Par spermotozoidiem

Aizsāka nezinu ka ir 

nezinu ka ir
Par spermotozoidiem
27.01.2007 22:55
Man ir jautajums, cik ilgi spermotozoidi var izdzivot arpus viriesa, uz vina locekla?
Situacija tada,ka milejamaies ar prezervativu, pec tam,kad virietis beidza, prezervativs tika novilkts un virietim tika sniegts neilgs oralais sekss. Pec tam loceklis tika ievadits mani bez prezervativa, paris reizes. Kad apjedzu,ka vinam nav prezervativa, piespiedu to uzvilkt.
Vai sperma vareja saglabaties uz vina locekla, un vai ta vareja mani apauglot? menesreizes man beidzas 16 janvari.
Ko jus ieteiktu, vai labak iedzert avarijas kontracepciju? Jeb siekalas vareja iznicinaja spermotozidus?

Jau ieprieks paldies par atbildi.
Re: Par spermotozoidiem
27.01.2007 22:59
Es teiktu ka taa ir biistama situaacija jo peec beigshanas parasti sperma veel kaadu laiku tek no loceklja... Nee, nu var buut ka tu vinju ljoti labi izsuuci...
zâlîte
Re: Par spermotozoidiem
27.01.2007 23:07
Ja visu labi nolaizîji, tad nevienam astainim tur vairs nevajadzçja palikt.
nezinu ka ir
Re: Par spermotozoidiem
27.01.2007 23:46
Paldies.
Ka Jus rikotos mana vieta, jo tableti vnk dzet ari negribas,nekas dizi labs tas tomer nav. Jeb labak tomer iedzert,lai nepardzivotu.
sakiet, tas tablketes loti lielu launumu nodaris manam organismam?
Re: Par spermotozoidiem
28.01.2007 00:04
nu tas butu apmeram tas pas kas izdert apmeram 10 hormonalas tabletes viena reizee
nezinu ka ir
Re: Par spermotozoidiem
28.01.2007 00:06
Tas laikam nav diezko labi:(


Ka Jus domajat, vai ir liela varbutiba,ka paliksu stavokli?
nezinu ka ir
Re: Par spermotozoidiem
28.01.2007 00:38
Ja es pirmdien aizietu pie ginekologa, vai vins varetu pateikt vai esmu stavokli vai ne,. tikai paskatoties mani,jeb javeic analizes,kas aiznem diezgam ilgu procesu, avarijas tabletes iedzert nevares jau vairs.
Skolotaja
Re: Par spermotozoidiem
28.01.2007 01:03
Nu,padomaa labi, vai tomeer nav labaak panjemt un iedzert avaarijas kontracepciju,kuru tachu nelieto visu laiku, tamdeeelj jau taa ir-avaarijas situaacijaam. Jaa,hormonu deva ir liela,ljoti liela, bet tomeer.. vai labaak gaidiit,nervozeet utt, un tad nu uzzinaat,ka esi staavoklii un veel,nedod Dievs,peec tam taisiit abortu(tas tikai pienemums). Un gruutnieciibas iestaashanos var noteikt tikai peec 14 dienam.
nezinu ka ir
Re: Par spermotozoidiem
28.01.2007 01:07
ja,laikam jums taisniba.

Par tam tabletem, kuras ir labakas, ja vispar ir, esmu dzirdejusi,ka ir vairaki veidi,kadas aptieka rit lai prasu labak?
Tontõns
Re: Par spermotozoidiem
28.01.2007 02:04
Dura, priecâjusies bûtu!
nezinu ka ir
Re: Par spermotozoidiem
28.01.2007 11:31
nu ja, ka tad bez uzbraucieniem un apvainojumiem.

vai tiesam dura? ja neesmu gatava uzturet tagad berninu? un cik laimigs vins bus, ja tevs savu atbildibu neuznemsies, par to nu esmu drosa. un loceklis bez prezervativa bija ieevadits bez manas zinas un atlaujas! vai tiesam dura???

es ludzu tikai padomu, ne apvainojumus.
Re: Par spermotozoidiem
28.01.2007 14:07
isteniba jo ilgak velc to avarijas kontracepcijas lietosanu garuma jo mazaka iespeja ka ta iedarbosies.
nezinu ka ir
Re: Par spermotozoidiem
29.01.2007 00:38
Iedzeru sodien postinor.
Ir tada nepatikama iekseji sajuta, nemaku isti izskaidrot ka...bet nav ta ka ir parasti, ikdiena. Ka ari ir liels drebulis, pilnigi sobu uz zoba nevaru uzlikt, loti liela aukstuma sajuta, kaut ari esmu silti sagerbusies. Vai tada reakcija ir normala, jeb labak tomer steidzami doties pie ginekologa?
Vai kads varetu ludzu ieteitk tiesam labu ginekologu, ginekologe pie kuras visulaik gaju isti neiet pie sirds(ne reizi nav parbaudijusi krutis,ka ari vienmer nozaude uztriepes) Tadi visadi nepatikami sikumini. gribets tiesam labu arstu.

Paldies.
pieredzejusi
Re: Par spermotozoidiem
29.01.2007 00:47
Iesaku apmeklçt ïoti zinoðu, patîkamu un sirsnîgu ginekoloìi MÂRU ZUMENTI klînikâ "Piramîda" Rîgâ, Pçrnavas ielâ. Klînikâ tiek veiktas arî daþâda veida analîzes, izmeklçjumi u.t.t., vienîgi - cena augstâka kâ parastajâ poliklînikâ. Manuprât, veselîba 1.vietâ. Lai veicas!
Re: Par spermotozoidiem
29.01.2007 01:29
''nu loceklis bez prezervativa bija ievadits bez manas zinas un atlaujas''.
''ginekologe pie kuras visulaik gaju isti neiet pie sirds''.
autorei zachots, odnoznachno :D cerams, ka forumaa esi uz palikshanu...
lauva
Re: Par spermotozoidiem
30.01.2007 22:09
Autorei -
ceru,juuties labaak.

gh - nebrauc virsuu autorei, tas virietis rikojaas bezatbildiigi un radiija risku abiem! Dazhi tipi taa rikojas, diemzheel, jo ,luuk, kundzinjiem gumija nepatiik. Un ginekologs/e var neiet pie sirds! Veseliiba ir intiima lieta un vislabaak, jka aarsts ir patiikams kaa cilveeks.
Re: Par spermotozoidiem
31.01.2007 10:47
''nu loceklis bez prezervativa bija ievadits bez manas zinas un atlaujas''-pēc šī teksta izskatās,ka tevi izvaroja.Vai arī vajag lietot mazāk zālītes vai alko...lai spētu sekot līdzi procesam.
Re: Par spermotozoidiem
31.01.2007 10:51
Manuprât, jûs visi dikti pârspîlçjt. Autore rakstija: "un loceklis bez prezervativa bija ieevadits bez manas zinas un atlaujas!". Domâju uzsvars tika likts, ka tieði bez tâ PREZERVATÎVA loceklis tika ievadîts bez viòas ziòas, bet citâdi, protams, ar viòas ziòu - kâ tad savâdâk!!!
Re: Par spermotozoidiem
31.01.2007 10:55
Nu bet kā var nepamanīt laicīgi,ko dara partneris?Un runāt arī šie nemāk?Vēl pirms likšanās garšļaukus?
Re: Par spermotozoidiem
31.01.2007 12:34
dzer avaarijas kontracepciju, tas buus droshaak shoreiz
pin
Re: Par spermotozoidiem
26.09.2016 07:13
Man jau arī patīk bez gumijas... Slīd iekšā tā tikai...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 13?
Ziņa: