Mildronâts

Aizsāka Muris 

Mildronâts
14.03.2007 10:21
Vai kâda ir lietojusi ðo preparâtu? Kâ sajutât?
Re: Mildronâts
14.03.2007 10:45
Lietoju joprojaam. Nav ne vainas, samazina nogurdinaamiibu un palielina darba speejas. Krasi samazina kafijas negatiivo ietekmi uz sirdi.
trr
Re: Mildronâts
14.03.2007 11:01
Esmu vairâkkârt lietojusi kursa veidâ, pçdçjoreiz ìimenes ârste pçc operâcijas ieteica.
Atzîstu, jo bija sirdij pârslodze, palîdzçja, man ðíiet.
Re: Mildronâts
14.03.2007 11:07
ku
Kâ Tu jûti kafijas negatîvo ietekmi uz sirdi? Cik daudz lieto kafiju? Es dzeru regulâri gadiem 3-4 lielâs krûzes dienâ, bet sirds pat ïoti OK.
Re: Mildronâts
14.03.2007 11:20
Alstere

Man kafijas kruuziite ir 600 ml tilpuma :) un kaadas divas pa dienu jau vienmeer aiziet... Agraak metaas klaat sirds ritma trauceejumi un nepatiikamas sajuutas sirds apviduu, nepatiikami vilka kreiso plecu...
Re: Mildronâts
14.03.2007 11:33
Es arî labi atsaucos uz Mildronâtu. Kad sirds paliek nîkulîga, tad viss ko man vajag, ir atsâkt Mildronâta kursu un sirdij atkal spçks uz ilgâku laiku. To es ïoti izteikti izjûtu.
Re: Mildronâts
14.03.2007 11:37
ku
Paldies par info. Tad man mildronâtu pagaidâm nevajag:)))
Re: Mildronâts
14.03.2007 18:05
Pilniigi nekaada efekta no taam tableteem
GGG
Re: Mildronâts
15.03.2007 00:13
ku!

a Tu nedomaa, ka kjiimijas lietoshana, lai normalizeetu kkaadas organisma funkcijas, agraak vai velaak var likt sevi maniit krietni nopietnaak?

p.s. piedod,bet Tavs iemesls, lietojot mildronaatu, ir muljkjiigs..., labaak aizvieto kafijas dzershanu ar veseliigaam tonizeejoshaam sulaam..., vai dari kko LABU savas veseliibas labaa!!!
Re: Mildronâts
15.03.2007 01:50
GGG

Domaaju gan bet ir virkne iemeslu kaapeec es to daru.
Pirmais un visbanaalaakais ir tas ka man laba pashsajuuta shodien tomeer ir svariigaaka kaa laba veseliiba naakotnee. Naakotnee es buushu vecs un visticamaakais ka nevienam nevajadziigs taa kaa labai veseliibai nebuus liela noziime :)
Otrais ir tas ka mediciina ir mans hobijs un man patiik eksperimenteet ar dazhaadiem medikamentiem un proceduuraam. Pateicoties tam es varu jums sheit forumaa kaadreiz kaut ko interesantu pastaastiit.
Un treshais ir tas ka es savas veseliibas labaa daru tik daudz cik pusei no shaa portaala apmekleetaajiem pat sapnjos nav raadijies bet tas ka viena vai otra lieta par ko esmu runaajis tautai shkjiet mazsvariiga vai nepareiza mani maz uztrauc jo man ir sava dziives filosofija pie kuras es pieturos.

p.s. Vispaar muusu dziive tiishi vai netiishi ir tiktaal piesaatinaata ar kjiimiju un visaadaam nepareizaam lietaam ka sauja tableshu nedeeljaa neko daudz nemaina :)
Re: Mildronâts
15.03.2007 09:30
Kafijas dzerðanai ,ja vien nedzer litrus 2 dienâ, nav nekâdas vainas, jo raugi - arî kafija satur antioksidantus, kas izvada no mûsu nabaga paguruða organisma ïaunos brîvos radikâïus( tie savukârt trakot âtri vairojas no alkoholizâcijas, opipesanas, lîmes ostîðnas utt.)
Re: Mildronâts
21.03.2007 23:05
Es dzeru pa 1000mg dienaa
Mildronaats rullee!!! :)

Sportistiem paliidz kaut nedaudz samazinaat paarslodzi uz motoru.
Re: Mildronâts
16.05.2007 09:30
doctus Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pilniigi nekaada efekta no taam tableteem

diemzheel Mildronaats nav tabletes, bet kapsulas!
es dazhkaart lietoju pirms blhukiem un rautiem - aatri nereibst un nav paghiru!
Re: Mildronâts
16.05.2007 09:31
atvainojos - balukiem!
Re: Mildronâts
16.05.2007 09:33
:D atrada kur piekasiities. Tas tieshaam mainiija kopeeju domu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Kuprokss
Re: Mildronâts
05.12.2008 13:31
Man gan parâdîjâs ïoti riebîgas blakusparâdîbas no mildronâta - sirdsklauves, asinsis siekalâs, satraukums, galvas sâpes.. Man sintçtiskais meldonis gan îsti negâja pie sirds..
Re: Mildronâts
05.12.2008 21:33
:D
nu i simptomi...
man patiik tas, ka preparaata iedarbiiba kliiniski nav peetiita un 50% medikju mildronaatu uzskata par neko ar ko nopelna naudu, bet kaadam no vinja par asinis siekalaas :)

HVZ... es iisti tomeer neticu vairs mildronaata iedarbiibai... jo pamaniju ka man tik pat labi ir no vitamiiniem :) Bet nu katram savs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mildronâts
06.12.2008 02:27
Bus jaieteste... Varbut manu nogurumu no neka nedarisanas var aparstet ar Mildronatinju...

-----Kas mak - tas dara.
Kas nemak - tas maca citus.-----
Re: Mildronâts
06.12.2008 15:48
No rita iepirdu vienu mildronatinju. Jasaka, ka jutos labak. Asinis nesplauju, sirds pagaidam neliek par sevi manit... Nezinu vai vins palidz, vai tikai manu sevi, bet laikam padzersu kadu bridi Mildronatu.

-----Kas mak - tas dara.
Kas nemak - tas maca citus.-----
"opis"
Re: Mildronâts
06.12.2008 20:41
mIldrinaatu lieto paaugstinats slodzes laikaa, nez vai prata darbs tapat vinnu dzert! vinnss palidz sirdij, bet noarda arii kko citu, taka bez vajadzibas tomer nav ieteicams!

no motora vien organisms nesastaav :p
Re: Mildronâts
06.12.2008 21:34
Ko tad vins noarda?

-----Kas mak - tas dara.
Kas nemak - tas maca citus.-----
Re: Mildronâts
06.12.2008 22:46
to pashu gribeeju uzzinaat... un atcereesimies, ka kliiniskie peetijumi nav veikti. Zinaams tik vien, ka vinjsh TIESHAAM neko sliktu nedara ;) Bet ka kaut ko noaarda :) ...labpraat uzzinaatu ko tieshi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mildronâts
07.12.2008 21:01
Ka tad tur palika ar to noardisanu?

-----Kas mak - tas dara.
Kas nemak - tas maca citus.-----
joks21
Re: Mildronâts
09.12.2008 14:11
aizmirsu :( kad uzzinassu, uzrakstissu, ko tas noaarda :)
Re: Mildronâts
09.12.2008 17:01
Nu tad nevajag apgalvot to ko nezini! No sakuma ievac info un tad ver muti valja!

-----Kas mak - tas dara.
Kas nemak - tas maca citus.-----
joks21
Re: Mildronâts
09.12.2008 23:29
Re: Mildronâts
10.12.2008 00:29
joks21 vispaar paargudrs... zin ka kreatiins bezjeedziigs jo iedarbiojas 10 sek :D
zin ka adf un atf ir mitohondrijos, bet tai pat laikaa nezin kas tas iisti ir un kaa darbojas.

Visaas teemaas gudrs, bet beigaas sanaak ka vispaar neko nezin jo nevienu no savaam teezeem vel nav pamatojis.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mildronâts
17.07.2014 13:38
Ja Mildronātu sāk lietot,tad kafijai neatliek jēgas.Lietojot abas lietas,dubultefekts parasti neattīstās,bet gan spilgtāk izpauzas kafijas nelabvēlīgā ietekme.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 7?
Ziņa: