Vairogdziedzeris aktîvs, kâds doks?

Aizsāka keiko 

Pçc jûsu atsauksmçm vçlçjos tikt pie Dr. Demidovas ARSâ, bet tur var tikt tikai uz 13.aprîli :(
Man vajadzçtu âtrâk, nevçlos gaidît vçl veselu mçnesi jau tâ ar visâm analizçm un USG laiks ir novilcinâts un bez zâlçm :(
Vai varat ieteikt kâdu lîdzigi domâjoðu doku kâ Demidova?
Netieku uz pieòemðanu 9.martâ.Ja vçlies, vari òemt!
Ok, uzraksti man uz meilu, kurâ vietâ, cikos utt.
Re: Vairogdziedzeris aktîvs, kâds doks?
06.03.2007 21:34
Ja ir tireotoksikoze ( pârâk aktîvs vairogdziedzeris ) tad diemþçl ar homeopâtskiem lîdzekïiem to izârstçt nevar( man tieðâm þçl, bet tas ir fakts) un nav arî laika gaidît kamçr gadiem ilgi lietotas zâles sâks iedarboties, manai paziòai tas beidzâs bçdîgi - ârstçjoties tikai ar homeopâtiskiem prep. un pilnîgi noliedzot tradicionâlo medikamentu lietoðanu viòa nokïuva reanimâcijâ ar vairogdziedzera pârliecîgi èaklas darbîbas dçï zraisîtu plauðu nekrozi( audu sabrukumu). Tâ,ka lûdzu - saprâtîgu attieksmi arî pret homeopâtiju!
trr
Re: haizivs
07.03.2007 08:14
cik labi, ka man tâda doma pat prâtâ neienâca - par savas hipertireotoksikozes ârstçðanu ar homeopâtijas lîdzekïiem - un es to trako VDZ daivu ïâvu vnk izgriezt!

pagâjis 1/2 gads pçc operâcijas un sâk visi sliktumi aizmirsties :)
Man 2 neatkarîgi doki to paðu teica, ka ar homeopâtiju diemþçl nekas nebûs lîdzçts :(
keiko

Uzrakstîju uz meilu.
Re: haizivs
09.03.2007 12:55
keiko, bet Demidova diemþçl ir homeopâts un tradicionâlâs ârstçðanas metodes neatzîst, varbût tad labâk ej pie endokrinologa, kurð nodarbojas ar tradicionâlo medicînu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 1?
Ziņa: