Sports un veselîba!

Aizsāka snukers 

Sports un veselîba!
10.03.2007 18:22
Es uzturâ lietoju diezgan padaudz olbaltumvielas un oglhidratus. Eju uz trenazieru zali, lai mazliet uzaudzetu muskuïus.Man gribçtos zinât vai kaut kâ iespçjams normâlâ daudzumâ çst olb. un ogl, lai nerastos aizcietejumi un citas lietas. Gribas gan skaisti izskatiities, gan buut veseliigam.
Re: Sports un veselîba!
10.03.2007 18:44
Lai nerastos aizcietçjumi vari çst daudz "zaïbarîbas" - svaigus salâtus, guríus, tomâtus, kâpostus, papriku, mazâk burkânus un bietes, jo tiem ir augsts glikçmiskais indekss. Ja augðminçtâ "zaïbarîba"neiet pie dûðas, var òemt talkâ cita veida ðíiedrvielas - kaut vai klijas, ko iemaisa kefîrâ, jogurtâ vai putrâ, ja arî tas nepatîk - tad ðíiedrvielas var nopirkt aptiekâ pulveros, tabletçs , kapsulâs( daþâda veida un daþâdu firmu raþojumus).Tikai jâatceras, ka jâdzer arî daudz ðíidruma, tad aizcietçjumu nebûs! Veiksmi!
Re: Sports un veselîba!
10.03.2007 18:59
Paldies! Rît aizieðu nopirkðu pâris paciòas klijas! :D

Lieta vçl tâda , ka mans uzturs ir ïoti vienveidîgs.
No rîta putra ar paniòâm.
Tad skolâ rîsi vai griíi ar gaïu un paniòâm.
Vçlâk biezpiens.
Tad mazliet vçlâk daþi augïi.
Mâjâs kâda zupa.
Vakarâ 2olas ar paniòâm.
Un tâ visu laiku, vienîgi 6dien un 7dien kaut ko pamainu.
Es jau visai ìimenei krîtu uz nerviem tâ uztura dç, tâpçc padomus prasu Jums! :D
valerija
Re: Sports un veselîba!
11.03.2007 00:13
haizivs,
kas ir glikemiskais indekss?
man garso bietes, biesu sula. esmu noverojusi, ka pec tam vedera izeja ir vel labaka. man gan nekadas problemas ar aizcietejumiem nav.

snukers,
vel loti laba lieta ir auzu parslas (putra, tume). ari kungim loti patik.
Re: Sports un veselîba!
11.03.2007 09:16
Es jau minçju , ka brokastîs çdu auzu pârslas, un dzeru arî daudz paniòas!
Re: Sports un veselîba!
11.03.2007 09:31
Glikçmiskais indekss – ogïhidrâti, kas uzsûcas âtri un lçni
Ogïhidrâtus pârsvarâ iedala pçc to uzbûves – tâtad, tajos uzturproduktos, kas satur cukurus, ir atðíirîgi ogïhidrâti nekâ tajos uzturproduktos, kas satur cieti (mono- un polisaharîdi). Ogïhidrâtus var iedalît arî pçc tâ, cik âtri tie liek paaugstinâties cukura lîmenim asinîs. Ðo iedalîjumu izmanto, runâjot par çdienu un kustîbâm. Tad mûs interesç tas, cik âtri ogïhidrâti uzsûcas asinsritç, jo tas râda, cik âtri un cik ilgi muskuïi, aknas un smadzenes var tos izmantot.
valerija
Re: Sports un veselîba!
11.03.2007 22:11
tas loti labi, ka ed auzu parslas:)
bet es ta ari nesapratu, kas tur ir ar tam bietem?:)
Re: Sports un veselîba!
12.03.2007 16:01
Bietçm ir liels glikçmiskais indekss, tad jau vinjas âtri pârstrâdâjas.
Vai tad tas labi haizivs?
eve
Re: Sports un veselîba!
12.03.2007 16:19
Kas slikts tajâ, ka produkts âtri pârstrâdâjas? ka atkal gribas çst? Piemçram gaïa pârstrâdâjas 24 stundas, domâju, ka tas organismam ir liels slogs. Labâk tos produktus, kas tik ilgi gremojas çst retâk. Tâdâ ziòâ visi dârzeòi ir labâki. Vai tad ne tâ?
Re: Sports un veselîba!
21.03.2007 23:07
AIZCIETEEJUMI??? :D
bljin... ko Tu tur eed?
Es eedu dienaa 3 pac riisus, 1.25kg biezpienu, ~600g auzu paarslas, 500-1000g vistas fileju un vel visaadas uzkodas, 4-6x dienaa suukalu proteiinu un 1x dienaa noteikti gaineri... nav man nekad bijushi aizcieteejumi... nesaprotu kaa tos var dabuut :)
Re: Sports un veselîba!
21.03.2007 23:23
Mateus

Ha, nu es teikshu taa, ja es eestu taa kaa tu tad es taisiitu taadas chupas kaa zirgs. Vieniigi pie mana dziivesveida man sen jau nedereetu neviens veikalaa noperkams apgheerba gabals... :)
Re: Sports un veselîba!
21.03.2007 23:24
ja es taa eestu, es paarspraagtu... nez vai 2. vai 3. dienaa?
Re: Sports un veselîba!
21.03.2007 23:27
,,,

Paarspraagshana draud ja maltiite nepaspeej izspest laukaa to aizcieteejuma korkji...
Re: Sports un veselîba!
21.03.2007 23:48
...vai arii aizliptu no tiem riisiem un vistas filejas...
Re: Sports un veselîba!
21.03.2007 23:54
Man noteikti bûtu garlaicîgi tik ilgi gremot. man tas nosauktais nedçïai pietiktu
Re: Sports un veselîba!
22.03.2007 18:33
Da nu Jums... nedeeljai... tur salasaas tikai 4000-5000kcal dienaa, kaa kuru dienu... neticu ka kaads eed 5000kcal nedeeljaa :D NU varbuut tikai tie kas badojas :)
valerija
Re: Sports un veselîba!
23.03.2007 00:55
es edu vel vairak:) tikai neviens netic, tikai mani tuvakie cilveki:)
Re: Sports un veselîba!
26.03.2007 21:38
Nu labi aizcietejumi man nav tik izteikti, kâ gâzes.Man jau sâk paðam apnikt.
No piena produktiem diezvai tas ir,kaut gan dienâ apçdu 2kg piena produktu.
Ðo 5dien ieðu pârbaudît aknas,bet nu man neliekas ka tur bûs vaina.
Tâ taèu nevar bût , ka visi ,kas audzç muskuïus bezd!!
kaza
Re: Sports un veselîba!
27.03.2007 10:23
Snuker, varbût tu vienkârði piederi tiem nabagiem, kam piena nepanesamîba. Drîzâk gan centies samazinât ogïhidrâtus - tie "raudzç", bet muskuïus neaudzç -;)
Mateus, aizcietçjumu esamîba nav apgriezti proporcionâla apçstajam kvantumam. Man, piemçram, tie parâdâs tieði tad, kad çdu daudz un nekontrolçti.
Re: Sports un veselîba!
27.03.2007 12:30
Nepiekrtiiti par ogljhidraatu nogrieshanu!!! Tie ir tik pat nepiecieshami kaa olbaltumvielas. Vieniigi zhaaveeshanaas periodaa, tad gan oglhidraati jaanogriezh! Un ja olbaltumvielu var nosaciiti nosaukt par kjiegjeli muskulim, tad ogljhidraati = speeks, lai sho kjiegjeli uzkraameetu. Taa ir energjija, bez kuras nekas neaugs.

Pareizaa proporcija ir tauki cik vien reaali maz, olbaltumvielas 2-4g uz katru kjermenja kilogramu (kaa nu kuram un kaa nu kuraa gadijumaa), bet ogljhidraati mazaak par olbaltumvielaam.
Re: Sports un veselîba!
27.03.2007 16:16
bet ogljhidraati mazaak par olbaltumvielaam.

kapeec ta? Man ir apmeram 2,5g olbaltumvielas un 4-4,5g oglhidrâti uz masas kg.
Re: Sports un veselîba!
27.03.2007 17:29
nu i aizaugsi ar taukiem laika gaitaa. Taa turpini!
Kursh gudriits Tev dieetu sastaadiija... muskulju audzeetaajs :D
Sorry, bet vai pasham nav bijusi iespeeja primitiivi palasiit info netaa? pagoogleet?

2.5g olbaltumvielas vel ir ok, lai gan tas jau ir daudz. Ja nelieto kjiimiju, vareetu buut pat bik paliela slodze niereem. Un ja vel visam klaat lieto kreatiinu, tad veel papildus slodze niereem. Bet ogljhidraati... nu hvz vai ir Tev vinji tik daudz vajadziigi :)

Es daru vienkaarshaak... apeedu dienaa 3 pacinjas riisu un ar to zinu ka ir ogljhidraati pietiekami un paareejo mochiju ar biezpienu olaam vistas fileju un protjiku.
Re: Sports un veselîba!
27.03.2007 20:37
bet , tur jau tev tas pats vien sanaak, vismaz kadi 400g oglhidrati.
Man sanaak pie 350g, ta kaa esmu augoshs tas ir normals daudzums.
Es apçdu vienu paciòu risus , tad auzu parslas, rupjmaize, un parejo to pashu edu.(olas, fileju, biezienu, u.t.t.)

Paris dienas atpakaï nopirku kreatinu! Uz toleti jaiet diezgan biezhi. Cik skatos , tu baigi slikti izsakies par vinju. Es laikam vinju vairs nepirksu jeeega nekada.
valerija
Re: Sports un veselîba!
27.03.2007 23:50
varbut nevajag tik daudz par to domat...
ðòimiak
Re: Sports un veselîba!
28.03.2007 05:10
Man ðajâ sakarâ jautâjums Mateus vai citiem pieredzçjuðiem dþekiem. Vai pasterizçts piens vispâr tiek organismâ izmantots kâ proteîna avots muskuïiem? Par paniòâm arî to paðu vçlçtos zinât :)
Re: Sports un veselîba!
28.03.2007 18:01
piens... proteiina avots? :)
1l piena = 28g proteiina ( 2% RASA piens )
Vienaa reizee organisms speej uzsuukt no 30-50g olbaltumvielu.... kaada velna peec pienu dzert kaa proteiina avotu? :) Eed valmieras jaunais vaajpiena biezpiens. Tur vienaa 250g bundzhinjaa ir 47g proteiina.

Bet preciizi atbildot - jaa tiek izmantots, bet vispaar piens = uudens/tauku emulsija. Dzeru 2% pienu 1 pret 4 jaucot ar uudeni. Tikai lai uzlabotu suukalu proteiina garshas iipashiibas.
Re: Sports un veselîba!
28.03.2007 19:56
es paniòas izdzeru apmçram kadi 1,5l :D Man viòas baigi garðo!
Vieniigais kas man ljoti nepatik, ka visa mana skolnieka alga tiek noesta! :D
Re: Sports un veselîba!
29.03.2007 12:17
Laba alga skolniekam... ja vien Tu tieshaam eed tik cik staasti tur uz 3sotakiem meenesii aiziet. Bet nu taa nav mana dariishana :)
kaza
Re: Sports un veselîba!
29.03.2007 15:27
Tad, ko vajag, bûdu auzdçt vai gâzes ierobeþot ??? tad arî sarçíinâsim o-hidrâtus.
Re: Sports un veselîba!
29.03.2007 17:25
es tacu needu tik daudz.
iztereju kadus 60ls.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 8?
Ziņa: