LOR iespçjas

Aizsāka J.J.C. 

LOR iespçjas
17.01.2007 14:53
Sveicinâti!

Citçju:"rinoloìija- deguna blakusdobumu endoskopiskas operâcijas, deguna starpsienu operâcijas, sîku kosmçtisku defektu novçrðana."

Cik liela un kâdu kosmçtisku defektu novçrðanu spçj LOR izdarît starpsienas un adenoîdu operâcijas laikâ?

Paldies!
Re: LOR iespçjas
17.01.2007 14:58
Defektu noveershana (neskaitot starpsienas radiito) jebkuraa gadijumaa ir atsevishkja operaacija par atsevishkju samaksu arii tad ja tiek veikta kopaa ar kaadu citu operaaciju...
Re: LOR iespçjas
17.01.2007 15:09
Pie kâ tad labâk - pie plastiskâ íirurga jeb pie LORa veikt kosmçtisku defektu novçrðanu?

P.S. Kad devos taisnâ virzienâ pie plastiskâ íirurga, lai dara visu reizç - pateica, lai vispirms tiekot galâ ar elpoðanas problçmâm un ka sîkus defektus arî pie reizes varot izlabot.

Ir jau operâcija pie Ðmita martâ.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.01.2007 15:11 by J.J.C..
Re: LOR iespçjas
17.01.2007 15:15
Nu tadf jau tev atbilde ir gatava. Tieshi taa. vispirms ar elposhanas celjiem un ko varees to LORs izlabos. Paareejo taisiis plastiskais...
l.
Re: LOR iespçjas
01.02.2007 14:44
Pie Ðmita taisîju deguna starpsienas operâciju,pçc vairâkiem gadiem nâcâs taisît vçlreiz.Varbût tomçr izvçlçties citu ârstu?!
+
Re: LOR iespçjas
02.03.2007 09:41
Jau kâdu mçnesi mokos ar galvasâpçm, aizgâju pie lora, uztaisijam rengenu un viòs pateica, ka ir pieres dobuma iekaisums-frontîts. Teica ka jâtaisa operâcija, jâtîra dobumi, bet es atteicos un mçìinâjâm ârstçt ar zâlçm, izdzçru antibjotiku kursu, it kâ galva vairs tik dikti nesâpçja, bet tagad sâp vairâk pakauða daïa nevis pieres un it kâ sâpe atstarojas mugurâ un sirds rajonâ. Vai tas var bût saitîts ar to iekaisumu, vai tâs vairâk muguras problçmas??? Starpcitu, pçc antibjotiku kursa uztaisîju datortomogrâfiju galvai, parâdija , ka nedaudz vçl ir tûska, bet strutu vairs nav. Kâ man rîkoties, iet pie lora atkal, vai pie muguras ârsta..??
nille
Re: LOR iespçjas
02.03.2007 10:11
Protams, katrs gadîjums individuâls, negribu biedçt, bet man gâja lîdzîgi.
Strutu bija pilni dobumi, izraxtîja man vienus abiotiíus, citus, it kâ labâk bija, bet radikâli nekas nemainîjâs. Lîdz beidzot viens iedomâjâs aizsûtît uz CT galvai.
Un tad mani ar steigu aiztrieca uz slimnîcu.
Tâ visa perioda laikâ man bija gan sâpes dobumos, gan pierç, un tieðâm - sâpes sâka "atdot" uz pakausi.
Iesaku aiziet pie sakarîga LORa, nevis pie poliklîniku jefiòiem.
Lore
Re: LOR iespçjas
02.03.2007 21:18
VC4 laba Lor-e
Re: LOR iespçjas
05.05.2007 20:12
l. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pie Ðmita taisîju deguna starpsienas operâciju,pçc
> vairâkiem gadiem nâcâs taisît vçlreiz.Varbût tomçr
> izvçlçties citu ârstu?!

Nu re, tagad tik pamanu Tavu tekstu :) Operâcija bija, otreiz, ko tâdu piedzîvot negribu, jo pçc operâcijas tie tamponi degunâ (tas bûtu pie jebkura daktera), bet pagaidâm ir OK. Lai bûtu pilnîgi droðs, aizieðu pie cita LOR profilaksei.

Starp citu, tagad - 2 mçneðus pçc operâcijas, nevaru atkal caur degunu paelpot... Tas ir normâli? Jûs - veselie :) , vienmçr esat vienâdi labi varçjuði paelpot caur degunu pie nosacîjuma, ka tas ir tukðs?

Paldies!



Edited 2 time(s). Last edit at 05.05.2007 20:14 by J.J.C..
Re: LOR iespçjas
08.05.2007 21:11
J.J.C. Wrote:
-------------------------------------------------------
.
>
> Starp citu, tagad - 2 mçneðus pçc operâcijas,
> nevaru atkal caur degunu paelpot... Tas ir
> normâli? Jûs - veselie :) , vienmçr esat vienâdi
> labi varçjuði paelpot caur degunu pie nosacîjuma,
> ka tas ir tukðs?
>
> Paldies!
>
>
>
> Labots 2 reizi(-es). Pçdçjie labojumi 05-05-2007
> 23:14 : J.J.C..
Re: LOR iespçjas
11.11.2007 21:40
Man arî pçc daþam dienam draud operâcija sakarâ ar frontîtu (man ir aizdomas, ka tas ir pçctravmas efekts)! Antibiotiki nepalîdz. Bet baigi negribâs caurumu pierç taisît! Var bût kâds zin alternatîvas metodes?
Re: LOR iespçjas
14.05.2010 22:39
man iztaisija operaciju- deguna blakusdobuma tirisanu,tika griezts starp lupu un smaganam,jau pagajusi 2 menesi,seja stipri pamst. Vai tas ir normali??Varbut vel kadam ir bijusi sada problema, Cik ilgi tas ta var vilkties??
Re: LOR iespçjas
15.05.2010 23:30
Vajadzētu konsultēties ar speciālistu. Pēc 2 mēn. nevajadzētu būt vērā ņemamam pampumam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 10?
Ziņa: