izspuurushi mati

Aizsāka jeena 

izspuurushi mati
11.03.2007 21:58
Man peec mazgaashanas ir ljoti sausi un izspuurushi mati!! Parasti tos iztaisnoju un tad tikai ir normaals skats,bet taa taisnoshana ljoti bojaa un veel vairaak sausina matus!! Vispaar jau man nav perfekti taisni mati,bet buutu normaali arii netaisnoti,ja vien nebuutu tik ljoti saspuurushi!! Lietoju labu shampuunu un balzamu,bet mati tik un taa taadi!!Varbuut kaads vareetu ko ieteikt,jo negribas vairs bojaat matus ar pannu,bet tik izspuurushiem matiem arii negribas staigaat!!
bandole
Re: izspuurushi mati
11.03.2007 22:09
Ir speciâli lîzdekïi matu taisnoðanai,kuri iztur pat 100 grâdu lielu temperatûru.Arî man ,ja tie mati netiek ar kautkâdiem lîdzekïiem taisnoti,tad riebjas pat skatîties uz tâm pûkâm.Tur laikam nelîdz ne ðampûni,ne maskas,tâda tâ matu struktûra ir un jâmçìina ar tâdu sadzîvot òemot talkâ palîglîdzekïus.Laimîgâs taisno un gludo matu îpaðnieces!
Re: izspuurushi mati
11.03.2007 22:22
Nu jaa,bet man no taisnoshanas vairs taa iisti tie mati netaisnojas-vienkaarshi vietaam tie ir tik sausi,ka peec taisnoshanas nabadzinji saskrulljojas!!
Varbuut,ka vari ieteikt kaadu konkreetu liidzekliiti tiem matiem,kas iztur sho te taisnoshanu!
Nu man jau shkiet,ka arii taas taisno un gludo matu iipashnieces lielaakaa dalja ir tikpat nelaimiigas kaa mees-ne taisno,jo lielaakajai daljai gribas skruljainus utt. Katram savas probleemas!
Re: izspuurushi mati
11.03.2007 22:23
Un varbuut kaads var ieteikt kaadu metodi,kaa lai saglabaa matus taisnus,kad iet aaraa.Tagad it iipashi,jo ir pavasaris,ar cepuri vairs nestaigaasi,bet kaut kaa tiem maniem matiem nepatiik tas aara gaiss!!
bandole
Re: izspuurushi mati
11.03.2007 22:26
Man ir OSIS+ no Schwarzkopf izsmidzinâms lîdzeklis un no tâs paðas sçrijas arî anti-frizz serums spurainiem matiem.Tos lîdzekïus gan es pirku salonfrizçtavâ.
Re: izspuurushi mati
11.03.2007 22:28
Un tieshaam efektiivi paliidz shie liidzeklji??
bandole
Re: izspuurushi mati
11.03.2007 22:29
Ir jau arî tâdi fanâti,kas matus mazgâ katru dienu,tad var atïauties savos matos sagâzt kâdu tonnu matu lakas:)
bandole
Re: izspuurushi mati
11.03.2007 22:32
Jap,taisnâki ðie gan ir un nav tik spuraini,bet nu tâdi kâ pantene reklâmâ nav vis:(
Re: izspuurushi mati
11.03.2007 22:32
Nju es mazgaaju katru otro dienu,jo Riigaa ilgaak vienkaarshi nevar iztureet!!! Jaaaizmirst tie saulaini laiki,kad dziivoju laukos un matus vareeja mazgaat ik peec 4-5 dienaam!
Re: izspuurushi mati
11.03.2007 22:33
Es salonfrizeetavaa arii iepirku speciaalus shampuuninjus un seruminjus,bet iisteniibaa paarmainjas nejuutu(lietoju jau ilgu laiku)!
bandole
Re: izspuurushi mati
11.03.2007 22:42
Es gan nezinu,bet ir cilvçki,kas slavç matu eïïas,kuras jâpatur diezgan liels laiks,toties novçrð matu bojâðanos,baro u.t.t.varbût pçc regulâras lietoðanas mati vairs nespurosies.Man gan kâ slinkuma iemiesojumam,diezgan grûti izturçt to laiku(ap 15,20 min),tapçc ar nçesmu mçìinâjusi.
112
Re: izspuurushi mati
12.03.2007 10:28
noperc zero frizz sampuunu, balzamu un masku tad tev mitraa laikaa nespurosies un man vismaz peec maskas lietosanas mati taa teikt atdziivojaas...ja taisnot tad es arii leitoju osis+ no Schwarzkopf
eve
Re: izspuurushi mati
12.03.2007 10:40
nu manuprât - pirms turpinât beigt matus ar taisnotâjiem - tos vajag pabarot un atgût vinju dzîvîgumu. ja tagad tie tev jau ir pagalam sausi, tad paliks arvien sliktâk, lîdz sâks lûzt un ðíelties. Mati íîmisko iedarbîbu iztur lîdz brîdim, tomçr ar laiku tas viss sâk palikt redzams. Man piemçram arî mati ir gana sausi un tâdi "saraini"palikuði, jo ir regulâra iedarbîba - mazgâju katru dienu, turklât, lietoju matu laku, loku ðíçres, lai tos ieveidotu (mati piedevâm ir balinâti). Fçnu gan neizmantoju vispâr. Ïauju matiem izþût dabiskâ ceïâ.
Bet - mati ir ik pa laikam jâatdzîvina, jo tie nevar izturçt ilgstoðu bojâðanu. Es pçc ieteikuma vienu laiku lietoju no TIGI matu kopðanas lînijas tâdu speciâlu eïïu matu galiem. Maza pudelîte, maksâja ap 15 latiem, toties pietika ïoti ilgam laikam - vismaz 7 mçmeðiem. Kad matus izmazgâ - mazu eïïas pilîti iemasç matu galios. Lieliska smarþa un arî rezultâts - matu gali bija veselîgi.
nnn
Re: izspuurushi mati
12.03.2007 16:25
Nu grûtiem matiem der tâds ðampûns un arî balzâms, kas domâts sausiem un bojâtiem matiem- var pamçìinât- man palîdz jo daudz vieglâk kopjami ir!
Re: izspuurushi mati
12.03.2007 22:52
112,kur sho te shampuunu,balzamu un masku var nopirkt??Kaada firma?
Nju paldies par ieteikumiem-lielaako dalju ieveeroju un liidzekliishus arii lietoju labus,ja nu vieniigi neesmu atradusi iistos!!
112
Re: izspuurushi mati
13.03.2007 08:00
nu es neesmu no rîgas tâpçc nevaru ieteikt kur tev pirkt...manuprât kolonnâ varçtu bût...nosaukums tâ arî ir zerro frizz...vienîgi maskas vietâ tagad ir deep conditionier
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 23?
Ziņa: