Sports un veselîba!

Aizsāka snukers 

Re: Sports un veselîba!
29.03.2007 17:37
es eedu uz pusi mazaak nekaa tu mateus!
Re: Sports un veselîba!
29.03.2007 19:48
Nu Tev droshi vien tad arii svars ir ap 43kg? :)
Reaali jau es tagad censhos eest peec metodes, ka piem ja gribu buut shajaa piegaajienaa 95kg, tad arii eedu kaa 95kilogramiigs sportists! Man izskataas, ka tas straadaa!

Starp citu... vel arii nesen pameegjinaaju jaunu treninju metodiku. Kaa treneejas dazhi triisciinjnieki... bljin... es jau peec pirmaa treninja saaku pampt kaa puupeedis!!! Vieniigi psihologjiski jaatiek paari tam, ka treninjsh ir 40-50min tikai 4x nedeeljaa. :D



Edited 1 time(s). Last edit at 29.03.2007 19:52 by Mateus.
Re: Sports un veselîba!
29.03.2007 20:17
sveru es 74 kg!
Man jau ir skola, un baigi gruti sanaak ar to eshanu, tapec janjem paika uz skolu lidzi.
Tagad parstaju protjiku dzert, vairs nevaru izdomat, ko taa vieta likt , tapec laikam bus japerk atkal.
Es biju domajis panjemt glutaminu. Ir jeega vinju pirkt, skatos vins dargi maksaa!



Edited 1 time(s). Last edit at 30.03.2007 09:30 by snukers.
Re: Sports un veselîba!
30.03.2007 13:59
Netiikas velti naudu izteereet!
Re: Sports un veselîba!
30.03.2007 14:29
Nu Tu gan kruta saliidzinaaji... proteiinu ar glutamiinu :D
Proteiinu jaadzer tad, ja ar paiku nesavaac pietiekamu daudzumu olbaltumvielas. Glutamiins ir aminoskaabe, kura ir laba degviela imuunsisteemai, kura tiek chakareeta uz nebedu pie lielaam slodzeem. Nu tas ka paika liidzi jaastaipa Tev ir kaut kaads jaunums? :) Es paðlaik cik vien iespçjams staipu lîdzi biezpienu un banânus kâ arî gaineri vienam kokèam un arii suukalu proteiinu, kaa arii uudeni, uudeni un veelreiz uudeni.

Reaali jau ir taa, ka galvenais ir PAIKA!!! Tai ir jaabuud tik daudz, lai Tu apdirstos jau no domas vien cik Tev jaapeed. Naakamais solis ir gainers peec treninja noteikti (vai arii pacinja riisu uzreiz peec treninja). Tad ir vitamiini un tikai peec tam ir aminoskaabes (nu kaut tas pats glutamiins). Ir labs jauktenis no Optimum nutrition ja nemaldos: kreatiins+glutamiins+tauriins. Es pats gan kreatiinu nelietoju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 10?
Ziņa: