Pârcietusî trakumsçrgu.

Aizsāka Raimonds1 

Vakar TV3 bija dok. filma par kâdu dakteri ASV, kas izmçìinâjis jaunu ârstniecîbas metodi un pacienti, kurai JAU BIJA SÂKUÐIES SIMPTOMI, TOMÇR IZGLÂBA NO NÂVES. vAI KÂDS REDZÇJA FILMU?
sigita223
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
16.01.2007 16:50
Es redzçju, man likâs tik ðausmîgi, kad râdîja tos slimnîcâ sasietos nabaga cilvçkus.Pat nebiju aizdomâjusies, ka ir tâda ðausmîga slimîba.Likâs tik savâdi, ka nevienu nekad nevarçja izârstçt un tomçr viena meitene palika dzîva.
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
16.01.2007 17:12
Redzeeju garaamejot.
!
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
16.01.2007 17:23
Þçl, ka neredzçju!
jâòâbols
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
16.01.2007 17:50
Es redzçju filmu. Neko nesaprotu no medicînas, bet man liekas ka ir jâmçìina tâ metode... jo tâpat taèu jâmirst! Tas vecîtis, kas tomçr nomira... viòð gulçja komâ un nemocijâs...kâ tie pârçjie sasietie ar putâm uz lûpâm!
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
16.01.2007 19:08
Pie mums arî ar to slimo?
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
16.01.2007 19:35
Pie mums dabon ðprices vçderâ un dzîvo tik tâlâk.
Neesmu dzirdçjusi ka kâds bûtu reâli saslimis pçdçjos gados, bet tas to neizslçdz.
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
16.01.2007 20:26
Ielaistos gadîjumos izârstçt nevar.
Þçl,ka neredzçju.
Potçties,potçties,potçties.
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
16.01.2007 20:57
Redzçju filmu.

izdzîvot ta izdzîvoja, bet attîstîbâ atkrita atpakaï lîdz zîdaiòa lîmenim, t.i. garîgâs attîstîbas ziòâ atpalika no vienaudþiem tieði par pirmssakoðanas dzîves laiku. Tçvs atzina, cik dîvaini jûtas, dzirdot balss pastkastç viòas pirmsslimîbas balsi.

Par tiem, kas tur sasieti mocîjâs: a kâds viòiem labums no med. iestâdes, ja jâmocâs anyway?!?! Nav nekâdu zâïu, lai vismaz nemocîtos? Kaut ar narkotikâm nevarçja piegâzt?!?!

Vai pret trakumsçrgu var vakcinçties, iekams nekâds zvçrs vçl nav iekodis, lai nebûtu jâtaisa tâs ïaunâs ðprices vçderâ, ja nu kas iekoþ? Mâjdzîvniekus taèu vakcinç. Vai kas analogs cilvçkiem ir pieejams?
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
16.01.2007 21:11
Var vakcinçties arî pirms sakoðanas. Un pçc sakoðanas sen vairs neðpricç vçderâ, bet gan plecâ kâ visas pârçjâs potes.
?
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
16.01.2007 21:43
Kâ îsti izpaudâs tâ metode? Un vai no i-ta nevar filu nokaèât?
Vai tad tieðâm var potçties pirms sakoðanas pret trakumsçrgu? Neesmu dzirdçjusi, ka bûtu tâda pote?
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
17.01.2007 14:34
jaa, es arii notrapijos vienaa no retajaam reizem pie tv un redzeju to filmu....dakterim smadzenes straadaa, tas fakts, tikai taa nabaga meitene taa kaarpijaaas peec tam atpakalj daudz maz pilnvertiigaa dziivee...shausmas...nezinu, vai vajadzetu uz karstaam peedaam uzreiz mesties ieviest sho metodi dziivee, lai gan, istenibaa, riskeet jau vairs nav ar ko, tikai ar iespejamam fiziskajaam cieshanaam pacientam un milziigaam garigajaam cieshanaam radiniekiem...kas tiem japarciesh...nu nezinu, nezinu....;/
alysa
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
17.01.2007 17:02
..jebkuraa gadiijumaa labaak izaarsteeties kaut vai ar tik drastisku metodi, vismaz dziive turpinaatos...
?
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
17.01.2007 17:16
Kas tâ îsti bija par metodi?
Re: Pârcietusî trakumsçrgu.
18.01.2007 01:32
?
Nu aptuveni tâ - turçja meiteni apmçram nedçïu dziïâ komâ, lai imûnsistçma varçtu sasparoties un sâkt izstrâdât antivielas (pamatojoties uz trakumsçrgas "darbîbas" veidu, îsti nezinu izskaidrot - tipa, nelaist vîrusu smadzençs tâs "atslçdzot" vai tamlîdzîgi, gan jau atnâks kâds zinoðâks :)). Kad organisms pats sâka cînîties (jo imûnsistçmai bija dots laiks atpazît trakumsçrgas vîrusu), tad meiteni no komas stâvokïa izveda.
Tas tâ - pâris vilcienos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 11?
Ziņa: