Naba

Aizsāka Pikoka 

Pikoka
Naba
28.02.2007 14:54
par ko varetu liecinat, ja naba izdala nepatiikamu aromatu?! pabraucot ar pirkstu pa nabu un pec tam to pasmarshojot... veee... cik nepatiikams aromaats un tada sjuta ka itkaa viegli mitrs tur buutu, kad ar pirkstu brauc, bet taa mitrumu nejuut...?!
Re: Naba
28.02.2007 15:11
Sliktaas bakteerijas ir iemaajojushas tavaa nabaa... Nav slikti ar dakteri pakonsulteeties jo citaadi sliktaakajaa gadijumaa var palikt bez nabas...
eve
Re: Naba
28.02.2007 15:14
ko tu tur muldi ku!

tadas lietas ik pa laikam notiekaas un ne jau retajam.. Sakaist, pasmird nedeelju, pasulojas, un paariet... es iztiiru, nodezinficeeju kaut ar shnabi un viss peec nedeeljas kaartiibaa uz kaadiem 5 meeneshiem vismaz.tad proces medz atkartoties
Re: Naba
28.02.2007 15:19
eve

Visiem jau tik labi nesanaak kaa tev. Nabas jau dazhaadas meedz buut un veseliiba un imunitaate arii dazhaada. Man redz ir pazinja kas shaadaa procesaa no nabas tomeer atvadijaas un tagad staigaa ar gludu veederinju. Es jau nesaku ka biezhi tas gadaas bet uzskatu par vajadziigu par to tomeer briidinaat...
eve
Re: Naba
28.02.2007 15:20
A kâ tas ir - nav naba, es tomçr gribçtu sîkâku aprakstu par to,. kas tad tur notika? Un kas slikts, ja no tâs jâatvadâs? Gluds vçders bûs pat smukâks :P
Re: Naba
28.02.2007 15:27
Sastrutoja taa naba, paarsteeja. Tad noleema ka vajag opereet. Tad veelreiz aarsteeja. Izraadijaas ka ar to nepietika. Opereeja veelreiz un izgrieza to visu vietu ar gabalu laukaa...
Re: Naba
28.02.2007 15:28
Vispaar tas viss nebija visai forshi jo taa infekcija saaka izplatiities uz veedera dobumu...
krizantçma
Re: Naba
28.02.2007 16:29
Nu nezinu,man jau ðî problçma,ta vçl zin kâ viòu sauksim man ðíiet,ka man pastâv jau kâdus gadus 10.Citu sûdzîbu nav,ne nu kas sâp,ne kas cits,tikai tie izdalijumi ar to slikto smaku.Jak!!!Ku!Vai es pûstu jau 10 gadus?
eve
Re: Naba
28.02.2007 16:45
jâ - atnâk un pati pâriet periodiski, es to paðu saku
Re: Naba
28.02.2007 16:58
Man ar jau gadiem tâ ir. Bet pati naba neizskatâs nevesela, tik tâs paðas sûdzîbas kâ te pârçjiem. Pietam, naba man dikti dziïa - nevar pat saskatît aiz âdas krociòâm - citiem neesmu redzçjusi tâdu. Man jau likâs, ka tieði tâ iemesla dçï, bet es jau nez...
vv
Re: Naba
28.02.2007 17:04
man tas pats...nezinaju, ka vajag satraukties...
kaut kaa neerti iet pie gimenes arsta del shiis lietas... tad jau man kopaa kadi 100 jautajumi salasisies, ja visam japievershs taada nozime!!
Re: Naba
28.02.2007 22:42
Vai man dieniò!!!! Tas tak viss ir pavisam vienkârði. Raugiet, uz âdas dzîvo baktçrijas un sçnîtes, un tas ir pavisam normâli, tâ tam jâbût. Daþreiz gadâs tâ, ka pçc vannas vai duðas to nabiòu kârtîgi neizsusina, un ja vçl pçc tam ir kâdas 12 stundas darbs siltumâ, tad tâs paðas normâlajâ mikroflorâ ietilpstoðâs sçnîtes tur òem un savairojas , veidojas tâds kâ izsutums, ko visi vair;ak vai mazâk ir novçrojuði maziem bçrniem un arî ïoti dûðîgiem cilvçkiem âdas kroku vietâs. Jâdara tâ - kârtîgi pçc vannas vai duðas nabu nosusinât, izslaucît un tad var tur ieziest piem. Klotrimazola krçmu - apm. nedçïas laikâ i smaka i suloðanâs bûs pazudusi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 1?
Ziņa: