PIEKAUJ ÂRSTUS

Aizsāka he 

Re: PIEKAUJ ÂRSTUS
21.02.2007 00:41
Ui es akal Zviedriju varçtu piesaukt - knapi knapi pierunâju savu labu paziòu jaunizceptu sveju ârstu man pie hroniska bronhîta diezgan pretîga paasinâjuma izraxtît man AB. Lûk iekð SWE pat tâdas lietas neârstç ar AB. Recepðu sistçma tomçr ir laba lieta.
valerija
Re: PIEKAUJ ÂRSTUS
21.02.2007 00:41
esmu atpalikusi, bet kas ir multibredija?:)
Re: PIEKAUJ ÂRSTUS
21.02.2007 00:44
"multi" = daudz, "brçdijas" no krievu valodas, atvasinâjums vârdam "murgs"
Re: PIEKAUJ ÂRSTUS
21.02.2007 00:47
jxbx4
Re: PIEKAUJ ÂRSTUS
21.02.2007 00:49
tiesam nebiju dzirdejusi, bet nu, man jau berniba teica, ka nezinat nav kauns:)
Re: PIEKAUJ ÂRSTUS
21.02.2007 00:50
a vçl jauka slimnieku kategorija - aiziet pie ârsta, kurð jamos izmeklç no A lîdz Þ, visu izstâsta, izskaidro, izraxta zâles. Tante aiziet mâjâs, kur viòai radi mediíi izskaidro visu to paðum ka zâles labu labâs, ka jâlieto, paliks labâk. Tante lieto zâles, viòai paliek labâk, a ðî netic un viss, ka tâs ir îstâs zâles. dr. noteikti nepareizâs izraxtîja. un iepût viòai. Ir man viena tâda radiniece.. straðòej atomnoj voini.
Re: PIEKAUJ ÂRSTUS
21.02.2007 00:54
vareetu vinjus klasificeet ;-)
Tie, kas Tevi pusstundu klausaas un teelo, ka pirmo reizi to visu dzird... Pirmo reizi noticu... Kad pati klaastu piekto reizi, saprotu, ka par nestaastoshajiem koleegjiem ar droshi ka melots...
Vai arii- izpeerk katru recepti un nelieto neko... maajaas lauku aptiekas cieniigi kraajumi... vismaz 10 gab no katra nosaukuma...
Re: PIEKAUJ ÂRSTUS
21.02.2007 00:54
...un lielâkai daïai beidzies termiòð.
Re: PIEKAUJ ÂRSTUS
21.02.2007 00:57
Nu ka...

Viii, cik tas viss bija sen ;-)

Taapat kaa uzbruukoshie kaushlji ar un bez nazhiem/pistoleem/vienkaarshi duureem...
Re: PIEKAUJ ÂRSTUS
21.02.2007 08:25
Nu es gan visâ ðjâ cçlâ lietâ ku! nemaz ar ne nepiekrîtu.Jo visbieþâk kïûdâs tieði paði mediíi attiecîbâ uz sevis ârstçðanu un diagnozes noteikðanu, jo pret sevi mçs visi izturamies tâ kâ drusku neadekvâti:) Un vislielâkos "sûdus"ar savu veselîbu sataisa tieði mediíi, jo - paði tak gudri. Un cik noprotu, tad ku! nav mediíis tikai medicînai "tuvu stâvoðs"vai kâdreiz mâcîjies, tas ir vçl bîstamâk attiecîbâ paðam pret sevi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 17?
Ziņa: