Nododot asinis...

Aizsāka J.J.C. 

Nododot asinis...
09.03.2007 00:18
Sveiki!

Pirms operâcijas, nododot asinis, vai tiek pârbaudîts arî uz hepatîtu?

P.S. Man domât, ka nç - ja jau pirms opreâcijas vçl pârjautâ ðâdus jautâjumus...

Vai tomçr medicînâ, ka visi ârsti sûdzas, cik daudz ielaists utt., nebûtu prâtîgi pârbaudît - jau cilvçks nodod asinis, tad visu uzreiz apskatît.

Pieïauju, ka tas notiek biznesa interesçs.
Re: Nododot asinis...
09.03.2007 00:28
man domaat nepaarbauda viss...

nepaarbauda aiz ekonomijas...
Re: Nododot asinis...
09.03.2007 00:42
bij tak tiesa tam puisim, neatceros gan uzvaardu..ar c hepatiitu slimoja. donors, lai, bijis, bet, redz nezinaaja, ko taadu..
Re: Nododot asinis...
09.03.2007 00:51
donorus gan uz hepatiishiem paarbauda...
gfrt
Re: Nododot asinis...
09.03.2007 00:52
???????????????????????????? Nododot vienk asinis Asins Donoru Centraa vinji vispar neko nepaarbauda??????????????????????? Eu ko juus te lejat??????? man likaas paarbauda tur uz visaam svarigakajaam lietaam!!!!!
Re: Nododot asinis...
09.03.2007 00:52
paarbauda. tik par rezultaatiem peecaak pasham jaapaintereseejas. varbuut peec taas tiesas ko mainiija sisteemaa, nezinu...
Re: Nododot asinis...
09.03.2007 09:07
Fi - tas puisis nebija donors - vinð nodeva asinis 1 reizi un nepainteresçjâs par rezultâtiem.
gfrt - pareizi Tev likâs.
Re: Nododot asinis...
09.03.2007 12:59
Ja cilvçks dodas uz kâdu nebût íirurìisku manipulâciju, tad asinis tiek pârbaudîtas gan uz hepatîtiem gan uz sifilisu, gan uz HIV, gan pilna asins analîze, gan cukurs , gan aknu un nieru funkciomnâlie râdîtâji, gan asins grupa un Rh faktors, gan asinsreces râdîtâji
Re: Nododot asinis...
09.03.2007 13:05
nezi... atsaucu atminjaa peedeejaa laikaa redzeetaas pacientu kartes no dazhaadaam kliinikaam un jaasaka, ka nemaniiju viss tur hepatiishu analiizhu rezultaatus.
Un HIV arii ne.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 20?
Ziņa: