tâpçc, ka ðis darbs man tieðâm patîk.
Vispâr jau ir skumji ,ja tu , piem. savu darbu vari padarît tikai îpaði cenðoties! derçtu vçl atcerçties ar ,ka pârlieka centîba, rada pârcenðanos:DDD
Re: Par mediiiikamentiem
06.01.2007 14:14
...vçl viens niknais...man jau ðitâdi rumpîði patîk...negaudo - maz maksâ, slikti pacienti, pilna bïoda tikai ne Latvijâ...
...vâlç pa gaudotâju galviòâm...:)
...par tiem ârstçðanas algoritmiem...te viens Raimondiòð briesmîgi popularizçja Hausu...vispâr neslikta skatâmviela...algotitmi...:)
Re: Par mediiiikamentiem
06.01.2007 18:19
Haizivs, neizskatâs gan, ka Tev ar smadzençm ir tik mierîgi, ja jau savu domu nespçj noformulçt tâ, lai bûtu skaidra. Labâk izstâsti, kas Tev dzîvç trûkst, ka ârstu forumu sameklçji?
Re: Par mediiiikamentiem
07.01.2007 16:35
plant, :DDD garlaicîba mâc, kamçr dziedçju lauztu kâju,:(
(druksu priecâjos, ka Latvijâ ðogad nav sniega, jo tagad slçpot nevarçtu tik un tâ)
tâ ka grozîðos te vçl kâdas 2 - 3 nedçïas, bûs vien mani jâpiecieð:)
!
Re: Par mediiiikamentiem
07.01.2007 16:37
Beidz rît draòíus, sâc strâdât fizisku darbu, tad nebûs laika ar muïíîbâm nodarboties!
Re: Par mediiiikamentiem
07.01.2007 18:09
haizivs
Jauki, ka Tu vari sniegt te normâlus padomus. Kasîties var jebkurð, bet slimam palîdzçt retais.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 15?
Ziņa: