jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...

Aizsāka lielmaate 

jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 11:43
Viss sâkâs pirms 2 mçneðiem kâ urînceïu iekaisums - gimenes ârsts, pamatojoties uz to, ka lei un er ir paaugstinâti, izrakstîja Furamagu - nepalîdzçja, pçc tam izrakstîja Ciprinol, tas palîdzçja tikai ar to, ka vairs nav dedzinoðas sâpes un nav jâskrien visu laiku uz tualeti, bet tik un tâ palika tâ sajûta, ka kaut kas tajâ urînpûslî paliek un tâ kâ kairina visu laiku, pat nemâku aprakstît... Ginekologe atklâja ureoplazmas, domâ, ka no tâ man tâs nepatîkamâs sajûtas - tagad dzeru Doksiciklînu jau septîto dienu, bet nekas nav mainîjies! Es vairs nezinu, kas tur ir un arî daktere jau vairs nezin... Varbût kâds var ieteikt kur griezties un ko darît? citâdi es jau te mçnesi dzeru a/b, bet nekâda labuma...
Man rodas jautaajums - vai tu dzer/lieto arii kaut ko pret piena seeni, dzerot visas taas ab?
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 12:07
nu es dzeru Linex - nav vçl parâdîjusies...
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 12:28
nekâda labuma = objektîvi râdîtâji (leu, er, ureaplazmas), vai vnk slikta sajûta?
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 14:52
atkârtotas urînanalîzes neuztaisîju, jo a/b dzerot tâpat nebûs liela jçga. bet ureaplazmas esot tâdâ daudzumâ, ka vajag dzert a/b, bet kâdçï tad man vçl ir saglabâjusies tâ sajûta, ka vajag uz tualeti un parasti jau arî tur ir kaut kas iekðâ:), tâds kairinâjums visu laiku... kad gâju uz USG, tad to urînpûsli neredzçja, jo aizmirsu kârtîgi sadzerties ûdeni - varbût vçlreiz iet?
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 15:19
es drîzâk dadzertu to AB kursu (cik nu ârsts nozîmçja, mçnesi diezvai) un tad ietu pie ârsta atkal - sâkot ar analîzçm, beidzot ar USG un tml.
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 15:51
nu jâ, man jau ginekologe teica, ja tâs zâles nepalîdz, tad jâmeklç vaina citur... ir jau noriebies, nu cik var jauns cilvçks plçsties ar èurâðanas problçmu!
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 16:08
nu a ko darît. urînpûslis ir tâda jûtîga lieta - citiem pietiek aiziet jûrâ nopelst karstâ vasaras dienâ, kad cistîts vai uretrîts jau klât.
Bet nu likties mierâ varçtu tikai tad, kad izmklçts ir viss no A lîdz Þ.
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 16:14
biðíi jau nolaiduðâs rokas, bet bûs vien jârok, varbût ko uzraks...
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 16:30
lielmaate

Vai Tu nebiji taa, kurai bija arii kautkaadas lociitavu/reimatologjiskas probleemas?
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 17:11
aha tâ pati - izrâdâs es ne tikai esmu jau pazîstama pie ârstiem, bet arî forumâ! :D bçdîgi...
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 17:29
es taas shtelles maz zinu, bet ir tie sindromi, kur tiek skartas gan lociitavas, gan uriincelji. Ko Tavs reimatologs par to saka?
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 18:19
man tâs ureaplazmas tikai pirms nedçïas atklâja, bet locîtavu problçmas man ir jau no kâdiem 12, 13 gadiem. Pie reimatologa neesmu bijusi jau > kâ gadu...
man arii intereetu kas tad var skart gan lociitavas gan uriinceljus
jo man saak celji un reizeem arii citas lociitavas - un ir uriincelju infekscijas kas tiek pamatotas ar ureaplazmu (tiek aarsteeta)
vai ir iepeeja ka tas ir kas cits (es ginekologjei par saviem celjiem kas nav uriincelji nestaastiju jo nedomaaju ka ir kaads sakars...)
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
26.02.2007 21:33
Es ieteiktu apmeklçt urologu ( un neiedomâjieties, ka tas ir tas pats ,kas "vîrieðu ginekologs"), jo par urînceïiem , urînpûsli atbild urologs un tas attiecas uz abiem dzimumiem, varbût ir jâveic cistoskopija, varbût jâlieto pavisam citi medikamenti.Aizej gan pie urologa!
Re: jau vairs nezinu ko darît un kur iet, ðíiet arî ârsti ne...
27.02.2007 15:20
nu jâ, ja pçc 10 a/b dienâm nekas neuzlabosies, tad bûs jâiet ar!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 16?
Ziņa: