Kâ palielinât enerìiju?

Aizsāka eve 

eve
Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 14:16
Sveiki

Kas var padalîties, kadus vitamînus vislabâk izvçlçties, lai uzòemtu/palielinâtu enerìiju, tonusu. Baigais pavasara nogurums, vitamîni izsîkuði, rezerves izteretas, miegs tik nak, neko negribas darit, darba knapi saòemos, lai pakustçtos. Vajag enerìiju!!! Ir vairaki vitamîni – Gerimax utml, vnk es gribu, lai kads padalas, ko ir meginajis, un kas ir palidzejis, jo teret naudu tapat vien, negribas.

Paldies
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 14:17
Savaadi, bet man liidzeeja Vitamax
eve
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 14:20
Ja? Es dzirdçju ðos vitamînus pieminam kâ enerìijas uzlabotâju citâ tçmâ....Tad jau bûs jâpamçìina. Un kâdas tad ir sajutas? Ir spars un moþums?

Aptiekâ jâpameklç? Vai tie skaitâs tieði enerìijai, vai vnk kompleksie?
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 14:24
multivitamiini ar zhenjshenju un ko tur veel. pazuda miegainiiba no riita.
bet padaargi bija. preciizi cenu neatceros.
eve
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 14:26
nu tas nekas, es jau te pirku arii pa 18 latiem to suuda BIO-CLA ar zaljo teeju, ceriibaa, ka buus kaads labums svara zinjaa - nekaa
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 15:04
Par ljoti labu vitamiinu uzskataams Vitiron bet jaasaprot ka tas nav taa kaa vienreizeejs pasaakums bet aizraushanaas ar vitamiiniem un UB jaabuut kaa dziivesveidam jo kaa ieveeroji tas energiskums zuud pamazaam, ar gadiem un atjaunot vinju aatri un uz ilgu laiku nav iespeejams.
eve
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 15:20
Visadus esmu meginajusi, Vitiron vel ne. Tad nu dilemma - Vitiron vai Vitamax.

Un kam domati B grupas viatmiini, vai tos varu taa sadomaat-palietot bez aarsta noraadiijumiem?
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 15:22
B grupas vitamîni gadîjumâ nebija baigi labi sirdij? Îpaði B6...
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 15:25
Es tikko atcerçjos tâdu lietu, kâ eleoterakoks. Man tak slimnîcâ spçkam deva ðito dzert katru rît, tad vçl teica, lai tik lietojot arî mâjâs, kad nav enerìijas. Man tieðâm, tieðâm viòð deva daudz labuma. Doks teica, ka varot dzert þeòðeòu, bet eleoterakoks esot jaudîgâks.
eve
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 15:25
nu tas man dereetu, ar sirdi mazi "atklaòeòiji" bijushi kopsh beerniibas
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 15:26
Man sirdij visu laiku ârsts izraksta Magne B6, ja runa te par sirdi :).
eve
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 15:28
nu a tas eleoterakoks dabujams aptieka bez receptes? Tabetees? Kas tas ir vispaar taads?
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 15:30
Es arî gribu zinât, kas tas vispâr ir :)). Tas bija sen, kad dzçru. Aptiekâ. Bez receptes (laikam). Ðíidrums pudelîtç. Negarðîgs. Îsti nezinu, vai tas vairâk kâ zâles, vai priekð visiem gribçtâjiem domâts. Tieðâm nezinu, jo pati dzçru pçc ârsta ieteikuma.
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 16:54
esmu sen, sen dzeerusi eleuterokoku. atskjiriibaa no Vitamax zero efekts
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 18:52
...johaidî, ripiòu pielûdzeji!!!...da aizej uz normalu medus veikalu, ir biðu mâsu pieniòð...labâkais ir kapsulâs - vismaz kafija no rita nav vajadzîga...pa dienu arî...:)...ziedputekðòiar medu...
...vismaz garðîgi...)
eve
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 18:59
Biðu mâðu pieniòu esmu dzçrusi tabletîtçs, Popilak vai kâ viòu tur... as tur labs?
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 21:35
...apilaku vari uzlikt uz nabas...
Vajag vairaak nodarboties ar sexu(kvalitatiivu) - tie ir labaakie vitamiini speeka izsiikumam.veel loti labi energiju atjauno Noni sula.
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 21:44
Es gan neieteiktu visu tik vieglprâtîgi norakstît uz pavasara noguruma rçíina... jo eves minçtie simptomi var bût slimîbas pazîme - piem. ançmijai(mazasinîbai) arî raksturîgi tieði tâdi paði simptomi, tâpat arî hipotireozei ( palçninâtai ,gausai vairogdziedzera darbîbai), arî C - hepatîtam un cukura diabçtam. Var tak aiziet pie doka un uztaisît pilnu asins ainu un vairogdziedzera hormonu analîzi, cukuru un aknu proves. Ja viss ir normâli - tad - uz priekðu ar vitamîniem , medu ,ziedputekðòiem , seleriju sulu ar medu utt.
Re: Kâ palielinât enerìiju?
09.03.2007 23:09
meditâcija palîdz palielinât enerìiju...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 16?
Ziņa: